Regionální přebor muži: Jičín C – Stará Paka C 15:3 (Červenka, Doule 4,5 – Budina 2), Hořice B – Lázně Bělohrad A 8:10 (Vzorek 4,5 – M. Šulc 3), Libáň – Nová Paka C 4:14 (Vaníček, Horák 2 – Knap 4,5), Popovice A – Nemyčeves A 11:7 (P. Kazda 4,5 – Kašík 3,5), Veliš A – Lány A 11:7 (Skrbek 4 – Ulrych 2,5), Lázně Bělohrad B – Železnice B 8:10 (Zívr 3,5 – Rohlíček 4,5).

1. L. Bělohrad A 8 0 1 111: 51 25
2. Popovice A 7 2 0 103: 59 25
3. Nemyčeves A 7 0 2 104: 58 23
4. Nová Paka C 6 2 1 105: 57 23
5. Železnice B 5 1 3 73: 89 20
6. Jičín C 4 2 3 88: 74 19
7. Libáň 3 1 5 71: 91 16
8. Hořice B 3 0 6 78: 84 15
9. Veliš A 3 0 6 66: 96 15
10. Lány A 2 0 7 62:100 13
11. L. Bělohrad B 0 2 7 61:101 11
12. Stará Paka C 1 0 8 50:112 11
Neregistrovaní muži A: Valdice B – Butoves A 13:5 (Bilanský 4,5 – Vích 2), Žlunice – Lázně Bělohrad D 9:9 (Němeček 4,5 – Balcar 3,5), Lány C – Nová Paka D 9:9 (Forman 4,5 – Virag 3), Popovice B – Nemyčeves B 6:12 (Tomi 3,5 – T. Trč 4,5), Rovensko pod Troskami A – Lány B 14:4 (T. Vágenknecht 4,5 – Zahradník, Zamlar, Z. a D. Vokrouhlečtí 1), Lázně Bělohrad C – Kopidlno B 18:0 (Jiří Šulc, Hoza, Václavík, Rybalo 4,5).
1. Rovensko 8 1 0 123: 39 27
2. L. Bělohrad C 8 1 0 121: 41 25
3. Nemyčeves B 7 0 2 101: 61 23
4. Valdice B 4 2 3 89: 73 19
5. Nová Paka D 4 2 3 78: 84 19
6. Lány B 4 1 4 95: 67 18
7. Kopidlno B 4 1 4 78: 84 18
8. Žlunice 3 2 4 61:101 17
9. Lány C 1 2 6 60:102 13
10. Butoves A 2 0 7 55:107 13
11. Popovice B 2 0 7 54:108 13
12. L. Bělohrad D 1 1 7 57:105 12
Neregistrovaní muži B: Železnice C – Butoves B 2:16 (J. Vraštil, Pivrnec 1 – M. Zhouf, Stoklasa 4,5), Kopidlno C – Radim A 10:8 (Kohut 4,5 – Myšík 3,5), Stará Paka D – Rovensko B 6:12 (Hruška 3 – Bém 4,5), Nemyčeves C – Veliš B 5:13 (Brett 3,5 – Šťastný 4,5), Nová Paka E – Úbislavice A 1:17 (Oravec 1 – Morávek, Brendl, Erlebach 4,5), Miletín A – Jičín D 9:9 (Karel 4 – Rejha 3,5).
1. Úbislavice A 8 1 0 116: 46 26
2. Jičín D 6 2 1 115: 47 23
3. Veliš B 6 1 2 102: 60 22
4. Butoves B 6 1 2 97: 65 22
5. Miletín 3 5 1 84: 78 20
6. Kopidlno C 2 4 3 68: 94 17
7. Nová Paka E 3 2 4 63: 99 17
8. Radim A 3 1 5 77: 85 16
9. Rovensko B 3 1 5 72: 90 16
10. Nemyčeves C 2 3 1 78: 84 15
11. Železnice C 1 1 7 48:114 12
12. Stará Paka D 0 1 8 52:110 10
Neregistrovaní muži C: Jičín E – Lázně Bělohrad E 11:7 (Rajm, Kunášek 4,5 – Vít, Malý, Kordík 2), Sobotka – Roškopov 12:6 (Ježek, Kozák, Najman 3,5 – P. Krejčí ml. 4), Nemyčeves D – Chomutice 8:10 (Bareš 3,5 – Průša 4,5), Úbislavice B – Popovice C 13:5 (Milický 4,5 – V. Kazda ml., Rezmuves 2,5), Valdice C – Hořice C 10:8 (Bukartyk 4,5 – Jelínek 3,5), Slatiny – Radim B 4:14 (Janovský 2 – Šimek 4,5) a volno Butoves C.
1. Úbislavice B 9 0 0 110: 52 27
2. Sobotka 7 2 1 111: 69 26
3. Chomutice 6 2 1 113: 49 23
4. Radim B 6 1 3 106: 78 23
5. Valdice C 7 0 2 99: 63 23
6. Jičín E 4 2 4 91: 89 20
7. L. Bělohrad E 5 0 4 80: 82 19
8. Hořice C 3 1 5 85: 77 16
9. Popovice C 3 0 6 80: 82 15
10. Butoves C 2 0 7 56:106 13
11. Roškopov 2 0 7 45:117 13
12. Nemyčeves D 1 0 8 61:101 11
13. Slatiny 1 0 8 43:119 11