Sezónu 2014 jsme zdárně ukončili na pěkném druhém místě v kategorii MiniGp 80 Senior na motocyklu Honda s motorem Minarelli 80 cm 3. Pro sezonu 2015 jsme se rozhodli, že se závodů zúčastníme na motocyklu JAWA 50 RS (motocykl s menšími úpravami). Sezonu 2015 jsme zahájili domácím závodem „O cenu města Jičína'' (přírodní okruh).

První závodní víkend přeboru ČR se konal ve Vysokém Mýtě, kde jsme startovali v kategorii JAWA 50 RS. První závod jsme dokončili na 4. místě a druhý jsme pro technickou závadu nedokončili. Další závod se konal na motokárovém okruhu v jihočeském Písku. První závod se nám podařilo dokončit na 3. místě, ale ten druhý jsme opět pro technickou závadu nedojeli…

Na řadu přišel opět přírodní okruh, tentokrát v Nepomuku u Plzně. V tomto závodě jsme testovali nový motor a závod dokončili na 9. místě. Třetí závod na okruhu se konal 2. – 3. srpna v Sosnové u České Lípy.

Už v tréninku jsme dali soupeřům najevo, že budeme patřit k favoritům tohoto závodu, když jsme ho pak i vyhráli. Ale přeci jenom, závod je závod. V prvním závodě i s 10s penalizací za předčasný start jsme dojeli na druhém místě. Po několika soubojích ve druhém závodě se nám tento závod podařilo vyhrát.

V celkovém součtu jsme se stali těmi neúspěšnějšími v tomto víkendu. Na druhém místě skončil Petr Plíšek a na třetím místě pak Jakub Bergman.

Přístí závod se koná první zářijový víkend opět na autodromu ve Vysokém Mýtě. Držte nám palce.     MVmoto