Regionální přebor muži: Stará Paka C – Železnice B 7:11 (Budina 3,5 – Rohlíček 4), Lány A – Lázně Bělohrad B 7:11 (D. Vokrouhlecký 3 – Zívr, Jan Šulc 3,5), Nemyčeves A – Veliš A 14:4 (Grym, Kašík 4,5 – R. Pazour, Skrbek 1,5), Nová Paka C – Popovice A 12:6 (Knap 4,5 – P. Kazda 2,5), Lázně Bělohrad A – Libáň 12:6 (Petřivý ml. 4 – Horák 2,5), Jičín C – Hořice B 9:9 (Kříž, Červenka 3,5 – Polák 3,5).

1. L. Bělohrad A 9 0 1 123: 57 28
2. Nemyčeves A 8 0 2 118: 62 26
3. Nová Paka C 7 2 1 117: 65 26
4. Popovice A 7 2 1 109: 71 26
5. Železnice B 6 1 3 84: 96 23
6. Jičín C 4 3 3 97: 83 21
7. Hořice B 3 1 6 87: 93 17
8. Libáň 3 1 6 77:103 17
9. Veliš A 3 0 7 70:110 16
10. L. Bělohrad B 1 2 7 72:108 14
11. Lány A 2 0 8 69:111 14
12. Stará Paka C 1 0 9 57:123 12
Neregistrovaní muži A: Butoves A – Kopidlno B 7:11 (Hlawatschke st., Žďárský 2,5 – Procházka 4,5), Lány B – Lázně Bělohrad C 14:4 (D. a Z. Vokrouhlečtí 4,5 – Václavík 2), Nemyčeves B – Rovensko p. Tr. A 5:13 (T. Trč 3 – T. Vágenknecht 4,5), Nová Paka D – Popovice B 13:5 (Virag 4,5 – Tomi 2,5), Lázně Bělohrad D – Lány C 9:9 (Balcar 3,5 – Stuchlík 4), Valdice B – Žlunice 13:5 (M. Novotný, Bilanský 4,5 – Mokošín 2,5).
1. Rovensko p. Tr. 9 1 0 136: 44 30
2. L. Bělohrad C 8 0 2 125: 55 26
3. Nemyčeves B 7 0 3 106: 74 24
4. Valdice B 5 2 3 102: 78 22
5. Nová Paka D 5 2 3 91: 89 22
6. Lány B 4 1 5 109: 71 21
7. Kopidlno B 5 1 4 89: 91 21
8. Žlunice 3 2 5 66:114 18
9. Lány C 1 3 6 69:111 15
10. L. Bělohrad D 1 2 7 66:114 14
11. Butoves A 2 0 8 62:118 14
12. Popovice B 2 0 8 59:121 14
Neregistrovaní muži B: Butoves B – Jičín D 8:10 (Vích 3,5 – Kunášek 4), Úbislavice A – Miletín 15:3 (Morávek, Erlebach 4,5 – Tomi, Hladký, Kněžourek 1), Veliš B – Nová Paka E 14:4 (Šťastný 4,5 – Oravec 3), Rovensko p. Tr. B – Nemyčeves C 16:2 (Kudrnáč, Bém, Suchý, J. Vágenknecht 4 – Hrdý, Hendrych, Bareš, Křelina 0,5), Radim A – Stará Paka D 13:5 (Myšík, Míka 4,5 – Hruška, Knap 2,5), Železnice C – Kopidlno C 13:5 (Vraštil 4 – Slavík 2,5).
1. Úbislavice A 9 1 0 129: 51 29
2. Jičín D 7 2 1 125: 55 26
3. Veliš B 7 2 1 116: 64 25
4. Butoves B 6 1 3 105: 75 23
5. Miletín 3 5 2 89: 91 21
6. Radim A 4 1 5 90: 90 19
7. Rovensko B 4 1 5 88: 92 19
8. Kopidlno C 2 4 4 73:107 18
9. Nová Paka E 3 2 5 67:113 18
10. Nemyčeves C 2 2 6 80:100 16
11. Železnice C 2 1 7 61:114 15
12. Stará Paka D 1 1 9 57:123 11
Neregistrovaní muži C: Hořice C – Slatiny 14:4 (Pulda, Samek, Jelínek 4,5 – Janovský, Svobodová, Straděj, Macoun 1), Popovice C – Valdice C 11:7 (Novotný 3,5 – Bukartyk 4), Chomutice – Úbislavice B 11:7 (M. Jón 3,5 – Milický 3), Roškopov – Nemyčeves D 0:18 (Bareš, Rössler, Hendrych 4,5), L. Bělohrad E – Sobotka 5:13 (Vít 3 – Fejfar 4,5), Butoves C – Jičín E 3:15 (Cír 2 – Rajm 4,5) a volno Radim B.
1. Sobotka 8 2 1 124: 74 29
2. Úbislavice B 9 0 1 117: 63 28
3. Chomutice 7 2 1 124: 56 26
4. Valdice C 7 0 3 106: 74 24
5. Radim B 6 1 3 100: 74 23
6. Jičín E 5 2 4 106: 92 23
7. L. Bělohrad E 5 0 5 85: 95 20
8. Hořice C 4 1 5 99: 81 19
9. Popovice C 4 0 6 91: 89 18
10. Nemyčeves D 2 0 8 79:101 14
11. Butoves C 2 0 8 59:121 14
12. Roškopov 2 0 8 45:135 14
13. Slatiny 1 0 9 47:153 12