Silná konkurence
Na tomto turnaji se představí prakticky všechny oddíly z celé České republiky a diváci tak uvidí celou boxerskou špičku nejen v kategorii mužů, ale i v kategorii žen. Muži se představí v deseti a ženy v šesti vahách. To je více než sto boxerů a boxerek! Turnaj začne v pátek odpoledne, kdy jsou na programu vylučovací boje. Pokračovat bude v sobotu opět odpoledne a to semifinálovými boji. Tady už půjde do tuhého a především o postup do finále, které se uskuteční v neděli dopoledne.

Co uvidíte:
MISTROVSTVÍ
ČESKÉ REPUBLIKY V BOXU
Jičín, Masarykovo divadlo
6. prosince: vylučovací boje (15)
7. prosince: semifinále (14)
8. prosince: slavnostní nástup (9.15), finálové boje (9.30). O přestávce vystoupení taneční skupiny Destiny.

Domácí oddíl se na tento turnaj připravuje již několik měsíců a rozhodně nechce ponechat nic náhodě. Svěřenci trenérů Bedřicha Doležala a Miroslava Janďourka se tvrdě připravují na kvalifikační zápasy, které budou muset někteří podstoupit. Podzimní část sezóny začala hned zostra a to už v srpnu na soustředění v Krkonoších. Pomezní boudy a okolí posloužilo nejen k opětovnému nabrání fyzické kondice, ale i k stmelení party, která v náročné přípravě a hlavně v tomto sportu, má obrovský význam!

Pokud vše dobře dopadne, vydrží zdraví a nepřijdou zranění, tak se domácí příznivci mohou těšit na to nejlepší, co jičínský oddíl může v kategorii dospělých nabídnout! Jmenovitě Martin Stehlík (56 kg), Jakub Chval (60 kg), Jan Meiszár (64 kg), Josef Pavliš (75 kg), David Matějka (91 kg) a v ženách pak Dominika Kovaříková (60 kg). Všechny čekají velice těžké zápasy o zisk nějaké té medaile, ale především o titul mistra České republiky pro rok 2013! Již dnes zveme příznivce kožených ran do „jičínské lucerny" na špičková boxerská klání.   Bedřich Doležal ml., trenér BC Jičín