V sobotním programu se dařilo především překážkářkám na trati 100 metrů. Magda Menčíková se dokázala probojovat do finále, kde ve výborném čase 14,31 vybojovala stříbrnou medaili. Katce Půhoné osmičlenné finále těsně uniklo a obsadila konečné desáté místo, když o jednu setinu sekundy pokořila hranici patnácti sekund. Ve výškařském sektoru se představila Daniela Volná a výkonem 162 cm obsadila osmou příčku.

O dvě pozice níže skončila ve skoku o tyči Bára Benešová, která překonala laťku ve výšce 270 cm. Sprinterky Brádlerová, Menčíková, Volná a Půhoná doběhly v nejsilnějším běhu páté (31,02) a celkově se umístily na výborném sedmém místě.

Největším želízkem v nedělním programu byl oštěpařský začátečník Martin Florián.
Teprve ve svém čtvrtém závodě útočil na vítězství, ale nakonec v souboji o medaile, kde se první trojice vešla do deseti centimetrů, obsadil třetí místo a za výkon 52,36 metru si přivezl bronzovou medaili.

Ve stejném sektoru bojoval ještě Ondra Mikeš a za výkon 40,81 m skončil jedenáctý. Daniela Volná se představila i v dálkařském sektoru, ale výkon 503 cm nestačil na postup mezi nejlepších osm a skončila na nepopulárním devátém místě.

Úspěšné vystoupení jičínských závodníků zakončila šestou příčkou děvčat, a to ve štafetě na 4x300 metrů, kterou absolvovali ve stejném složení jako v sobotu.   (peš, re)