Výsledkový servis: Divize stolních tenistů: Vrchlabí – Železnice A 10:3 (Vyskočil 2,5, Horák 0,5, Frýba 0), Hostinné B – Železnice 10:2 (Horák, Vyskočil 1, Frýba 0), Hostinné B – Jičín A 10:3 (Kohout 2, Kříž 1, Gebauer 0),Vrchlabí – Jičín A 5:10 (Kohout 3,5, Kříž 3, Tisoňů 2,5, Gebauer 1),Kostelec – St. Paka A 10:7 (Šajner, Vajgl 3,5, Pánek 1, Herber 0), Broumov – St.Paka A 9:9 (Šajner, Vajgl 3,5, Herber 2, Pánek 0), Kostelec – N. Paka A 10:0 (Sochor, Grof, Kazda, Knap 0), Broumov – N. Paka A 10:6 (Šmidrkal 2,5, Kazda 2, Luňák 1, Šmidrkal 0,5), Stěžery – Úpice 10:3, Stěžery – Rtyně 6:10,So Hr.Králové D – Rtyně 2:10, So Hr.Králové B – Úpice 10:4

1. Hostinné B ⋌13 13 0 0 130:44 39
2. St. Paka A ⋌13 10 1 2 122:66 34
3. Kostelec ⋌13 10 0 3 118:62 33
4. Jičín A ⋌13 8 0 5 103:85 29
5. Stěžery ⋌13 7 1 5 111:82 28
6. Rtyně ⋌13 7 1 5  94:92 28
7. So Hr. Králové D ⋌13 6 1 6  89:97 26
8. Broumov ⋌13 5 2 6 89:108 25
9. Vrchlabí ⋌13 4 2 7 96:101 23
10. Nová Paka A ⋌ 13 1 1 11 61:125 16
11. Úpice ⋌ 13 1 1 11 55:122 16
12. Železnice A ⋌13 1 0 12 43:127 13

Přebor mužů: Jičín B – Dv. Králové B 1:10 (Červenka 1, Fejtek, Soukup, Sebera 0), Jičín B – Vrchlabí B 10:7(Sebera 3,5, Fejtek, Červenka 2,5, Soukup 1,5), Valdice A – Vrchlabí B 9:9 (Martin Jirásek st. a ml. 2,5, Kašpar, Kryl 2),Valdice A – Dv. Králové B 2:10 (Martin Jirásek st. 2, Martin Jirásek ml., Kašpar, Kryl 0), Nové Město – Vamberk 10:3, Nové Město – Chlumec 10:2, Libchyně – Chlumec 10:1, Libchyně – Vamberk 6:10, So Hr. Králové E – Jaroměř 10:1, So Hr.Králové E – Rtyně B 3:10, DTJ/Slavia Hr. Králové D – Rtyně B 10:3, DTJ/Slavia Hr. Králové D – Jaroměř 10:1.

1. Rtyně B ⋌13 12 0 1 123:62 37
2. Dv. Králové B ⋌13 10 1 2 119:63 34
3. DTJ/Slavia HK D ⋌13 9 2 2 122:74 33
4. Nové Město ⋌13 7 1 5 108:87 28
5. Jičín B ⋌13 6 1 6 92:101 26
6. Valdice A ⋌13 4 4 5 99:112 25
7. So Hr. Králové E ⋌13 4 3 6 99:103 24
8. Vamberk ⋌13 5 1 7 96:104 24
9. Vrchlabí B ⋌13 4 2 7 96:113 23
10. Libchyně ⋌13 2 3 8 82:115 20
11. Chlumec ⋌13 3 0 10 72:118 19
12. Jaroměř ⋌13 3 0 10 66:122 19

Soutěž muži: Nemyčeves A – Stěžery C 9:9 (R. Trč ml.,Grym 3, Kazda 2, Pažout 1), Nemyčeves A – KPST Hr.Králové 10:4 (Kazda 3,5, Pažout 2,5, R. Trč ml., Grym 2), Stará Paka B – KPST Hr. Králové 8:10 (Krtička 3, Budina, Krutský st. 2, Kamler 1), Stará Paka B – Stěžery C 5:10 (Krtička 3, Kamler 2, Budina, Krutský st. 0), Janské Lázně – Hořice A 10:1 (Veselý,Vzorek 0,5, J. a M. Zelený 0), Hostinné – Hořice A 10:7 (J. Zelený 2,5,Vzorek 2, M. Zelený 1,5, Veselý 1). Janské Lázně – So Hr.Králové F 10:1, Hostinné C – So Hr.Králové F 10:2, Chlumec B – Salamandr Hr. Králové 2:10, Chlumec B – DTJ/Slavia Hr. Králové E 2:10, Nový Bydžov – DTJ/Slavia Hr. Králové E 8:10, Nový Bydžov – Salamandr Hr. Králové 10:8.

1. Nový Bydžov ⋌13 11 0 2 120:82 35
2. DTJ/Slavia HK E ⋌13 9 3 1 121:69 34
3. Janské Lázně ⋌13 10 1 2 124:60 34
4. Salamandr HK ⋌13 10 0 3 122:63 33
5. Hostinné C ⋌13 9 1 3 155:80 32
6. KPST Hr. Králové ⋌13 6 1 6 98:101 26
7. Stěžery C ⋌13 5 2 6 95:101 25
8. Nemyčeves A ⋌13 5 2 6 94:102 25
9. Chlumec B ⋌13 3 1 9 69:114 20
10. St. Paka B ⋌13 2 1 10 63:121 18
11. Hořice A ⋌13 2 0 11 70:122 17
12. Hr.Králové F ⋌13 0 0 13 54:130 13

NOVÉ PACE STAČIL NA UDRŽENÍ VEDENÍ REMÍZOVÝ VÝSLEDEK. Regionální přebor stolních tenistů mužů – 1. třída: Valdice B – Hořice B 7:11(M., Novotný 4 – Jiří a Martin Zelení 3,5).Libáň A – Miletín A 17:1 (Mádlo, Horák, Vaníček 4,5 – Rychtera 1), Nová Paka C – Nemyčeves B 16:2 (Stoklas, Virag, Stuchlík, Oravec 4 – obě čtyřhry), Kopidlno A – Železnice B 10:8 (Matuna 4,5 – Vraštil 3), L. Bělohrad A – Nová Paka B 9:9 (Petřivý ml. 4 – Kazda 3,5), Jičín C – Lány A 10:8 (Kříž st. 3,5 – J. Vokrouhlecký 2,5).

1. Nová Paka B ⋌11 10 1 0 152:46 32
2. Kopidlno A ⋌ 11 10 0 1 117:71 31
3. L.Bělohrad A ⋌11 9 1 1 147:51 30
4. Jičín C ⋌11 5 2 4 109:89 23
5. Lány A ⋌11 4 2 5 97:101 21
6. Hořice B ⋌11 5 0 6 90:108 21
7. Valdice B ⋌11 4 2 5 89:109 21
8. Libáň A ⋌11 5 0 6 80:118 21
9. Nová Paka C ⋌11 3 1 7 85:113 18
10. Nemyčeves B ⋌ 11 3 0 8 81:117 17
11. Miletín A ⋌11 2 1 8 71:127 16
12. Železnice B ⋌ 11 10 1 0 60:138 13

2. třída: Úbislavice A – Stará Paka C 7:11 (Plecháčová, Morávek, P. Erlebach 2 – Pánek 4,5), Lány B – Radim A 9:9 (J. Vokrouhlecký, Forman 3 – Breuer 4,5), Chomutice A – L. Bělohrad B 12:6(Břeský, T. a O. Chotěborovi 3,5 – J. Fejfar 4), Železnice C – Kopidlno B 8:10 (Jiřiště 3,5 – Palička, Brodský, Urbaník 3), L. Bělohrad C – Nová Paka D 10:8(Václavík 3,5 – Stuchlík 3), Rovensko A – Butoves A 10:8 (Vágenknecht 4 – Cír 3).

1. Chomutice A ⋌11 10 1 0 155:43 32
2. L.Bělohrad B ⋌11 10 0 1 128:70 31
3. Radim A ⋌11 8 2 1 118:80 29
4. Lány A ⋌11 7 1 3 111:87 26
5. L. Bělohrad C ⋌11 6 0 5 94:104 23
6. Stará Paka C ⋌⋌11 5 1 5  99:99 22
7. Rovensko A ⋌11 4 0 7 80:118 19
8. Butoves A ⋌11 3 1 7 97:101 18
9. Železnice C ⋌11 3 0 8 80:118 17
10. Nová Paka D ⋌11 3 0 8 78:120 17
11. Úbislavice A ⋌11 2 0 9 79:119 15
12. Kopidlno B ⋌11 2 0 9 69:129 15

3. třída: Hořice C – Úbislavice B 4:14 (Kvapil 3 – Milický 4,5), Jičín D – Butoves B 5:13 (Rejha 3,5 – Cír 4,5), Popovice A – L.Bělohrad D 17:1 (Voldán st.,ml.,Tomi 4,5 – Z.Fejfar 1), Železnice D – Sobotka bude dohráván, Nemyčeves C – Veliš 13:5 (R. Trč st., Ševců, Stránský 3,5 – V. Pažout 4), Miletín B – Žlunice 4:14 (Hladký 3 – Němeček 4,5).    Václav Nidrle

1. Popovice A ⋌11 11 0 0 166:32 33
2. Žlunice ⋌11 8 2 1 121:77 29
3. Nemyčeves C ⋌ 11 7 1 3 106:92 26
4. L.Bělohrad D ⋌ 11 6 1 4 108:90 24
5. Veliš ⋌ 11 4 3 4 91:107 22
6. Jičín D ⋌11 3 4 4  99:99 21
7. Miletín B ⋌⋌11 4 2 5 79:119 21
8. Úbislavice B ⋌11 3 2 6 89:109 19
9. Butoves B ⋌ 11 1 5 5 87:111 18
10. Sobotka ⋌10 2 3 5 79:101 17
11. Hořice C ⋌11 1 2 8 74:124 15
12. Železnice D ⋌10 1 3 6 71:109 15