1.třída regionálního přeboru stolních tenistů: Lány A – Hořice B 11:7 (Ulrych, Z. Vokrouhlecký 3 – J. Zelený 4,5), Valdice B – Rovensko p. Tr. A 17:1 (Harcuba, M. Novotný 4,5 – Bém 1), Libáň A – Miletín A 13:5 (Horák 4,5 – Rychtera 2,5), Butoves A – Nemyčeves B 5:13 (Žďárský 3 – Kubík 4,5, Jičín B – Železnice B 12:6 (Červenka 4,5 – Breuer 3), Kopidlno A – Nová Paka C 10:8 (Hladík,Tomášek 3,5 – Sochor,Virag 3).

1. Jičín B ⋌17 16 0 1 213: 93 49
2. Kopidlno A ⋌ 17 14 0 3 195:111 45
3. Valdice B ⋌17 12 2 3 194:112 43
4. Hořice B⋌ 17 11 0 6 175:131 39
5. Nová Paka C ⋌17 11 0 6 174:132 39
6. Libáň A ⋌17 10 1 6 153:150 38
7. Lány A⋌ 17 6 2 9 141:165 31
8. Nemyčeves B ⋌17 6 1 10 137:169 30
9. Miletín A⋌ 17 4 1 12 116:190 26
10. Butoves A⋌ 17 3 2 12 131:175 25
11. Železnice B⋌ 17 2 1 14 108:198 22
12. Rovensko A⋌ 17 2 0 15 96:210 21

2. třída muži: Nová Paka D – Butoves B 13:5 (Stuchlík, Virag 4 – Hlawatschke st. 2,5), Chomutice A – Kopidlno B 15:3 (Břeský 4,5 – Kohut 2), Lázně Bělohrad C – Jičín C 16:2 (J. Šulc, Rybalo, Václavík, Hoza 4 – obě čtyřhry), Žlunice – Lázně Bělohrad B 9:9 (Haken, Němeček, Smutný 2,5 – Zívr 4), Stará Paka C – Lány B 3:15 (Vávra 3 – J. Vokrouhlecký 4,5), Veliš A – Popovice A 6:12 (V. Pažout 3 – Voldán st. 4,5).

1. Lány B ⋌17 14 2 1 200:106 47
2. Popovice A ⋌ 17 10 5 2 171:135 42
3. L. Bělohrad C⋌ 17 9 5 3 173:133 40
4. Kopidlno B⋌ 17 9 2 6 153:153 37
5. Nová Paka D⋌ 17 9 1 7 160:146 36
6. L. Bělohrad B⋌ 17 8 2 7 157:149 35
7. Chomutice ⋌A 17 7 3 7 168:138 34
8. Jičín C ⋌17 7 1 2 143:163 32
9. Veliš A ⋌17 6 1 10 142:164 30
10. Butoves B ⋌17 6 0 11 145:161 29
11. Žlunice ⋌17 4 1 12 132:174 27
12. Stará Paka C ⋌17 1 1 15 92:214 20

3. třída muži: Popovice B – Úbislavice A 6:12 (Šamko, Kazda ml. 2 – Milický, Erle-bach 4,5), Železnice C – Sobotka 12:6 (Vraštil 3,5 – Ježek 3,5), Nemyčeves C – Radim A 4:14 (Brett, Tintěra 2 – Míka st., Myšík 4,5), Hořice C – L. Bělohrad D 14:4 (Rypl 4,5 – Ordáň 2), Miletín B – Valdice C 16:2 (Hladký, Rezmuves 4,5 – Špína 1,5), Rovensko B – Nová Paka E 7:11 (Varečka 3 – Hanuš 4,5).

1. Radim A ⋌17 14 2 1 213: 93 47
2. Železnice C⋌17 14 2 1 202:104 47
3. Sobotka ⋌17 11 3 4 181:125 42
4. Hořice C ⋌17 10 2 5 174:132 38
5. Úbislavice A ⋌17 8 3 6 174:132 36
6. L. Bělohrad D⋌17 9 0 8 157:149 35
7. Nemyčeves C ⋌17 6 4 7 152:154 34
8. Rovensko B ⋌17 6 1 10 148:158 30
9. Miletín B ⋌17 5 2 9 135:171 29
10. Nová Paka E ⋌17 4 3 10 134:172 28
11. Popovice B ⋌17 3 0 14 99:207 23
12. Valdice C ⋌17 1 1 15 66:240 20

4. třída, muži A: Radim C – Chomutice B 9:9 (Šimek 4,5 – Tázler 3,5), L. Bělohrad E – Roškopov 14:4 (Fejfar st. a ml., Kout, Klejch 3,5 – Jos. Krejčí 4), Jičín D – Nemyčeves E 11:7 (Morávek 3,5 – Macek 3,5), Úbislavice B – Butoves C 16:2 (Plecháčová, Z.Vít 4,5 – Cír, Vohánka 1), volno Hořice D.
1. Úbislavice B ⋌13 12 0 1 164: 70 37
2. Butoves C ⋌12 10 0 2 139: 77 32
3. Chomutice B ⋌13 9 2 3 140: 94 31
4. Radim C ⋌12 7 1 4 130: 86 27
5. L. Bělohrad E ⋌12 7 1 4 128: 88 27
6. Jičín D ⋌12 5 0 7 99:135 23
7. Roškopov ⋌13 2 0 11 80:154 17
8. Hořice D ⋌12 2 0 10 85:131 16
9. Nemyčeves E ⋌12 1 0 11 43:173 14
4. třída, muži B: Nemyčeves D – Veliš B 8:10 (Bareš 3 – Šťastný 4,5), Rovensko p. Tr. C – Radim B 10:8 (Stantejský, Tyrychtr 3,5 – Kříž, Míka ml. 3), Kopidlno C – Slatiny 9:9 (Machula 4 -Martínek, Karlas 2,5, Libáň B – Železnice D 5:13 (Verner, Jakoubek 1,5 – Kalousek 4,5).⋌Václav Nidrle

1. Železnice D ⋌11 11 0 0 146: 52 33
2. Rovensko C ⋌11 8 1 2 119: 79 28
3. Radim B ⋌11 6 0 5 120: 78 23
4. Veliš B ⋌ 11 4 2 5 88:110 21
5. Nemyčeves D⋌ 11 3 3 5 88:110 20
6. Libáň B ⋌11 4 1 6 87:111 20
7. Kopidlno C ⋌11 2 2 7 79:119 15
8. Slatiny ⋌11 1 1 9 65:123 14