Divize mužů: Jičín A – Vrchlabí B 8:10 (Červenka 4, Kříž 2,5, Ježek 1,5, Soukup 0), Jičín A – Hostinné B 7:10 (Kříž 3,5, Ježek 1,5, Červenka, Soukup 1), Nová Paka A – Hostinné B 10:8 (Kazda, Macák 3, Šmidrkal 2,5, Knap 1,5), Nová Paka A – Vrchlabí B 10:5 (Kazda, Macák 3, Knap 2,5, Šmidrkal 1,5).
Dvůr Králové B – Sokol Hradec Králové D 9:9, Dvůr Králové B – DTJ/Slavia Hradec Králové C 6:10, Broumov – DTJ/Slavia Hradec Králové C 1:10, Broumov – Sokol Hradec Králové D 9:9, Stěžery – Úpice 10:0, Stěžery – Rtyně 3:10, Sokol Hradec Králové C – Rtyně 10:5, Sokol Hradec Králové – Úpice 10:0.

1. Sokol Hr. Král. C ⋌7 7 0 0 70:14 21
2. Rtyně⋌ 7 6 0 1 65:29 19
3. DTJ/Slavia HK C ⋌7 6 0 1 68:31 19
4. Nová Paka A ⋌7 4 0 3 46:54 15
5. Hostinné B⋌ 7 3 2 2 59:56 15
6. Vrchlabí B ⋌ 7 4 0 3 55:54 15
7. Stěžery ⋌ 7 3 1 3 48:50 14
8. Sokol Hr. Král. D⋌ 7 1 2 4 46:65 11
9. Úpice ⋌7 1 1 5 32:65 10
10. Dvůr Králové B ⋌7 1 1 5 43:65 10
11. Broumov ⋌7 0 3 4 41:67 10
12. Jičín A ⋌7 1 0 6 43:66  9

Divize žen: Železnice – Chrudim 6:4 (Tajčová 3,5, Kretová 1,5, Ježková 1), Hostinné A – Stěžery 4:6, Hostinné A – Česká Skalice 1:9, Trutnov – Česká Skalice 1:9, Trutnov – Stěžery 7:3, Voděrady – Jaroměř A 3:7, Voděrady – Jaroměř B 8:2, Montas Hradec Králové – Jaroměř B 10:0, Montas Hradec Králové – Jaroměř A 1:9, Chlumec n. C. – Chrudim 2:8.

1. Jaroměř A ⋌ 7 7 0 0 65: 5 21
2. Montas Hr. Král.⋌ 7 5 1 1 45:25 18
3. Voděrady ⋌7 5 0 2 45:25 17
4. Česká Skalice ⋌ 6 4 1 1 44:16 15
5. Chrudim ⋌ 6 4 0 2 38:22 14
6. Železnice ⋌ 6 3 0 3 27:33 12
7. Jaroměř B ⋌ 7 2 1 4 25:45 12
8. Trutnov ⋌ 6 2 0 4 25:35 10
9. Stěžery ⋌ 6 1 0 5 11:49  8
10. Chlumec n. C. ⋌6 0 1 5 15:45  7
11. Hostinné⋌ 6 0 0 6 10:50  6

Krajský přebor mužů: Železnice A – Stěžery B 10:2 (Horák, Rohlíček 3,5, Frýba 2,5, Gebauer 0,5), Železnice A – DTJ/Slavia Hradec Králové D 10:3 (Rohlíček 3,5, Frýba 2,5, Gebauer, Horák 2),Valdice A – DTJ/Slavia Hradec Králové D 10:5 (Martin a Milan Jiráskovi 3,5, Rejha 2,5, Kašpar 1,5), Valdice A – Stěžery B 10:3 (Martin a Milan Jiráskovi 3,5, Harcuba 2, Kašpar 1), Nové Město – Hořice A 7:10 (Štěpánek 4, Vyskočil 3, Veselý 2,5, J. Zelený 0,5), Libchyně – Hořice A 10:3 (Vyskočil 2,5, Štěpánek 0,5, Veselý, J. Zelený 0), Nové Město – Chlumec n. C. 10:8, Libchyně – Chlumec n. C. 10:2, Lánov – Vamberk 1:10, Lánov – Kostelec B 4:10, Poříčí – Vamberk 5:10, Poříčí – Kostelec B 10:7.

1. Vamberk ⋌7 7 0 0 70:27 21
2. Poříčí ⋌ 7 6 0 1 65:23 19
3. Valdice A ⋌ 7 6 0 1 66:37 19
4. Železnice A ⋌7 5 0 2 63:38 17
5. Nové Město ⋌7 3 0 4 49:58 13
6. Libchyně⋌ 7 2 2 3 46:53 13
7. Hořice A ⋌ 7 3 0 4 54:56 13
8. Lánov ⋌ 7 2 1 4 43:60 12
9. Chlumec n. C. ⋌7 2 0 5 43:62 11
10. DTJ/Slavia HK D ⋌7 2 0 5 39:61 11
11. Kostelec B⋌ 7 1 1 5 42:63 10
12. Stěžery B ⋌7 1 0 6 35:68  9

Krajská soutěž mužů: Lázně Bělohrad – KPST Hradec Králové 7:10 (Petřivý ml. a st. 3, J. Šulc 1, M. Šulc 0), Lázně Bělohrad – Sokol Hradec Králové E 8:10 (Petřivý ml., M. Šulc 3,5, Petřivý st. 1, J. Šulc 0), Nemyčeves – Sokol Hradec Králové E 7:10 (Grym 3, Kazda 2, T. Trč 2, R. Trč 0), Nemyčeces A – KPST Hradec Králové 9:9 (Grym 4, Kazda 3, Kašík 2, R. Trč 0), Sokol Hradec Králové F – Nová Paka B 10:5 (Šmidrkal 2,5, Sochor 1,5, Luňák 1, Stoklas 0), Sokol Hradec Králové F – Stará Paka B 10:6 (Krtička 3, Budina 2, Krutský ml. 1, Krutský st. 0), Stěžery C – Stará Paka B 10:7 (Krtička 3,5, Budina, Krutský st. 1,5, Krutský ml. 0,5), Stěžery C – Nová Paka B 4:10 (Šmidrkal, Luňák, Stoklas, Sochor 2,5).

DTJ Hradec Králové E – Vrchlabí C 8:10, DTJ Hradec Králové E – Hostinné C 10:5, Chlumec n. C. B – Hostinné C 5:10, Chlumec n. C. B – Vrchlabí C 1:10.⋌Václav Nidrle

1. Vrchlabí B ⋌ 7 7 0 0 70:17 21
2. KPST Hr. Králové⋌7 6 1 0 69:30 20
3. S. Hr. Králové E ⋌7 6 0 1 63:38 19
4. S. Hr. Králové F⋌ 7 5 0 2 54:41 17
5. Nemyčeves A ⋌7 3 1 3 55:53 14
6. Hostinné C ⋌7 3 1 3 53:53 14
7. DTJ/Sl. Hr. Kr. E ⋌7 3 0 4 50:51 13
8. Lázně Bělohrad ⋌7 1 2 4 50:64 11
9. Nová Paka B ⋌7 2 0 5 44:61 11
10. Stěžery C ⋌7 2 0 5 39:64 11
11. Stará Paka B ⋌7 1 1 5 39:55 10
12. Chlumec n. C. B ⋌7 0 0 7 21:70  7