Výsledky: III. liga mužů: St. Paka A – Kolín B 10:0 (Šajner, Vajgl, Dlabola, Kohout 2,5), St. Paka A – Zruč n. S. 8:10 (Vajgl 3,5, Kohout 2, Šajner 1,5, Dlabola 1), So Hr. Králové C – Zruč 10:6, So Hr. Králové C – Kolín B 10:4, Loko Pardubice – Chrudim 3:10, Loko Pardubice – DTJ/Slavia Hr. Králové C 5:10, Tesla Pardubice-DTJ/Slavia Hr. Králové C 6:10, Tesla Pardubice – Chrudim 5:10, Jablonec – Holice 4:10, Jablonec-Kostelec 10:0, Liberec – Kostelec 10:1, Liberec – Holice 1:10.

1. So Hr. Králové C ⋌15 12 2 1  143:70 41
2. Holice⋌15 10 2 3  130:81 37
3. Zruč n. S.⋌15 10 1 4 129:100 36
4. Stará Paka A ⋌15 9 1 5  125:91 34
5. Chrudim⋌15 9 1 5 122:104 34
6. Kolín B⋌15 9 0 6 121:114 33
7. Tesla Pardubice ⋌15 7 1 7 112:107 30
8. Liberec⋌15 5 3 7 112:117 28
9. Jablonec⋌15 5 2 8 102:119 27
10. DTJ/Slavia HK C⋌15 3 0 12  92:135 21
11. Loko Pardubice⋌15 2 1 12  74:140 20
12. Kostelec ⋌15 2 0 13  59:143 19

Okres stolních tenistů hrál 15. kolo družstev – 1. třída: Kopidlno A – Libáň A 6:12 (Tomášek, Procházka 2,5 – Kuzma 4), Jičín C – St. Paka C 5:13 (Fišar, Stoklas 2 – Polák, Vzorek 4,5), N. Paka C – Hořice B 5:13 (Fišar, Stoklas 2 – Polák, Vzorek 4,5), Miletín A – Lány A 6:12 (Bezvoda 2, M. Vokrouhlecký, Ulrych 2,5), Hořice A – Chomutice A 14:4 (M. Zelený, Kvapil 4,5 – Kučera 2), L. Bělohrad A – Radim A 17:1 (Petřivý ml., Grym, F. Klejch 4,5 – Stříbrný 1).

1. L. Bělohrad A ⋌15 14 1 0  210:60 44
2. Hořice B ⋌15 13 1 1  197:73 42
3. Hořice A⋌15 11 0 4 169:101 37
4. Libáň A⋌15 11 0 4 147:123 37
5. Nová Paka C⋌15 7 1 7 139:131 30
6. Stará Paka C⋌15 6 2 7 124:146 29
7. Jičín C⋌15 6 0 9 129:141 27
8. Lány A⋌15 5 1 10 110:160 24
9. Miletín A⋌15 3 3 9 105:165 24
10. Radim A⋌15 3 2 10 103:167 23
11. Kopidlno A ⋌15 3 2 10 100:170 23
12. Chomutice A ⋌15 2 1 12  87:183 20

2. třída: Železnice A – Nemyčeves C 14:4 (Vraštil, Jiřiště, Kabela, Pekárek 4,5 – Kašík, Žáček 2), Chomutice B – L. Bělohrad C 9:9 (Průša, Scháňko 2,5 – Kordík, Fejfar 3), Úbislavice A – Popovice A 6:12 (Plecháčová, Morávek ml. 2 – R. Voldán, Kryl 3,5), Rovensko A – Valdice B 5:13 (Drahoňovský 3 – M. Novotný 4,5), Lány B – Žlunice A 16:2 (Stuchlík, Čeřovský, Vokrouhlecký, Zahradník 4 – obě čtyřhry) a volno L. Bělohrad B.

1. Železnice A⋌14 12 1 1  173:79 39
2. L. Bělohrad B⋌13 10 0 3  168:56 33
3. Valdice B⋌13 10 0 3  151:83 33
4. Lány B ⋌14 9 0 5 135:117 32
5. Popovice A ⋌14 7 4 3 123:129 32
6. Rovensko A⋌14 5 4 5 129:123 28
7. L. Bělohrad C ⋌14 5 1 8 106:146 25
8. Chomutice B ⋌14 3 3 8 110:142 23
9. Nemyčeves C ⋌13 2 2 9  84:150 10
10. Žlunice A⋌13 3 0 10  73:161 19
11. Úbislavice A⋌14 1 1 12  98:154 15

3. třída: Železnice B – Úbislavice B 15:3 (Vraštil, Kabela 4,5 – L. Vít, J. Erlebach 1,5), Chomutice C – L. Bělohrad D 10:8 (Tázler ml., 4,5 – Stehlík, Václavík 2,5), Libáň B – Miletín B 9:9 (Kuzma 4 – Hladký 3,5), Rovensko B – N. Paka D 8:10 (Varečka 3,5 – Růžek 3,5), Popovice B – Jičín D 0:18 (Augustin, Rejha, Kašík, Vraštil 4,5), Butoves A – Kopidlno B 9:9 (Žďárský 4 – Ševců 3,5).

1. Železnice B ⋌15 12 2 1 165:105 41
2. Jičín D⋌15 11 1 3 166:104 38
3. Libáň B⋌15 9 3 3 164:106 36
4. L. Bělohrad D⋌15 8 4 3 155:115 35
5. Miletín B⋌15 7 2 6 150:120 31
6. Chomutice C⋌15 5 4 6 129:141 29
7. Butoves A⋌15 4 4 7 129:141 27
8. Kopidlno B⋌15 4 4 7 117:153 27
9. Nová Paka D⋌15 3 5 7 108:164 27
10. Rovensko B⋌15 4 3 8 135:135 26
11. Úbislavice B⋌15 5 4 3 130:140 26
12. Popovice B ⋌15 1 1 13  71:195 18

4. A třída: Radim B – Úbislavice C 10:8 (Šimek 4,5 – L. Brendl 2,5), Nemyčeves E – L. Bělohrad E 10:8 (Stránský, Macek 3,5 – Hoza, Jungling 3), Miletín C – Rovensko C 7:11 (Rais 3,5 – Suchý 4,5), Hořice D – Roškopov 9:9 (Šlechta 4,5 – Petr Krejčí 3,5), St. Paka D – Železnice C 5:13 (Kuřík, Hruška 2 – Jiřiště, Tominec 4,5), volno N. Paka E.

1. Železnice C ⋌14 13 1 0  174:78 41
2. Radim B⋌14 9 2 3 146:106 34
3. Nemyčeves E⋌14 8 2 4 142:110 32
4. Rovensko C⋌14 8 2 4 130:122 32
5. L. Bělohrad B⋌14 7 1 6 142:110 29
6. Stará Paka D⋌13 6 3 4  142:92 28
7. Rovensko C⋌13 7 2 4 119:115 28
8. Úbislavice C⋌14 5 3 6 128:124 27
9. Roškopov⋌14 1 5 8  96:156 21
10. Miletín C ⋌13 1 1 11  75:159 16
11. Hořice D⋌13 0 2 11  54:180 13

4. B třída: Kopidlno C – Nemyčeves D 4:14 (Machula 2 – Hrdý 4,5), Žlunice B – Butoves B 6:12 (Mázor 2 – Konůpek st. A. Vohánka 4,5), Slatiny – Hořice C 4:14 (Martínek 2,5 – Krejčí 4,5) Popovice C – Veliš 6:12 (Procházka 2,5 – V. a J.Pažoutovi 4,5), Chyjice – Sobotka 3:15 (L. Douša 2 – Najman, Fejfar 4,5) a volno Miletín B.   Václav Nidrle

1. Veliš ⋌14 14 0 0  186:66 42
2. Nemyčeves D⋌14 11 0 3  189:63 36
3. Hořice C⋌13 11 0 2  170:64 35
4. Sobotka B⋌14 7 2 5 151:101 30
5. Kopidlno C ⋌13 8 1 4  142:92 30
6. Butoves B ⋌13 7 2 4  142:92 29
7. Popovice C ⋌14 6 0 8 116:136 36
8. Slatiny ⋌14 3 1 10  96:156 21
9. Miletín D⋌13 3 0 10  63:171 19
10. Chyjice⋌14 2 1 11  59:193 19
11. Žlunice B⋌14 0 1 13  36:226 15