Region – 1. třída: Radim A – Hořice A 8:10 (Breuer, Stříbrný 2,5 – Polák 4,5), Lány A – Chomutice A 4:14 (M.Vokrouhlecký 2 – Břeský, Chotěbor 4,5), Nová Paka C – Libáň A 7:11 (Oravec 2,5 – Kuzma, Horák 3,5), L. Bělohrad A – Kopidlno 11:7 (J. Fejfar, Petřivý ml. 4 – Tomášek 2,5), Miletín A – Stará Paka B 1:17 (Rychtera 1 – Herber, Budina, Krtička 4,5) a volno Jičín C.

1. Stará Paka B ⋌11 10 1 0 151:47 32
2. Hořice A ⋌11 10 0 1 134:64 31
3. L. Bělohrad A ⋌11 9 0 2 133:65 29
4. Chomutice A ⋌11 8 1 2 124:74 28
5. Kopidlno A ⋌ 11 6 0 5 105:93 23
6. Libáň A ⋌ 11 5 1 5 93:105 22
7. Nová Paka C ⋌11 3 1 7 78:120 18
8. Lány A ⋌ 11 3 0 8 68:130 17
9. Jičín C ⋌10 2 1 7 69:111 15
10. Radim A ⋌11 1 0 10 66:132 13
11. Miletín A ⋌11 0 1 10 59:139 12

2. třída: Butoves A – Valdice B 5:13 (Cír, Hlawatschke 1,5 – Hlava, M. Novotný 4,5), Stará Paka C – Popovice A 10:8 (Kamler, Vávra 3,5 – Kryl 4), Kopidlno B – L. Bělohrad C 10:8 (Palička 4,5 – Kordík 3), L. Bělohrad B – Železnice B 14:4 (M. Šulc 4,5 – Kalousek 3), Žlunice – Lány B 5:13 (Haken, Smutný 2,5 – J. Vokrouhlecký 4,5), Hořice B – Rovensko A 6:12 (Kvapil 3 – Vágenknecht 4,5).

1. L. Bělohrad B ⋌⋌12 8 3 1  137:79 31
2. Hořice B ⋌12 8 2 2  133:83 30
3. Valdice B ⋌ 12 8 1 3  135:81 29
4. Lány B ⋌12 8 1 3  124:92 28
5. Stará Paka C ⋌12 8 1 3  127:89 27
6. Rovensko A ⋌12 7 1 4  120:96 27
7. Popovice A ⋌12 6 0 6 108:108 24
8. Železnice B ⋌12 5 1 6  119:97 23
9. L. Bělohrad C ⋌12 4 1 7 100:116 21
10. Kopidlno B ⋌12 3 0 9  74:142 18
11. Butoves A ⋌12 0 2 10  61:155 14
12. Žlunice ⋌12 0 1 11  58:158 13

3. třída: Rovensko B – Jičín B 11:7 (Horáček, Varečka 3,5 – Zikmund, Rejha 3), Úbislavice A – Miletín B 17:1 (Plecháčová, P. Erlebach, Morávek ml. 4,5), Železnice C – L. Bělohrad D 11:7 (Kudrnáč 4,5 – Vít 2,5), L. Bělohrad E – Veliš 6:12 (F. Klejch 4 – J. Pažout, Malý 3,5), Chomutice B – Nemyčeves C 11:7 (Průša 4 – R. Trč st., Stránský 2,5), Jičín E – Butoves B 6:12 (Augustin 3,5 – M.Zhouf, Frýba 3,5).

1. Veliš ⋌12 11 0 1  152:64 34
2. Úbislavice A ⋌12 9 2 1  157:59 32
3. L .Bělohrad E ⋌ 12 8 2 2  130:86 30
4. Chomutice C ⋌12 8 2 2  121:95 30
5. Železnice C ⋌ ⋌12 8 1 3  119:97 29
6. L. Bělohrad D ⋌12 6 0 6  120:96 24
7. Nemyčeves C ⋌12 6 0 6 109:107 24
8. Butoves B ⋌12 4 2 6  99:117 22
9. Miletín B ⋌ 12 3 0 9  75:141 18
10. Rovensko B ⋌12 2 0 10  79:157 16
11. Jičín D ⋌12 2 0 10  76:140 16
12. Jičín E ⋌12 0 1 11  59:157 13

4. A třída: Stará Paka D – Hořice D 16:2 (Kuřík, Knap 4,5 – Šlechta, Táborský 1), Nemy-čeves E – Miletín C 13:5 (Homola 4,5 – Drahonínský 3), Železnice D – L. Bělohrad F 17:1 (Tajčová, Kotlář, Hrabala 4,5 – K. Klejch 1), Roškopov – Nová Paka D 6:12, Popovice B – Úbislavice B 12:6 (Olejarčík 4,5 – Milický, R. Vít 2) a volno Radim B.

1. Úbislavice B ⋌11 10 0 1 145:53 31
2. Nová Paka D ⋌11 9 0 2 143:55 29
3. Popovice B ⋌11 9 0 2 129:69 29
4. Stará Paka D ⋌11 7 2 2 119:79 27
5. Železnice D ⋌11 6 0 5 124:74 23
6. Roškopov ⋌11 5 1 5 104:94 22
7. Radim B ⋌10 5 1 4 104:76 21
8. Nemyčeves E ⋌11 4 0 7 87:111 19
9. L. Bělohrad F ⋌11 2 0 9 41:157 15
10. Miletín C ⋌11 1 0 10 56:142 13
11. Hořice D ⋌ 11 0 0 11 28:170 11

4. B třída: Butoves C – Sobotka 0:18 (Kozák, Najman, Fejfar, Ježek 4,5), Úbislavice C – Chomutice C 9:9 (J. Brendl 3,5 – Tázler st. 4,5), Kopidlno C – Slatiny 11:7 (Machula 3,5 – Svobodová 3), Popovice C – Nemyčeves D 5:13 (Procházka 3 – Nosek 4,5), Hořice C – Rovensko C 6:12 (Pulda 3 – Stuchlík 4,5) a volno Libáň B.     Václav Nidrle

1. Sobotka ⋌ 11 11 0 0 152:46 33
2. Chomutice C ⋌ 11 8 2 1 132:66 29
3. Rovensko C ⋌11 8 1 2 124:74 28
4. Nemyčeves D ⋌ 11 7 1 3 123:75 26
5. Libáň B ⋌10 7 0 3 121:57 24
6. Kopidlno C ⋌11 5 1 5 93:105 22
7. Úbislavice C ⋌ 11 4 1 6 97:101 20
8. Hořice C ⋌11 2 0 9 59:139 15
9. Butoves C ⋌11 2 0 9 58:140 15
10. Slatiny ⋌11 1 1 9 61:137 14
11. Popovice C ⋌11 1 1 9 60:138 14