Výsledky – Okres, 1. třída: Miletín A – Lány A 9:9 (Rychtera, Bezvoda 3,5 – M. Vokrouhlecký, Ulrych 2,5), Chomutice A – Radim A 10:8 (P. Průša, Tázler 3 – Breuer 3,5), Libáň A – Hořice B 10:8 (V. Horák 4,5 – Štěpánek 3,5), Nová Paka C – Jičín C 16:2 (Růžek, Oravec, I. Fejfar 4,5 – Doule, Havránek 1) L. Bělohrad B – Nemyčeves B, 5:13 (Zívr, A. Klejch 2 – Břeský 4,5) Stará Paka C volno.

1. Nemyčeves B 15 15 0 0  209:61 45
2. L. Bělohrad B  15 11 0 4 166:104 37
3. Hořice B  16 10 0 6 169:119 35
4. Libáň A 15 9 2 4 150:120 35
5. Stará Paka C  15 8 2 5 158:112 33
6. Nová Paka C  15 7 2 6 143:127 31
7. Chomutice A 16 6 2 8 134:154 30
8. Lány A 16 5 2 9 107:181 28
9. Radim A 16 5 0 11 118:170 26
10. Miletín A 16 1 3 12  92:196 21
11. Jičín C  15 0 3 12 84:196 18

2. třída: Nemyčeves C – Úbislavice A 10:8 (Brett 4,5 – Plecháčová, Morávek ml. 3), Jičín D – Kopidlno A 8:10 (Bodlák, Rejha 2,5 – Procházka 4,5), Hořice C – Železnice A 4:14 (Hátle 2,5 – Vraštil 4), Lány B – L. Bělohrad C 9:7 (Stuchlík 4 – Fejfar 3,5) – oba týmy jen se třemi hráči, Popovice A – Chomutice B 9:9 (Tomi – P. Průša 4,5), Rovensko A – Valdice B 11:7 (Vágenknecht, Varečka 4 – Harcuba 2,5).

1. Valdice B  17 15 0 2 190:126 47
2. Nemyčeves C 17 12 2 3 189:117 43
3. Železnice A 17 12 0 5 176:130 41
4. Kopidlno A 17 10 3 4 197:109 40
5. Rovensko A 17 10 2 5 171:135 39
6. Lány B  17 9 2 6 156:148 37
7. Popovice A 17 7 3 7 145:172 34
8. L. Bělohrad C 17 7 2 8 150:157 33
9. Chomutice B  17 5 1 11 129:177 28
10. Úbislavice A 17 3 1 13 128:178 24
11. Jičín D  17 2 1 14 107:199 22
12.Hořice C  17 1 1 15 99:207 20

3. třída: Veliš – Libáň B 13:5 (V. a J. Pažoutovi, Malý 3,5 – Mádlo 3), Chomutice C – Nemyčeves D, Žlunice A – Nová Paka D 9:9 (Smutný 3,5 – Kadavý, Stuchlík, Hanuš 3), Úbislavice B – Butoves A 7:11 (Milický 3 – Žďárský 4,5), Železnice B – L. Bělohrad D 16:2 (Hrabala, Kudrnáč, Jindra 4,5 – Stehlík, Vít 1), Rovensko B – Miletín B 6:12 (Drahoňovský 3 – Hladký 4,5).

Nová Paka D 17 12 2 3 174:132 43
Veliš 17 8 6 3 171:135 39
Miletín B 17 9 3 5 169:137 38
Žlunice  17 8 5 4 163:143 38
Libáň B 17 6 4 7 144:162 33
Rovensko B 17 5 5 7 148:158 32
L.Bělohrad D 17 6 3 8 145:161 32
Železnice B 17 4 5 8 148:158 30
Úbislavice B 17 5 3 9 142:164 30
Butoves A 17 4 5 8 139:167 30

4. A třída: L. Bělohrad E – Rovensko C 9:9 (Bryknar, Jungling 2,5 – Borovička, Soukup 2,5) Butoves B – Roškopov 10:8 (A. Vohánka, Konůpek st. 3,5), Úbislavice B – Stará Paka D 10:8 (Albrecht 3,5 – Krutský ml. 4), Radim B – Miletín D 13:5 (Šimek 4,5 – Kněžourek 3), volno Valdice C a Nová Paka E.

1. Stará Paka D 13 12 0 1  156:78 37
2. Nová Paka E  14 9 3 2  158:94 35
3. Rovensko C  15 6 3 6 132:138 30
4. L. Bělohrad E  14 6 3 5 134:118 29
5. Úbislavice C 15 5 3 7 143:127 28
6. Valdice C  14 6 2 6 123:129 28
7. Butoves B  14 6 2 6 120:132 28
8. Roškopov  14 6 1 7 128:124 27
9. Radim B  14 5 1 8 119:133 25
10. Miletín D 13 0 0 13 47:187 13

4. B třída: Sobotka – Slatiny 10:8 (Najman 3,5 – Svobodová 4,5), Hořice D – Popovice B 10:8 (Samek 4,5 – Homola 3,5), Žlunice B – Chyjice, Nemyčeves E – Miletín E 16:2 (Lachman, Rossler, Ludvík, Pulec 4 – obě čtyřhry), volno Miletín C a Kopidlno B. ⋌(n)

Nemyčeves E 14 13 0 1 191:71 40
Sobotka 14 10 4 0 159:93 38
Hořice D 14 9 2 3 149:103 34
Kopidlno B 14 8 2 4  163:89 32
Popovice B 14 6 0 8 125:127 26
Miletín E  13 5 1 7 110:124 24
Miletín C 14 4 1 9 115:137 23
Slatiny 15 2 2 1 197:173 21