Region – 1. třída: Jičín C – Radim A 13:5 (Harcuba, Tintěra, Kříž 3,5 – Myšík, Stříbrný 2), St. Paka B – L. Bělohrad A 7:11 (Krtička 4 – Petřivý ml., Grym 3,5), Kopidlno A – N. Paka C 14:4 (Tomášek 4,5 – Virag 3), Libáň A – Lány A 13:5 (Vaníček 4,5 – M. Vokrouhlecký 2), Chomutice A – Hořice A 11:7 (Štěpánek 3,5 – Vzorek, Polák 2,5), volno Miletín A.

1. Stará Paka B ⋌12 10 1 1  158:58 33
2. L. Bělohrad A ⋌ 12 10 0 2 144:72 32
3. Hořice A ⋌ 12 10 0 2 141:75 32
4. Chomutice A ⋌ 12 9 1 2 135:81 31
5. Kopidlno A ⋌ 12 7 0 5 119:97 26
6. Libáň A ⋌12 6 1 5 106:110 25
7. Nová Paka C ⋌12 3 1 8  82:134 19
8. Jičín C ⋌11 3 1 7  82:116 18
9. Lány A ⋌12 3 0 9  73:143 18
10. Radim A ⋌ 12 1 0 11 71:145 14
11. Miletín A ⋌ 11 0 1 11  59:139 12

2. třída: Hořice B – Butoves A 12:6 (Kvapil 4,5 – Žďárský 3,5), Rovensko A – Žlunice 17:1 (Vágenknecht, Kopecký, Kozák 4,5 – Smutný 1), Lány B – L. Bělohrad B 4:14 (Stuchlík 3 – Zívr, Ordáň, M. Šulc, Petřivý st. 3,5), Železnice B – Kopidlno B 12:6 (Výborný 4,5 – Ševců 3), L. Bělohrad C – St. Paka C 8:10 (Jiří Šulc, Fejfar st. 2,5 – Kamler 4,5), Popovice A – Valdice B 13:5 (Kryl, Voldán st. a ml. 3,5 – M. Novotný 3).

1. Hořice B ⋌13 9 2 2  145:89 33
2. L. Bělohrad B ⋌ 13 8 3 2  141:93 32
3. Lány B ⋌13 9 1 3  138:96 32
4. Stará Paka C ⋌13 9 1 3  137:97 32
5. Valdice B ⋌13 8 1 4  140:94 30
6. Rovensko A ⋌13 8 1 4  137:97 30
7. Popovice A ⋌13 7 0 6 121:113 27
8. Železnice B ⋌13 6 1 6 131:103 26
9. L. Bělohrad C ⋌13 4 1 8 108:126 22
10. Kopidlno B ⋌13 3 0 10  80:154 19
11. Butoves A ⋌ 13 0 2 11  67:167 15
12. Žlunice ⋌13 0 1 12  59:175 14

3. třída: Jičín E – Rovensko B 11:7 (Augustin 4,5 – Varečka 3,5), Butoves B – Chomutice B 10:8 (Stoklasa 3,5 – Kučera 4), Nemyčeves C – L. Bělohrad E 8:10 (Stránský 3,5 – F. Klejch 3,5), Veliš – Železnice C 10:8 (V. Pažout 4,5 – Kudrnáč, Jindra 3,5), L. Bělohrad D – Úbislavice A 8:10 (Vít 3 – Morávek ml. 4,5), Miletín B – Jičín D 16:2 (Černík, Petr 4,5 – Kunášek, Zikmund 1).

1. Veliš ⋌13 12 0 1  162:72 37
2. Úbislavice A ⋌13 10 2 1  167:67 33
3. L. Bělohrad E ⋌13 9 2 2  140:94 33
4. Chomutice B ⋌13 8 2 3 129:105 31
5. Železnice C ⋌ 13 8 1 4 127:107 30
6. L. Bělohrad D ⋌13 6 0 7 128:196 25
7. Nemyčeves C ⋌13 6 0 7 117:117 25
8. Butoves B ⋌13 5 2 6 109:125 25
9. Miletín B ⋌ 13 4 0 9  91:143 21
10. Rovensko B ⋌13 2 0 12  86:168 17
11. Jičín D ⋌13 2 0 11  78:156 17
12. Jičín E ⋌13 1 1 11  70:164 16

4. A třída: Radim A – Popovice B 6:12 (Šimánek 4 – Málek, Kazda ml., Olejarčík 3,5), Úbislavice B – Roškopov 15:3, N. Paka – Železnice D 13:5 (Nožička, Osten 3,5 – Tominec 3), L. Bělohrad F – Nemyčeves E 8:10 (Brykner 4,5 – Macek 3,5), Miletín C – Hořice D 11:7 (Řehák 4,5 – Táborský 3), volno St. Paka D.

1. Úbislavice B ⋌11 11 0 1  160:56 34
2. Popovice B ⋌⋌12 10 0 2  141:75 32
3. Nová Paka D ⋌12 10 0 2  156:60 32
4. Stará Paka D ⋌11 7 2 2  119:79 27
5. Železnice D ⋌12 6 0 6  129:87 24
6. Roškopov ⋌12 5 1 6 107:109 23
7. Radim B ⋌11 5 1 5  110:88 22
8. Nemyčeves E ⋌ 12 5 0 7 97:119 22
9. Miletín C ⋌12 2 0 10 67:149 16
10. L .Bělohrad F ⋌12 2 0 10  49:167 16
11. Hořice D ⋌ 12 0 0 12  35:181 12

4. B třída: Butoves C – Hořice C 7:11 (Vohánka 3 – Halenár 4,5), Rovensko C – Popovice C 11:7 (Stantejský, Stuchlík 3,5 – Šamko, Procházka 3), Nemyčeves D – Libáň B 9:9 (Rossler 3,5 – Kuzma 4,5), Slatiny – Úbislavice C 5:13 (Svobodová 3 – J. Brendl 4,5), Chomutice C – Sobotka 6:12 (Tázler st. 3 – Najman, Ježek 3,5), volno Kopidlno C.    Václav Nidrle

1. Sobotka ⋌12 12 0 0  164:52 36
2. Rovensko C ⋌12 9 1 2  135:81 31
3. Chomutice C ⋌ 12 8 2 2  138:78 30
4. Nemyčeves D ⋌12 7 2 3  132:84 28
5. Libáň B ⋌11 7 1 3  130:66 26
6. Úbislavice C ⋌⋌11 5 1 6 110:106 23
7. Kopidlno C ⋌11 5 1 5  93:105 22
8. Hořice C ⋌12 3 0 9  70:144 18
9. Butoves C ⋌12 2 0 10  65:151 16
10. Popovice C ⋌12 1 1 10  67:149 15
11. Slatiny ⋌12 1 1 10  66:150 15