Po radostné euforii z postupu do extraligového play off, který vybojovali doslova za minutu dvanáct, je nyní čeká čtvrtfinále proti velkému favoritovi a vítězi základní části z Plzně.

V sobotu 25. března vstoupí házenkáři Jičína do série prvním venkovním utkáním na palubovce úřadujícího mistra České republiky.

„Spadlo z nás veliké napětí. Jsme rádi, že tým nebude pod tlakem, který by ho čekal ve skupině o udržení. Takto jsme v klidu a play off je svým způsobem i dárek k 75. výročí házené v Jičíně," říkal po postupu do vyřazovací části jeden z koučů týmu Aleš Babák.

„Z osmého místa jdeme na první Plzeň. Letos jsme u ní odehráli padesát minut vyrovnaný zápas a i doma si nevedli špatně. Západočeši jsou samozřejmě obrovským favoritem. My se jim to však pokusíme maximálně znepříjemnit," pokračoval jičínský lodivod.

Rozpis utkání Jičína

Čtvrtfinálová série play off: Sobota 25. března: Plzeň – Jičín (18.00). Neděle 26. března: Plzeň – Jičín (17.00). Sobota 1. dubna: Jičín – Plzeň (18.00). Neděle 2. dubna: Jičín – Plzeň (18.00).