Muži zahajovali v městě pod Ještědem a vedli si nadmíru úspěšně, když obsadili v celkovém pořadí druhé místo za rezervou prvoligového Turnova, před silnými týmy Jablonce a Liberce. Nejvíce se dařilo Petru Stojanovi, který zvítězil na trati 110 metrů s překážkami, druhý skončil ve skoku dalekém a trojskoku. O další vítězství jičínských se zasloužil Adam Zikmund ve skoku vysokém a třetí skončil v závodě na 400 a 800 metrů.

Třetí prvenství přidal Honza Splítek na překážkové trati 400 metrů. Vítězně proběhla cílem také štafeta na 4x100 metrů ve složení Splítek, Zikmund, Šebek a Stojanov. Druhý skončil v soutěži výškařů Jakub Ulvr.

Svými výkony se jičínští muži zařadili mezi favority na prvenství v krajském přeboru. Pořadí družstev: 1. Turnov B 229,5, 2. AC TJ Jičín 200, 3. LIAZ Jablonec B 161,5, 4. Liberec B 125, 5. AC Jablonec 116, 6. Cvikov 53, 7. Rumburk 29.

Úvodní kolo krajského přeboru juniorek se uskutečnilo ve Staré Boleslavi. Jičínská děvčata v něm obsadila třetí příčku. Vítězství vybojovaly Radka Hanzlová na trati 400 metrů a Natálie Kuželková na dvojnásobné trati.

Vstup do sezony se vydařil také nejmladším žákyním, které na domácím stadionu vybojovaly prvenství v úvodním kole své soutěže, když za sebou nechaly dívky z Mladé Boleslavi a Turnova.

(peš)