Hrací doba byly stanovena na dvakrát dvacet minut. Jičínský celek odcestoval téměř kompletní, chyběl pouze zraněný Michal Farkaš.

HBC Continental Jičín – HK Baník Most 22:16 (11:9). Jičínští házenkáři po zimní přestávce vstoupili do utkání odhodlaní zvítězit hned v prvním duelu na turnaji. Jičínští dobře pracovali v defenzívě, v útoku se prosazovali po rychlých nacvičených kombinacích a byli tak neustále ve vedení. Dvoubrankový náskok ale žádnou jistotu nedával. Po změně stran se soupeř pokoušel o zvrat, Jičínští to ale nedopustili. I nadále hráli koncentrovaně v obraně a postupně navýšili až na konečných 22:16.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: J. Musil, J. Knittl – Š. Drbohlav 8, L. Šachl 6, Šimek 5, Ječný 2, P. Matouš 1, Sobotka, M. Knittl, Honejsek, Klacek, D. Kulhánek.

HBC Continental Jičín – 1. HC Pardubice 29:18 (17:7). Ve druhém utkání změřili Jičínští síly s pravděpodobně nejslabším týmem na turnaji, celkem Pardubic. Házenkáři jičínského Continentalu na soupeře vlétli, dařilo se jim prakticky vše, nač sáhli. Po kolektivním výkonu, kde se do hry zapojili všichni hráči i z lavičky, zvítězili starší žáci Jičína s přehledem v poměru 29:18.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: J. Musil, J. Knittl – Šimek a L. Šachl po 6, Š. Drbohlav 5, D. Kulhánek 4, Honejsek a P. Matouš po 2, Ječný, Sobotka, M. Knittl a Klacek po 1.

HBC Continental Jičín – Lokomotiva Louny 25:9 (11:5). Ve třetím zápase čekal na Jičínské dobře hrající soupeř z Loun. Po taktické přípravě na nevyzpytatelného protivníka vstoupili házenkáři do utkání patřičně nažhaveni a od prvních minut úvodního dějství diktovali tempo hry. Z pozorné defenzívy a jistých zákroků gólmana Musila vyráželi do rychlých protiútoků, kterými nekompromisně trestali menší důraz soupeře. Ve druhé půli dokázali Jičínští tempo ještě vystupňovat a svůj náskok neustále zvyšovali. Trenéři mohli dát opět příležitost všem hráčům širšího kádru, na obrazu hry se ale nic nezměnilo. Jičínští nakonec vyprovodili Louny výsledkem 25:9 a připsali si třetí dvoubodový zisk.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: J. Musil, J. Knittl – Š. Drbohlav 8, Šimek 6, P. Matouš 4, M. Knittl 3, L. Šachl 2, Ječný a Honejsek po 1, Sobotka, D. Kulhánek, Klacek.

HBC Continental Jičín – SSK Talent Plzeň 14:23 (6:12). Poslední duel sehráli Jičínští proti výborně hrajícímu týmu domácího Talentu. Začátek utkání byl vyrovnaný, tento vývoj ale vydržel pouze do páté minuty. Poté převzali otěže zápasu pevně do svých rukou házenkáři Talentu, kteří šesti brankami v řadě získali uklidňující náskok. Hráčům hostujícího celku se nedařilo tentokrát v obraně, také v útoku vyprodukovali mnoho technických chyb či o míč přišli zbrklou střelbou. Druhý poločas byl obrazem prvního. Špatně pracující defenzíva a neschopnost prosadit se na útočné polovině, s výjimkou dobře hrajícího Drbohlava, předznamenaly směr, kterým se bude druhé dějství ubírat. Domácí hráli s velkou chutí a nakonec zaslouženě zvítězili 14:23.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: J. Musil, J. Knittl – Š. Drbohlav 11, L. Šachl, Šimek a M. Knittl po 1, Honejsek, P. Matouš, Ječný, Sobotka, D. Kulhánek, Klacek.    (hbc)