HBC Continental Jičín – 1. HC Pardubice 28:18 (12:11)

V prvním utkání turnaje narazili Jičínští na hráče z Pardubic. První poločas byl poměrně vyrovnaný, Jičínští nebyli schopni odskočit soupeři více než o dvě branky. Poločas tak skončil nejtěsnějším vítězstvím jičínského Continentalu 12:11. Vstup do druhého dějství měli Jičínští famózní, dobře pracovali v defenzívě a rychlými útoky zakončovali nabídnuté příležitosti. Skóre se vyšplhalo na konečných 28:18 a Jičínští si tak připsali první dva body.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: Trč, Hůla – Š. Thorovský a Frýba po 5, Frumert a F. Matouš po 4, Ježek a M. Pour po 3, F. Tůma a M. Ženatý po 2, Fejtek, Š. Socha, Vanča.

HBC Continental Jičín – HC TJ Náchod 17:22 (7:7)

K druhému utkání nastoupili Jičínští proti tradičnímu soupeři z Náchoda. První polovina prvního dějství vyšla lépe Náchodským, a tak ve dvanácté minutě svítil na ukazateli stav 3:6. Po oddechovém času Jičína jičínští házenkáři zabrali, zlepšili pohyb a kombinaci a třemi góly v řadě srovnali na 6:6.

Za nerozhodného stavu 7:7 se také odcházelo na poločasovou přestávku. Druhé dějství bylo zpočátku vyrovnané, v desáté minutě vedl Náchod o jediný gól, 14:13, potom však Jičínští vyprodukovali technické chyby, střelecky se též nedařilo a soupeř čtyřmi brankami v řadě odskočil na rozdíl pěti gólů. Jičínským se už nepodařilo vývoj utkání zvrátit a náchodským házenkářům podlehli 17:22.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: Trč, Hůla – Š. Thorovský 9, M. Ženatý 4, Frýba 2, Frumert a Fejtek po 1, F. Matouš, M. Pour, F. Tůma, Š. Socha, Ježek, Vanča.

HBC Continental Jičín – TJ Sokol Nové Veselí 15:31 (6:20)

Třetí duel sehráli Jičínští proti výborně hrajícímu soupeři, domácímu Novému Veselí, který do té doby na turnaji nepoznal porážku. Soupeř měl úvod utkání excelentní. Výborně pracující obrana Novoveselských a navíc mnoho technických chyb hráčů jičínského Continentalu přineslo domácím rychlé vedení 0:6. Právě hra na rychlé protiútoky byla cestou k úspěchu házenkářů z Veselí, se kterou si Jičínští nebyli schopni poradit. Domácí měli mnohem kvalitnější střídačku, a tak po prostřídání hráčů na jednotlivých postech dokázali v dalším průběhu zápasu jednoznačně dominovat. Domácí zaslouženě vysoko zvítězili v poměru 15:31.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: Trč, Hůla – Vanča 8, Š. Thorovský a Frýba po 3, M. Pour 1; F. Matouš, Fejtek, M. Ženatý; Frumert, Ježek, F. Tůma, Š. Socha.

HBC Continental Jičín – SSK Talent Plzeň 23:28 (12:16)

Do posledního duelu nastupovali Jičínští proti hráčům z Plzně. První část prvního dějství byla poměrně vyrovnaná a v desáté minutě byl stav 7:7. Další minuty ale patřily hráčům Plzně. Poločas skončil 12:16 pro házenkáře soupeře. Ve druhé půli se Jičín pokusil vývoj utkání zdramatizovat, příliš úspěšný ale nebyl a prohrál 23:28, střelecký prapor držel pouze Š. Thorovský.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: Trč, Hůla – Š. Thorovský 14, Frumert 3, M. Ženatý 2, F. Matouš, M. Pour, Frýba a Vanča po 1, F. Tůma, Fejtek, Ježek, Š. Socha. (hbc)