Hlavním cílem týmu bylo zvítězit nad celkem Dvora Králové a zajistit si tak z prvního místa přímý postup do Žákovské ligy, tedy dlouhodobé soutěže pětadvaceti nejlepších týmů České republiky.

HBC Continental Jičín – TJ Turnov 24:13 (13:5). K prvnímu duelu nastoupili Jičínští proti házenkářům Turnova. Po jednoznačném průběhu si jičínští chlapci nakonec připsali vysokou výhru v poměru 24:13.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: J. Knittl, Šafka – L. Šachl 6, Ježek 5, M. Knittl, Š. Thorovský a P. Matouš po 3, D. Kulhánek a Ječný po 2, Honejsek, Frumert.

HBC Continental Jičín – 1. HK Dvůr Králové 22:13 (11:7). Ve druhém zápase změřili Jičínští síly s házenkáři Dvora Králové. Jičínští chlapci vstupovali do tohoto střetnutí s cílem zvítězit a zajistit si tak první příčku po podzimní části sezóny. Jičínský celek začal opatrně s důrazem na kvalitní defenzívu.
Po vyrovnaném průběhu se Jičínským v závěru první půle podařilo odskočit na 11:7. Po změně stran již jičínští házenkáři ovládli dění na palubovce a nakonec zvítězili vysoko 22:13.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: J. Knittl, Šafka – L. Šachl 6, M. Knittl 4, Honejsek a P. Matouš po 3, D. Kulhánek, Š. Thorovský a Ježek po 2, Ječný, Frumert.

HBC Continental Jičín – Liberec Handball 18:21 (5:8). Do třetího utkání nastupovali Jičínští oslabeni o Šimona Thorovského, jenž se zranil na konci předešlého zápasu se Dvorem Králové.

Jičínští borci nechtěli zápas s Libercem podcenit, přestože jeho výsledek se nezapočítává do tabulky Královéhradeckého kraje. Jičínským chlapcům se ale od úvodních minut nedařilo střelecky, Jičínští byli neustále mírně pozadu a nakonec odešli poraženi 18:21.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: J. Knittl, Šafka – L. Šachl 7, D. Kulhánek a P. Matouš po 4, Honejsek, Ječný a M. Knittl po 1, Š. Thorovský, Ježek, Frumert.

HBC Continental Jičín – ELP Jablonec n/N 27:13 (14:6). Poslední střetnutí s domácím Jabloncem nad Nisou patřilo jednoznačně jičínským barvám. Jičínští borci nakonec zvítězili vysokým poměrem 27:13 a s podzimní částí sezóny se tak rozloučili dvoubodovým ziskem.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: J. Knittl, Šafka – M. Knittl 7, L. Šachl a D. Kulhánek po 6, P. Matouš 5, Ježek 2, Frumert 1, Ječný, Honejsek, Š. Thorovský. ´  (hbc)