Turnaje se zúčastnily celky ELP Jablonec n/N, 1. HK Pardubice, 1. HK Dvůr Králové n/L, HBC Continental Jičín a domácí HC TJ Náchod. Jičínští starší žáci odcestovali celkem kompletní, chyběl pouze nemocný Ječný.

HBC Continental Jičín – 1. HK Pardubice 18:15 (10:7). K prvnímu duelu nastoupili Jičínští proti hráčům z Pardubic. Jičín měli začátek ospalý, špatně pracoval v obranné fázi, ani v útoku se nemohl dostat po potřebného tempa. Poločas tak skončil těsným vítězstvím 10:7. Druhá půle byla obrazem půle první, Jičínští nakonec zvítězili 18:15.
Sestava a branky HBC Continental Jičín: J. Knittl, Šafka – Honejsek 5, L. Šachl a Thorovský po 4, M. Knittl 2, Ježek, M. Ženatý a P. Matouš po 1, Kracík, D. Kulhánek.

HBC Continental Jičín – HC TJ Náchod 18:16 (8:8). Ve druhém utkání změřili Jičínští síly s tradičním rivalem, domácím celkem Náchoda. Hned od počátku zápasu bylo jasné, že pro jičínské borce nebude Náchod jednoduchým soupeřem. Celý první poločas se oba celky tahaly o vedení, poločas skončil spravedlivou remízou 8:8. Ve druhé půli se Jičínští více koncentrovali v defenzívě, rychlými protiútoky odskočili soupeři na rozdíl dvou branek, který již udrželi (18:16).
Sestava a branky HBC Continental Jičín: J. Knittl, Šafka – L. Šachl 7, M. Knittl 4, D. Kulhánek 3, Honejsek a P. Matouš po 2, Kracík, Thorovský, Ježek, M. Ženatý.

HBC Continental Jičín – 1.HK Dvůr Králové n/L 21:10 (12:5). Hned na začátku třetího zápasu Jičínští zaskočili soupeře ze Dvora Králové a záhy si vybudovali uklidňující vedení. Házenkáři Jičína spoléhali opět na kvalitní obranu a přechod do rychlých protiútoků, kterými trestali technické chyby soupeře. Po výborně zvládnutém prvním dějství hráči pokračovali v solidním výkonu a jasně zvítězili (21:10).
Sestava a branky HBC Continental Jičín: J. Knittl, Šafka – M. Knittl 5, L. Šachl a Thorovský po 4, Honejsek 3, Kracík 2, Ježek a P. Matouš po 1, M. Ženatý.

HBC Continental Jičín – ELP Jablonec n/N 29:10 (13:5). V posledním střetnutí čekal Jičínské pravděpodobně nejslabší účastník „náchodského" turnaje, celek Jablonce n/N. Od prvních minut Jičínští diktovali tempo, utkání měli pevně v moci, skórovali po rychlých kontrabrejcích a vyzkoušeli si také nacvičené kombinace.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: J. Knittl, Šafka – Thorovský 8, P. Matouš 5, D. Kulhánek, Honejsek, M. Knittl a M. Ženatý po 3, L. Šachl a Ježek po 2, Kracík.