V divizi bojují Nemyčeves A a Jičín A, oba celky figurují na dvou posledních místech.
Výsledky, III. liga stolních tenistů: So Hr. Králové C – Stará Paka A 9:9 (Vajgl 4, Kohout, Dlabola 2,5, Šajner 0), Zruč – Kolín B 7:10, Jablonec – Liberec 9:9, Loko Pardubice – Tesla Pardubice 7.10, Holice – Kostelec 10:0, Chrudim – DTJ/Slavia HK C 10:8.

1. Tesla Pardubice ⋌5 5 0 0 50:23 15
2. So Hr.Králové C ⋌5 4 1 0 49:21 14
3. Holice ⋌5 4 0 1 43:17 13
4. Kolín B ⋌5 4 0 1 46:36 13
5. Zruč ⋌5 3 0 2 41:35 11
6. Chrudim⋌5 3 0 2 39:37 11
7. Kostelec⋌5 2 0 3 31:43  9
8. Jablonec ⋌5 1 1 3 34:45  8
9. Stará Paka A⋌5 1 1 3 33:44  8
10. Loko Pardubice⋌5 1 0 4 27:44  7
11. Liberec ⋌ 5 0 1 4 31:49  6
12. DTJ/Slavia HK C ⋌5 0 0 5 20:50  5

Divize: Jičín A – Josefov 8:10 (Roček 3,5, Kříž 2,5, Soukup, Červenka 1), Jičín A – Broumov 9:9 (Roček 3,5, Kříž 1,5, Červenka 1, Soukup 0), Nemyčeves A – Broumov 9:9 (R. Trč ml. 3,5, T. Trč 2,5, Kazda, Záboj 1,5), Nemyčeves A – Josefov 8:10 (Berka 3, T. Trč a R. Trč ml. 2,5, Kazda 1), Stěžery – DTJ/Slavia HK D 10:2, Stěžery – So HK D 10:5, Jaroměř – So HK D 4:10, Jaroměř – Slavia HK D 10:8, Hostinné B – Rtyně A 3:10, Hostinné B – Rtyně B 10:3, Vrchlabí B – Rtyně B 10:3, Vrchlabí – Rtyně A 6:10.

1. Rtyně A ⋌7 6 0 1 68:31 19
2. So HK D ⋌ 7 5 1 1 64:42 18
3. Josefov ⋌7 4 1 2 59:52 16
4. Rtyně B ⋌7 4 1 2 58:55 16
5. Broumov ⋌7 3 2 2 56:56 15
6. Hostinné B ⋌7 4 0 3 53:50 15
7. Stěžery ⋌7 3 1 3 52:50 14
8. DTJ/Slavia HK D⋌7 2 2 3 53:63 13
9. Vrchlabí ⋌7 2 1 4 53:58 12
10. Jaroměř⋌7 2 0 5 39:62 11
11. Nemyčeves A⋌7 1 1 5 49:65 10
12. Jičín A ⋌7 1 0 6 47:65  9

Přebor: So HK E – Valdice A, So HK E – N. Paka A, DTJ/Slavia HK E – N.Paka A, DTJ/Slavia HK E – Valdice A, Vamberk – Josefov B 10:5, Vamberk – Dv. Králové 10:6, N. Město – Dv. Králové 8:10, N. Město – Josefov B 8:10, N. Bydžov – Úpice 7:10, N. Bydžov – Poříčí 9:9, Salamandr HK – Poříčí 10:8, Salamandr HK – Úpice 10:8.    Václav Nidrle

1. Dv. Králové ⋌7 4 2 1 64:56 17
2. Valdice A ⋌7 3 3 1 66:51 16
3. Nová Paka A ⋌7 4 1 2 62:49 16
4. Josefov ⋌7 4 1 2 56:58 16
5. Vamberk ⋌7 4 0 3 61:56 15
6. So HK E ⋌7 3 1 3 59:53 14
7. Salamandr HK ⋌7 3 1 3 47:63 14
8. Poříčí ⋌7 2 3 2 62:58 14
9. Nový Bydžov ⋌7 2 1 4 52:55 12
10. DTJ/Slavia HK E⋌7 3 1 3 55:61 12
11. Nové Město ⋌7 1 2 4 54:65 11
12. Úpice ⋌7 1 2 4 53:65 11