Výsledky: 1. třída: Radim A – St. Paka B 2:16 (Stříbrný, Míka 1 – Krtička, Herber, Krutský st. 4,5), Libáň A – Jičín C 12:6 (Kuzma 4 – Harcuba 3,5), Chomutice A – Miletín A 8:10 (Břeský, Chotěbor 4 – Bezvoda, Novák, Rychtera, Fof 2,5), Hořice A – L. Bělohrad A 9:9 (J. Zelený 3, Grym 3,5),Lány A – N. Paka C 7:11 (D.Vokrouhleký 2,5 – Stuchlík 4) a volno Kopidlno A.

1. Stará Paka B ⋌19 17 1 1 242:100 54
2. L. Bělohrad A ⋌ 18 16 1 2 221:103 49
3. Hořice A ⋌ 18 14 1 3 211:113 48
4. Chomutice A ⋌ 18 11 1 6 184:140 41
5. Kopidlno A ⋌18 10 0 8 173:151 40
6. Libáň ⋌ 18 9 1 8 154:170 37
7. Jičín C ⋌18 6 1 11 142:182 31
8. Nová Paka C ⋌18 6 1 12 133:191 29
9. Lány A ⋌18 4 0 14 112:212 26
10. Miletín A ⋌18 2 1 15 116:208 23
11. Radim A ⋌19 2 0 17 112:230 23

2. třída: Butoves A – Lány B 8:10 (Žďárský 3,5 – Stuchlík 3,5), Železnice B – Rovensko A 6:12 (Výborný 2 – Vágenknecht 4,5), L. Bělohrad C – Hořice B 4:14 (Jiří Šulc 2 – Kvapil, Kárník 4,5), Popovice A – Žlunice 14:4 (Tomi, Kryl, M. Voldán 4,5 – Haken, Smutný, Mokošín, Libánský 1), Valdice B – L. Bělohrad B 9:9 (M. Novotný 3,5 – Petřivý st. 3), St. Paka C – Kopidlno B 13:5 (Vávra 4,5 – Kohut 2).

1. Hořice B ⋌20 15 3 2 233:127 53
2. L. Bělohrad B ⋌20 13 4 3 236:125 50
3. Stará Paka C ⋌20 14 2 4 224:136 50
4. Lány B ⋌20 13 2 5 215:155 48
5. Rovensko A ⋌20 12 1 7 196:164 45
6. Valdice B ⋌20 11 2 7 201:159 44
7. Železnice B ⋌20 10 1 9 196:164 41
8. Popovice A ⋌20 10 0 10 192:168 40
9. L. Bělohrad C ⋌20 6 1 13 154:206 33
10. Kopidlno B ⋌20 5 1 14 138:222 31
11. Žlunice ⋌20 1 1 18  95:265 23
12. Butoves A ⋌20 0 2 18  91:269 22

3. třída: Rovensko B – Nemyčeves C 12:6 (Varečka 4 – Stránský 2,5), Veliš – Butoves B 14:4 (V. Pažout 4,5 – V. Zhouf, Cír 1,5), L. Bělohrad D-Jičín E 12:6 (Rybalo, Václavík, Stehlík 3,5 – Augustin 4), Miletín B-Chomutice B 9:9 (Hladký 3,5 – Kučera 3), Jičín D – L. Bělohrad E 3:15 (Zikmund, Pulec 1 – F. Klejch 4,5), Úbislavice A – Železnice C 12:6 (Morávek ml. 4,5 – Ježková,Kudrnáč 2).

1. Úbislavice A ⋌20 17 2 1 257:103 56
2. Veliš ⋌20 18 0 2 249:111 56
3. L. Bělohrad E ⋌20 14 3 3 236:124 51
4. L. Bělohrad D ⋌20 12 0 8 208:152 44
5. Chomutice B ⋌20 10 4 6 185:175 44
6. Železnice C ⋌20 10 3 7 190:170 43
7. Butoves B ⋌20 7 3 10 152:218 37
8. Nemyčeves C ⋌20 7 0 13 168:192 34
9. Miletín B ⋌ 20 6 1 13 140:220 33
10. Jičín D ⋌20 5 1 14 135:225 31
11. Rovensko B ⋌20 4 0 16 125:235 28
12. Jičín E ⋌20 1 1 18 115:245 23

4. A třída: St. Paka D – Úbislavice B 9:9 (Hruška 4 – Milický, R. a L. Vítovi 2,5), N. Paka D – Radim B 12:6 (Vavrinec, Hanuš, Kňourek 3,5 – Vrabec, Čermák, Šimek 2), Miletín C – Popovice B 1:17, Hořice D – Roškopov 5:13 (Šlechta 3 – P. Krejčí ml. 4,5), Nemyčeves E – Železnice D 7:11 (Macek 4,5 – Tajčová, Kotlář 3) a L. Bělohrad F má volno.

1. Nová Paka D ⋌19 17 0 2  249:93 53
2. Úbislavice B ⋌19 17 0 2  249:93 52
3. Popovice B ⋌18 16 0 2 221:103 50
4. Stará Paka D ⋌18 10 3 5 187:135 41
5. Roškopov ⋌18 9 1 8 166:158 37
6. Železnice D ⋌18 9 0 9 185:139 36
7. Radim B ⋌18 8 2 8 179:150 36
8. Nemyčeves E ⋌18 5 1 12 132:192 29
9. Miletín C ⋌18 3 0 15  91:233 24
10. L. Bělohrad F ⋌18 2 0 10 76:248 22
11.Hořice D ⋌18 1 0 17  63:261 20

4. B třída: Butoves C – Nemyčeves D 6:12 (Volek, Vohánka 2 – Bareš 4,5), Slatiny – Hořice C 7:11 (Svobodová 3,5 – Krejčí 4), Chomutice C – Popovice C 13:5 (Tázler st. 4,5 – Procházka 3), Sobotka – Libáň B 11:7 (Fejfar 3,5 – Kuzma 4,5), Úbislavice C – Kopidlno C 12:6 (J. a L. Brendlovi 3,5 – Hejdrych 3), volno Rovensko C.     Václav Nidrle

1. Sobotka ⋌ 18 18 0 0  237:87 54
2. Chomutice C ⋌18 14 2 2 219:105 48
3. Libáň B ⋌18 12 1 5 209:115 43
4. Rovensko C ⋌18 12 1 5 180:134 43
5. Nemyčeves D ⋌18 10 2 6 198:130 40
6. Úbislavice C ⋌18 8 1 9 170:154 35
7. Kopidlno C ⋌18 8 1 9 151:173 35
8. Hořice C ⋌19 7 0 12 130:212 33
9. Popovice C ⋌19 2 1 16 105:239 24

Okresní stolní tenisté sehrají další duely

Jičín – Soutěže okresních družstev mají na programu tyto zápasy. Okres – 1. třída: Lány A – Radim A, N. Paka C – Hořice A, L. Bělohrad A – Chomutice A, Miletín A – Libáň A, Jičín C – Kopidlno A a volno Stará Paka B. 2. třída: Stará Paka C – Butoves A, Kopidlno B – Valdice B, L. Bělohrad B – Popovice A, Žlunice – L. Bělohrad C, Železnice B – Hořice B, Rovensko A – Lány B. 3. třída: Úbislavice A – Rovensko B, Železnice C – Jičín D, L. Bělohrad E – Miletín B, Chomutice B – L. Bělohrad D, Jičín E – Veliš, Butoves B – Nemyčeves C. 4. A třída: Nemyčeves E – Stará Paka D, Železnice D – Hořice D, Roškopov – Miletín C, Popovice B – L. Bělohrad F, Radim B – Úbislavice B a volno Nová Paka D. 4. B třída: Úbislavice C – Butoves C, Kopidlno C – Sobotka, Libáň B – Chomutice C, Popovice C – Slatiny, Rovensko C – Nemyčeves D a volno Hořice B. Play-off dorostenci: 1.-4. místo (12. března v Chomuticích): Chomutice, Hořice, Libáň, Jičín A, 5.-8. místo (12. března v Kopidlně): Kopidlno, Jičín B, Veliš, Radim, 9.-11. místo (12. března v Miletíně): Miletín, Sobotka, Stará Paka, 12.-14. místo (12. března v Butovsi): Butoves, Úbislavice, Železnice a o 15.-17. místo (12. března v Popovicích): Popovice, Žlunice a Nemyčeves.