Sprint se běžel v Rychnově nad Kněžnou, mezi ženami vyhrála Iveta Duchová z Pardubic, Dana Š. Brožková byla pátá. V mužích byl nejrychlejší Vojta Král ze Šumperka, čtvrtý Jan Mrázek. Celkově ve Sprint cupu zvítězil specialista na sprinty Vojta Král, 5. místo Štěpán Kodeda a 6. Jan Mrázek. V ženách skončila na 2. místě Dana Š. Brožková za Ivetou Duchovou.

V závodech štafet, započítávaných do první ligy klubů orientačního běhu, bylo jičínské družstvo citelně oslabeno o Štěpána Kodedu, který je ve Finsku, a zraněné Ivanu Bochenkovou a Martinu Uvizlovou.

Sportcentrum Jičín tak neuhájil vedení a klesl na třetí místo. Rozhodujícím závodem, který určí konečné pořadí, bude mistrovství štafet a mistrovství klubů, a to poslední víkend v Jablonci nad Nisou.

Nejhodnotnějším výsledkem v žákovských kategoriích je první místo štafety Jičína v nejmladším žactvu. Štafeta Jičína v sestavě Anna Kochová, Róza Vejražková a Matěj Tuma zvítězila nad sedmadvaceti štafetami krajských výběrů z celé České republiky.

V mistrovství Východočeské oblasti žactva: 1. Jičín A (Kochová, Vejražková, Tuma), 3. Jičín B (Kuchařová, Janků, Zalaba), H14: 3. Jičín A (Macko, Karásek, Seminigovský), D14: 5. (Zlámalová, Zahradníková, Dubská). Ve veteránské kategorii H135 skončila na druhém místě štafeta Jičína (Tomeš, Havlík, Kraus). ⋌(jh)