VOLEJBAL
Krajská soutěž mužů, skupina A: Radim – Semily 3:1, 3:1, Rokytnice n. J. – Pecka odloženo na 22. září a volno Dřevěnice.
1. Radim ⋌4 4 0 12: 2 12
2. Dřevěnice⋌ 2 1 1 4: 4 3
3. Semily⋌ 4 1 3 6:10 3
4. Pecka ⋌ 2 0 2 0: 6 0
Rokytnice zatím nehrála

Příští kolo: Semily – Rokytnice n. J., Dřevěnice – Radim a volno Pecka.
Krajská soutěž mužů, skupina B: Hronov C – Červený Kostelec B 3:2, 3:0, Hořice – Rychnov n. Kn. 0:3, 3:2 a volno Chleny.
1. Hronov C ⋌ 4 3 1 10: 5 8
2. Rychnov n. Kn. ⋌4 2 2 8: 7 7
3. Hořice ⋌ 2 1 1 3: 5 2
4. Červený Kostelec B⋌ 2 0 2 2: 6 1
Chleny zatím nehrály
Příští kolo: Červený Kostelec B – Hořice, Chleny – Hronov C a volno Rychnov n. Kn.

Krajská soutěž žen, skupina A: Bílá Třemešná B – Dřevěnice 0:3, 2:3, Studenec – Pecka 0:3, 3:1, Lánov – Vrchlabí 0:3, 1:3.
1. Pecka ⋌ 4 3 1 10: 3 9
2. Dřevěnice ⋌4 3 1 11: 5 9
3. Studenec ⋌4 3 1 9: 6 9
4. Vrchlabí ⋌4 3 1 9: 6 8
5. Bílá Třemešná B ⋌4 0 4 2:12 1
6. Lánov ⋌4 0 4 3:12 0

Příští kolo: Pecka – Lánov, Dřevěnice – Studenec, Vrchlabí – Bílá Třemešná B.
Okresní přebor muži: Radim B – Vysoké Veselí 0:3, Nová Paka/Pecka – Jičín B 0:3.
1. Vysoké Veselí⋌1 1 0 3:0 3
Jičín B ⋌1 1 0 3:0 3
3. Radim B ⋌2 1 1 3:5 2
4. Nová Paka/Pecka ⋌2 0 2 2:6 1

Příští kolo: Jičín B – Radim B, Vysoké Veselí – Nová Paka/Pecka.
Okresní přebor ženy: Radim – Jičín B 0:3, Hořice – Dřevěnice B 2:3, Lázně Bělohrad A – Lázně Bělohrad B 2:3.
1. Jičín B ⋌1 1 0 3:0 3
2. Dřevěnice B ⋌1 1 0 3:2 2
3. Lázně Bělohrad B ⋌ 1 1 0 3:2 2
4. Hořice B ⋌ 1 0 1 2:3 1
5. Lázně Bělohrad A⋌ 1 0 1 2:3 1
6. Radim ⋌1 0 1 0:3 0

Příští kolo: Jičín B – Dřevěnice B, L. Bělohrad B – Hořice, Radim – L. Bělohrad A.
Okresní přebor mixy: Vysoké Veselí A – Vysoké Veselí B 3:0, TJ Jičín – Mlázovice 3:1 a volno Lesan Tužín.
1. Vysoké Veselí A ⋌1 1 0 3:0 3
2. TJ Jičín ⋌1 1 0 3:1 3
3. Mlázovice ⋌1 0 1 1:3 0
4. Vysoké Veselí B ⋌1 0 1 0:3 0
Lesan Tužín zatím nehrál
Příští kolo: Vysoké Veselí B – TJ Jičín, Lesan Tužín – Vysoké Veselí A, volno Mlázovice.

FOTBAL
Soutěž neregistrovaných, 14. kolo: Lomnice – Continental 7:2 (branky: Jarosz 2, Láska, Moravec, Mach, Pazderský, Pálka – Haken, Šulc), Javůrkova louka – Jičíněves 6:2 (Kubela 2, Malý, Otáhal, Dědeček, Kochman – Brendl, Wojcik), Sport Club – Kopidlno 2:3 (Novák, Popelák – Kraus, Hnízdil, Votoček), Sauny – Žeretice 2:2 (Frýba, Kynčl – Fiala, Černý), Divá Bára – Šenkýři 0:1 ( Pekárek).
1. Kopidlno ⋌14 8 6 0 33:18 30
2. Sport Club ⋌14 8 1 5 40:21 25
3. Divá Bára ⋌13 7 1 5 32:23 22
4. Javůrkova Louka ⋌12 6 1 5 33:24 19
5. Žeretice⋌ 14 5 3 6 35:28 18
6. Sauny⋌13 5 3 5 25:24 18
7. Šenkýři ⋌12 5 3 4 24:22 18
8. Continental ⋌13 5 0 8 20:36 15
9. Lomnice n. Pop. ⋌13 4 2 7 34:40 14
10. Jičíněves ⋌14 3 0 11 16:55  9

Střelci: 1. Petrgál (Šenkýři) 11, 2. Jar. Bílek (Žeretice) 9, 3. – 5. Babák (Sport Club), Votoček (Kopidlno), Jarosz (Lomnice n. Pop.) po 8, 6. Fiala (Žeretice) 7, 7. – 12. Šimánek (Divá Bára), Roman (Javůrkova louka), Matějka (Sport Club), Fejfar (Žeretice), Vejvoda (Sport Club), Frýba (Sauny), všichni po 6.

BASKETBAL
Memoriál Karolíny Dlouhé, kategorie U17, výsledky domácího celku: BSK TJ Continental Jičín – Kara Trutnov 48:73, – BK Studánka Pardubice 60:52, – USK Praha B 78:47, – Basket Poděbrady 72:67.
Konečná tabulka.
1. Kara Trutnov ⋌4 4 0 389:185 8
2. BSK Continental Jičín⋌ 4 3 1 258:239 7
3. Basket Poděbrady ⋌4 2 2 272:285 6
4. USK Praha B ⋌4 1 3 220:302 5
5. BK Studánka Pardubice ⋌4 0 4 204:332 4

ŠIPKY
Úvodní kolo ligového poháru, kategorie B a C, oblast Královéhradecko, sever: Rally bar Vrchlabí A – Devills Dolní Bousov A 19:21, Salamandr Malé Svatoňovice – Medvědi Velký Třebešov I9:21, Orli Trutnov – El Pisada Trutnov 17:21, Modré růže Trutnov – Máj Hostinné 21:6, Černý Sup Starý Rokytník – Pistolníci od Býka Dolní Kalná 0:21 (kontumace).