STOLNÍ TENIS
Okresní přebor, 1. třída muži: Miletín A – Hořice B 10:8 (Rychtera 3,5 – J. Zelený 3,5), Rovensko pod Troskami A – Nemyčeves B 3:15 (Kozák 2 – Kubík, T. Trč 4,5), Lány A – Železnice B 12:6 (Z. Vokrouhlecký 3,5 – Breuer 4), Valdice B – Nová Paka C 9:9 (Harcuba 3,5 – Sochor 3,5), Libáň A – Kopidlno A 8:10 (Vaníček 3,5 – Hladík 3), Butoves A – Jičín B 10:8 (Hlawatschke ml. 3,5 – Rejha 3).

1. Jičín B ⋌ 21 18 1 2 251:127 58
2. Kopidlno A ⋌ 21 17 1 3 242:136 56
3. Valdice B ⋌21 15 3 3 242:136 54
4. Nová Paka C⋌ 21 13 1 7 217:171 48
5. Hořice B ⋌21 12 0 9 204:174 47
6. Libáň A ⋌21 12 1 8 189:186 46
7. Lány A ⋌21 9 2 10 182:196 41
8. Nemyčeves B ⋌21 8 1 12 180:198 38
9. Miletín A ⋌21 6 1 13 147:231 34
10. Butoves A ⋌ 21 4 2 15 153:225 31
11. Železnice B⋌ 21 3 1 17 140:238 28
12. Rovensko A ⋌21 2 0 19 118:260 25

2. třída muži: Jičín C – Butoves B 9:9 (Rejha 3 – Frýba, Stoklasa, Hlawatschke st. 2,5), Kopidlno B – Lázně Bělohrad B 8:10 (Procházka 4,5 – Zívr 3,5), Nová Paka D – Lány B 12:6 (Oravec 4 – Zahradník, J. Vokrouhlecký 2), Chomutice A – Popovice A 14:4 (Břeský 4,5 – V. Pažout 4,5), Lázně Bělohrad C – Veliš A 7:11 (J. Šulc 3 – V. Pažout 4,5), Žlunice – Stará Paka C 11:7 (Němeček 3,5 – Vávra 4).

1. Lány B ⋌21 17 2 2 246:132 57
2. Popovice A ⋌21 11 5 5 201:177 48
3. L. Bělohrad C ⋌21 10 5 6 196:172 46
4. Nová Paka D ⋌ 21 11 2 8 200:178 45
5. L. Bělohrad B ⋌ 21 10 2 9 190:188 43
6. Jičín C ⋌ 21 10 2 9 183:195 43
7. Chomutice A ⋌21 9 3 9 208:170 42
8. Kopidlno B ⋌21 9 3 9 186:192 42
9. Veliš A ⋌21 9 2 10 184:194 41
10. Butoves B ⋌21 8 1 12 188:190 38
11. Žlunice ⋌21 6 2 13 167:211 37
12. Stará Paka C ⋌21 1 1 19 109:269 24

3. třída muži: Radim A – Úbislavice A 15:3 (Míka st., Myšík 4,5 – Morávek, Brendl, Milický 1), Sobotka – Lázně Bělohrad D 9:9 (Fejfar 3,5 – Ordáň, Stehlík 2,5), Popovice B – Valdice C 9:9 (Kazda ml. 4,5 – Mikule 3,5), Železnice C – Nová Paka E 13:5 (Kalousek, F. Kabela, Vraštil 3,5 – Vydra 2), Nemyčeves C – Rovensko pod Troskami B 10:8 (Brett, Tintěra 3 – Kudrnáč 3,5), Hořice C – Miletín B 15:3 (Rypl 4,5 – Petr 2).

1. Železnice C ⋌21 17 3 1 250:128 58
2. Radim A ⋌21 16 4 1 261:117 57
3. Sobotka⋌ 21 11 7 3 217:161 50
4. Hořice C ⋌21 13 3 5 219:159 49
5. Úbislavice A ⋌21 10 4 7 214:164 47
6. L. Bělohrad D ⋌21 10 2 9 195:183 43
7. Nemyčeves C ⋌21 9 5 7 192:186 45
8. Rovensko B⋌21 6 2 14 177:201 35
9. Nová Paka E ⋌21 5 4 12 171:207 35
10. Miletín B ⋌21 5 3 13 154:224 34
11. Popovice B ⋌21 3 2 17 122:256 29
12. Valdice C ⋌21 1 2 18 95:283 25

4. třída, muži A: Chomutice B – Nemyčeves E 10:8 (L. Jón 4,5 – Homola 3,5), Hořice D – Butoves C 10:8 (Kárník, M. Zelený 4 – Volek, Havelka 2,5), Radim C – Úbislavice B 8:10 (Šimek 3,5 – Z. Vít 4), Lázně Bělohrad E – Jičín D 12:6 (Kout 3,5 – Havránek 2,5) a volno Roškopov.

1. Úbislavice B ⋌16 14 0 2 192: 96 44
2. Chomutice B ⋌16 12 2 3 180:108 40
3. L. Bělohrad E ⋌16 11 1 4 183:105 39
4. Butoves C ⋌16 10 1 5 163:125 37
5. Radim C ⋌16 9 2 5 174:114 36
6. Jičín D ⋌16 6 0 10 127:161 28
7. Roškopov ⋌16 3 0 13 110:178 22
8. Hořice D ⋌16 3 0 13 99:189 22
9. Nemyčeves E⋌16 2 0 14 68:220 20

4. třída, muži B: Veliš B – Kopidlno C 12:6 (Šťastný, Muller, M. Veselý 3,5 – Brodský, Petr 2), Libáň B – Rovensko pod Troskami C 11:7 (Verner 4,5 – Stantejský 3), Železnice D – Nemyčeves D 9:9 (Kretová 4 – Bareš 3,5), Slatiny – Radim B 2:16 (Karlas 1 – Gebauer 4,5).

1. Železnice D ⋌14 13 1 0 180: 72 41
2. Rovensko C ⋌14 9 1 4 146:106 33
3. Radim B ⋌14 9 0 5 158: 94 32
4. Veliš B ⋌14 6 2 8 118:134 28
5. Nemyčeves B ⋌14 4 4 6 115:137 26
6. Libáň B ⋌14 5 2 7 114:138 26
7. Kopidlno D ⋌14 2 3 9 98:154 19
8. Slatiny ⋌14 1 1 12 79:163 17
Ve čtvrté třídě jde o konečné tabulky – o pořadí rozhodují tedy vzájemné zápasy.

ŠACHY
1. liga družstev, 9. kolo: ŠK ERA Poštovní spořitelna – ŠK AD Jičín 4:4. Body Jičína: Oleg Spirin – 1, Vladimír Malaniuk, Igors Rausis, Leon Vološin, Josef Juřek, Petr Fajman, Zdeněk Urban – 0,5, Vítězslav Rašík – 0. Dále: Joly Lysá n. L. – Sokol Vyšehrad 6,5:1,5, 2222 ŠK Polabiny A – Sokol Praha Vršovice 5,5:2,5, Slavia Hradec Králové – Sokol Praha Kobylisy 3,5:4,5, TJ Pankrác – QCC České Budějovice 4:4, Holdia Praha – 1. Novoborský ŠK B 5,5:2,5. V čele je ŠK Holdia DP Praha B.