VOLEJBAL
Krajský přebor mužů: Janské Lázně – Jičín 3:1, 3:0, SCM Hradec Králové – Černčice 1:3, 1:3, Vamberk – Sl. Hradec Králové B 2:3, 2:3, Červený Kostelec – Bílá Třemešná 3:0, 3:1, Dvůr Králové – Hronov B 2:3, 3:2.

1. Bílá Třemešná ⋌ 30 24 6 81:40 54
2. Sl. Hr. Králové B⋌30 23 7 77:41 53
3. Vamberk ⋌ 30 22 8 79:37 52
4. Janské Lázně ⋌ 30 18 12 65:49 48
5. Dvůr Králové ⋌ 30 17 13 64:59 47
6. Červený Kostelec⋌ 30 16 14 60:57 46
7. Černčice⋌ 30 14 16 56:60 44
8. Hronov B ⋌30 7 23 39:82 37
9. Jičín⋌ 28 5 23 41:76 33
10. SCM Hr. Králové⋌ 28 2 26 20:81 30

Krajský přebor žen: Trutnov – Jičín 3:1, 3:0, Staré Město – Jaroměř 3:1, 3:2, Vamberk – Sl. Hradec Králové B 1:3, 1:3, Červený Kostelec – Orel Hradec Králové 3:0, 3:0, S. Hradec Králové – Hronov B 2:3, 3:1.

1. Trutnov ⋌ 30 27 3 87:23 57
2. Červený Kostelec ⋌ 30 22 8 70:52 52
3. Sl. Hr. Králové B ⋌30 21 9 74:40 51
4. Staré Město⋌ 30 18 12 68:54 48
5. Jaroměř ⋌ 30 12 18 54:63 42
6. Hronov B⋌28 13 15 54:57 41
7. Jičín⋌ 28 11 17 49:58 39
8. Orel Hr. Králové ⋌ 30 9 21 38:71 39
9. Sokol Hr. Králové ⋌ 30 8 22 36:76 38
10. Vamberk ⋌ 30 7 23 41:77 37

STOLNÍ TENIS
Zápasy 17. a 18. kola III. ligy mužů: Stará Paka A – Converse Praha C 9:9 (Šajner 3,5, Dlabola, Vajgl 2,5, Herber 0,5), Stará Paka A – Sparta Praha B 9:9 (Vajgl, Šajner 3,5, Dlabola 1,5, Herber 0,5). Dvůr Králové – Sparta Praha B 10:0, Dvůr Králové – Converse Praha C 10:0, Kostelec – Jablonec 5:10, Kostelec – Vrchlabí 4:10, Pardubice – Vrchlabí 10:4, Pardubice – Jablonec 10:4, Chrudim – Liberec C 5:10, Chrudim – Raspenava 10:8, Kolín – Raspenava 10:4, Kolín – Liberec C 10:5.

1. Jablonec n. N. ⋌18 13 1 4 154:105 45
2. Kolín ⋌18 10 4 4 156:111 42
3. Dvůr Králové ⋌18 10 4 4 161:118 42
4. Pardubice ⋌ 18 8 8 2 162:120 42
5. Liberec C ⋌18 9 1 8 131:139 37
6. Conv. Praha C ⋌18 7 4 7 129:133 36
7. Vrchlabí ⋌18 6 5 7 144:143 35
8. Kostelec ⋌18 6 4 8 137:146 34
9. Chrudim ⋌18 7 1 10 130:154 33
10. Sparta Praha B ⋌18 4 4 8 115:160 30
11. Raspenava ⋌18 5 2 11 120:153 30
12. Stará Paka A ⋌18 3 2 13 112:169 26

BASKETBAL
Oblastní přebor mladších minižákyň U12: BSK TJ Jičín – BK Loko Trutnov 31:106 (5:26, 13:45, 21:80). Trestné hody: 4/1 – 19/6. Osobní chyby: 15:8. Body Jičína: T. Havelková 6, V. Sirovátková 5, 2/1, A. Dyntarová 4, K. Janouchová 4, K. Všetečková 4, P. Voldánová 2, 2/0, K. Zachovalová 2, D. Krčková 2, S. Adamíková 2, A. Kripnerová, B. Kohoutová, K. Drbohlavová, A. Zedníčková, R. Štampochová. BSK TJ Jičín – TJ Jiskra Litomyšl 39:56 (6:22, 13:30, 27:40). Trestné hody: 6/1 – 6/2. Osobní chyby: 7:7. Body Jičína: V. Sirovátková 7, 2/1, T. Havelková 6, K. Všetečková 6, 2/0, K. Janouchová 4, A. Dyntarová 4, P. Voldánová 2, A. Kripnerová 2, S. Adamíková 2, 2/0, B. Kohoutová 2, K. Drbohlavová 2, D. Krčková 2, K. Zachovalová, A. Zedníčková, R. Štampochová.