VOLEJBAL
Okresní přebor mixy: Mlázovice – Šárovcova Lhota 2:3.
1. Vysoké Veselí⋌ 5 5 0 15: 6 10
2. Lázně Bělohrad⋌ 5 4 1 13: 6  9
3. Lesan Tužín⋌ 5 4 1 14: 8  9
4. Mlázovice⋌ 5 3 2 11: 9  8
5. Šárovcova Lhota⋌ 5 2 3 10:12  7
6. ASPV Jičín ⋌5 1 4  4:13  6
7. Gymnáz. Jičín ⋌ 6 0 6  5:18  6

Okresní přebor žactvo: Radim – Pecka 2:0, Dřevěnice – Hořice 0:2, Pecka – Dřevěnice 2:1, Lázně Bělohrad – Hořice 0:2, Radim – Lázně Bělohrad 2:0.
1. Vysoké Veselí ⋌6 6 0 12: 0 12
2. Hořice⋌ 6 5 1 10: 3 11
3. Radim ⋌6 4 2  9: 5 10
4. Nová Paka⋌ 6 2 4  5: 9  8
5. Dřevěnice⋌ 6 2 4  6:10  8
6. Lázně Bělohrad ⋌6 1 5  5:10  7
7. Pecka ⋌ 6 1 5  2:11  7

1. třída krajského přeboru mužů: Dvůr Králové – Jičín 3:0, 3:2, Bílá Třemešná – SCM Hradec Králové 3:0, 3:2, Hronov B – Slavia Hradec Králové B 2:3, 0:3, Červený Kostelec – Černčice 2:3, 3:1, Vamberk – Janské Lázně 3:2, 3:1.
1. Bílá Třemešná ⋌ 4 4 0 12: 4 8
2. Dvůr Králové⋌ 4 4 0 12: 5 8
3. Červený Kostelec ⋌ 4 2 2  8: 7 6
4. Slavia Hr. Králové B ⋌ 4 2 2  8: 8 6
5. SCM Hr. Králové ⋌ 4 2 2  8: 9 6
6. Janské Lázně ⋌ 4 1 3  7: 9 5
7. Jičín ⋌4 1 3  7:10 5
8. Černčice ⋌ 4 1 3  6:11 5
9. Hronov B ⋌4 1 3  5:11 5
10. Vamberk ⋌ 2 2 0  6: 3 4

1. třída krajského přeboru žen: Sokol Hradec Králové – Jičín 1:3, 0:3, Orel Hradec Králové – Jaroměř 0:3, 1:3, Hronov B – Slavia Hradec Králové B 2:3, 3:1, Červený Kostelec – Staré Město 3:1, 3:1, Vamberk – Trutnov 0:3, 0:3.
1. Trutnov ⋌ 4 3 1 11: 3 7
2. Jičín ⋌ 4 3 1 11: 5 7
3. Slavia Hr. Králové B⋌ 4 3 1 10: 5 7
4. Červený Kostelec ⋌4 3 1  9: 7 7
5. Staré Město ⋌4 2 2  8: 6 6
6. Hronov B ⋌ 4 2 2  9: 9 6
7. Jaroměř ⋌4 2 2  7:10 6
8. Vamberk ⋌ 4 1 2  5: 9 5
9. Orel Hr. Králové ⋌4 1 3  5:10 5
10. Sokol Hr.Králové ⋌4 0 4  1:12 4
Soutěže mají týden volno

FOTBAL
Zápasy 21. kola soutěže neregistrovaných: Continental – Kopidlno 1:3 (branky: Rejha – Hnízdil 2, Kratochvíl), Lomnice nad Popelkou – Šenkýři 2:3 (Mikšík, Pálka – Tauchman, Filip, Růžička), Javůrkova louka – Sport Club 1:2 (Otáhal – A. Babák, Vejvoda), Sauny – Jičíněves 2:0 (Haratický, Kubánek), Divá Bára – Valdice 3:0 (Šimánek 2, Janda). Žeretice měly volno.
1. Sport Club ⋌19 16 1 2 75:19 49
2.Javůrkovalouka ⋌18 12 1 5 47:32 37
3. Valdice ⋌19 12 0 7 57:45 36
4. Kopidlno⋌ 18 11 2 5 40:22 35
5. Divá Bára ⋌19 10 2 7 44:35 32
6. Sauny⋌20 10 2 8 38:30 32
7. Continental ⋌19  9 2 8 47:40 29
8. Šenkýři ⋌19  9 1 9 46:62 28
9. Žeretice ⋌19  4 0 15 35:65 12
10. Lomnice ⋌19  2 3 14 36:55  9
11.Jičíněves⋌ 19  2 0 17 18:70  6

Střelci: 1. Klaban (Valdice) 26, 2. Otáhal (Javůrkova louka), 3. Vejvoda (Sport Club) 19, 4. Babák (Sport Club) a Rejha (Continental), oba 14.

BASKETBAL
Oblastní přebor, nejmladší minižákyně U11: TJ Sokol Stěžery – BSK TJ Jičín 47:31 (6:6, 24:10, 32:23). Trestné hody: 2/1 – 2/1. Osobní chyby: 4:1. Body Jičína: K. Všetečková 24, P. Voldánová 3, 2/1, D. Krčková 2, R. Štampochová 2, E. Folprechtová, T. Ježková, A. Kripnerová, J. Valentová. TJ Sokol Stěžery – BSK TJ Jičín 54:39 (18:4, 32:8, 46:18). Trestné hody: 4/0 – 14/5. Osobní chyby: 12:3. Body Jičína: K. Všetečková 18, 4/2, P. Voldánová 9, 4/3, D. Krčková 8, 2/0, T. Ježková 4, 2/0, E. Folprechtová, A. Kripnerová, R. Štampochová, J. Valentová.

Oblastní přebor mladší minižáci U12: BSK TJ Jičín – Sokol Hradec Králové 17:80 (2:14, 8:32, 11:52). Trestné hody: 4/1 – 17/10. Osobní chyby: 16:9. Body Jičína: J. Hrdý 6, O. Svoboda 3, 4/1, M. Fejtek 2, J. Hlaváček 2, V. Jelínek 2, V. Mládek 2, R. Baudis, M. Baudis, J. Jelínek, V. Palička, O. Plocek.

ŠACHY
Úvodní kolo 2. ligy družstev, skupina B: ŠK Era Poštovní spořitelna Praha B – ŠK AD Jičín B 3,5:4,5, SK Děčín – Jiskra Hořice 6:2, ŠK Zikuda Turnov B – TJ Neratovice 5:3, Káva Longberry Kralupy – Desko Liberec 0,5:7,5, ŠK Joly Lysá nad Labem C – Šachový oddíl TJ Dukla Praha 6,5:1,5, Šachový klub Spartak Ústí nad Labem – Sokol Mladá Boleslav 4,5:3,5. Soutěž pokračuje 4. listopadu.