Bohužel se jim nepodařila ani odveta druhý den v Boleslavi, když zde rovněž prohrály, ale s menším rozdílem.

Sokol Nová Paka – AŠ Mladá Boleslav 60:72 (22:21, 41:41, 50:54). Sokolky ve složení T. Jislová, T. Matoušová, Bezstarosti, Vršťalová a Turková začaly velmi dobře a již v v 5. vedly 12:6. Bohužel během následujících tří minut hostující basketbalistky nejen vyrovnaly, ale i otočily skóre na 12:15. Sokolkám se ještě podařilo do konce prvé čtvrtiny vyrovnat na 21:21. Ve druhé desetiminutovce dokázaly opět odskočit, dokonce až na 39:32, Bohužel však slibných sedm bodů opět do konce tohoto hracího období ztratily a do šatny o přestávce odcházely za nerozhodného stavu 41:41.

Na začátku druhého poločasu se opět domácí basketbalistky ujaly vedení, a v sedmé minutě této části hry již vedly vedly 51:47. Svůj náskok však do konce třetího období nejen ztratily, ale dostaly se také o tři body do mínusu. V závěrečném dějství, sokolky již značně unavené, kupily chyby a vhledem k tomu, že se nedařila ani střelba, odešly poraženy. Dvě střelkyně přes deset bodů bylo málo a ani trojek, kterými v minulých duelech oplývaly, nebylo mnoho.

Body: Bezstarosti 21, 3x3, 3/2, 3, Vršťalová 13, 5/3, 4, T. Jislová 9, 4/1, 4, Turková 6, 0/0, 4, P. Jislová 5, 2/1, 3, Machová 4, 0/0, 1, Marečková 2, 0/0, 0, Matoušová 0, 0/0, 3. Trestné hody: 4/7 (50%): 18/10 (55,6%), trojky: 3: 1. Fauly: 22: 17, 5 faulů: 0:0. Utkání řídili rozhodčí Šafařík a Scholze.

AŠ Mladá Boleslav – Sokol Nová Paka 63:58 (18:16, 38:28, 52:43). Než se sokolky ve složení Bezstarosti Matoušová, Jislová Tereza, Podrazilová a Turková následující neděli v Mladé Boleslavi rozkoukaly, již ukazatel fandil domácím 10:0. Bohužel těchto deset bodů rozdílu, i když v průběhu utkání tento rozdíl hostující hráčky občas snižovaly, je pronásledovalo až téměř do závěrečné čtvrtiny. Tu sice vyhrály o čtyři body 15:11, ale bohužel na vítězství to již nestačilo. Na prohru měly tentokrát velký vliv neúspěšné trestné hody. Oproti sobotě se dařily naopak trojky, ze kterých se radovaly třikrát Matoušová a po dvou Bezstarosti a Tereza Jislová.

Body: Bezstarosti 17, 2x3, 6/5, 4, T. Jislová 13, 2x3, 12/4, 4, Matoušová 12, 3x3, 2/1, 3, Turková 8, 4/2, 4, P. Jislová 6, 2/2, 3, Podrazilová 1, 2/1, 2, Marečková 0, 0/0, 0, Machová 0. 0/0. Trestné hody: 20/15 (75%): 28/15 (53,6%). Trojky 2:7. Fauly: 20:21. Rozhodčí: Kvlera a Ulrich. Nyní čekají packé basketbalistky o prvém květnovém víkendu další kvalifikační utkání na palubovkách soupeřek. Nejprve 3. května v Litoměřicích proti Slovanu a o den později v Sokolově proti BCM.

Zbývající výsledky: Sokolov – Litoměřice 70:52, Litoměřice – Sokolov 51:80. Stav po prvém dvoukole:1. BCM Sokolov 4 b., 2. AŠ Mladá Boleslav 4 b., 3. Sokol Nová Paka, 2 b. 4. Slovan Litoměřice 2 b. ⋌(po)