Výsledky: 1. třída stolních tenistů: Radim A – Miletín 11:7 (Stříbrný, Breuer 3,5 – Rychtera 3,5), L. Bělohrad A – Jičín C 16:2 (Grym, Petřivý ml. 4,5 – Kříž st. 1,5), Lány A – St. Paka B 3:15 (M. a D. Vokrouhlečtí 1,5 – Krutský st., Herber 4,5), Hořice A – Kopidlno A 11:7 (Stříbrný, Breuer 3,5 – Rychtera 3,5), Chomutice A – Libáň A 10:8 (Břeský, Kubík 3 – Vaníček 3,5) volno N. Paka C.

1. Stará Paka B ⋌4 4 0 0 58:14 12
2. Hořice A ⋌4 4 0 0 53:19 12
3. Chomutice A ⋌4 3 0 1 45:27 10
4. Kopidlno A ⋌4 2 0 2 38:34  8
5. Libáň A ⋌4 2 0 2 33:39  8
6. L. Bělohrad A ⋌ 3 2 0 1 34:20  7
7. Jičín C ⋌3 2 0 1 26:28  7
8. Radim A ⋌ 4 1 0 3 24:48  6
9. Lány A ⋌ 4 0 0 4 19:53  4
10. Miletín A ⋌ 3 0 0 3 17:37  3
11. Nová Paka C ⋌3 0 0 3 13:41  3

2. třída muži: Butoves A – Žlunice 9:9 (Stoklasa, Hlawatschke 3 – Němeček, Smutný 3,5), L. Bělohrad B – Hořice B 9:9 (Petřivý st., Ordáň 3 – Šotek 3), Kopidlno B – Rovensko A 7:11 (Novák, Kohut, Palička 2 – Vágenknecht 4,5), St. Paka C – Lány B 8:10 (Krutský ml., T. Pánek, Kamler 3 – J. Vokrouhlecký 3,5), Valdice B – Železnice B 12:6 (M. Novotný 4,5 – Kalousek 2,5), Popovice A – L. Bělohrad C 10:8 (Tomi 3 – Jiří Šulc 3,5).

1. Valdice B ⋌ 4 4 0 0 52:20 12
2. Rovensko A ⋌ 4 3 1 0 47:25 11
3. Popovice A ⋌ 4 3 0 1 42:30 10
Lány B ⋌ 4 3 0 1 42:30 10
5. Hořice B ⋌4 2 1 1 46:26  9
6. L. Bělohrad B ⋌4 1 3 0 40:32  9
Železnice B ⋌4 1 3 0 40:32  9
8. Stará Paka C ⋌4 1 0 3 32:40  6
9. L. Bělohrad C ⋌4 1 0 3 27:45  6
10. Butoves A ⋌4 0 1 3 21:51  5
11. Žlunice ⋌4 0 1 3 20:52  5
12. Kopidlno B ⋌4 0 0 4 20:52  4

3. třída muži: Rovensko B – Chomutice B 6:12 (Horáček, Varečka 2,5 – L. Jón 4), L. Bělohrad E – Jičín E 14:4 (F. Klejch, Kout 4,5 – Douša 1,5), Železnice C – Butoves B 9:9 (Ježková 3,5 – Stoklasa, Frýba 3), Úbislavice A – Nemyčeves C 15:3 (Plecháčová, Morávek st. a ml. 4,5 – Bareš, R. Trč st., Stránský 1), Jičín A – Veliš, 7:11 (Rejha 4 – V. a J. Pažoutovi 3,5) Miletín B – L. Bělohrad D 1:17 (Petr 1, Václavík, Jungling, Vít 4,5).

1. Chomutice B ⋌4 4 0 0 47:25 12
2. L. Bělohrad D ⋌4 3 0 1 51:21 10
Úbislavice A ⋌4 3 0 1 51:21 10
4. Veliš A ⋌4 3 0 1 44:28 10
5. L. Bělohrad E ⋌4 3 0 1 41:31 10
6. Železnice C ⋌4 2 1 1 37:35  9
7. Miletín B ⋌4 2 0 2 28:44  8
8. Butoves B ⋌4 0 2 2 32:40  6
Rovensko B ⋌4 1 0 3 32:40  6
10. Jičín D ⋌4 1 0 3 24:48  6
11. Jičín E ⋌4 0 1 3 24:48  5
12. Nemyčeves C ⋌4 0 0 4 21:51  4

4. A třída muži: Železnice D – Radim B 14:4 (Tajčová, Tominec 4,5 – Šimek 2), Nemyčeves E – Úbislavice B 6:12 (Macek 4 – L. Vít, Milický 3,5), Hořice D – Nová Paka D 1:17 (Šlechta 1 – Nožička, Vavrinec, Hanuš 4,5), Miletín C – L. Bělohrad F 4:14 (Portik 2 – Brykner, Knězáček 4,5), St. Paka D – Popovice B 10:8 (Knap 3,5 – Macek 4) a volno Roškopov.

1. Nová Paka D ⋌4 4 0 0 56:16 12
2. Úbislavice B ⋌4 4 0 0 53:19 12
3. Stará Paka D ⋌ 3 3 0 0 40:14  9
4. Železnice D ⋌4 2 0 2 37:35  8
5. Nemyčeves E ⋌4 2 0 2 34:38  8
6. L. Bělohrad F ⋌4 2 0 2 31:41  8
7. Miletín C ⋌ 4 1 0 3 30:42  6
8. Popovice B ⋌3 1 0 2 26:28  5
9. Radim B ⋌3 1 0 2 25:29  5
10. Hořice D ⋌ 4 0 0 4 14:58  4
11. Roškopov ⋌ 3 0 0 3 14:40  3

4. B třída muži: Butoves C – Popovice C 11:7 (V. Zhouf 3,5 – Šamko 4), Libáň B – Hořice C 17:1 (Kuzma, Jakoubek, D. Horák 4,5 – Krejčí 1), Kopidlno C – Rovensko C 9:9 (Hejdrych, Machačný 2,5 – Stantejský, Soukup 3,5), Úbislavice C – Nemyčeves D 5:13 (J. Brendl 4 – Nosek, Hrdý, Bareš 3,5), Chomutice C – Slatiny 16:2 (Tázler ml., Scháňko 4,5 – Martínek 2) a volno Sobotka.    Václav Nidrle

1. Rovensko C ⋌4 3 1 0 48:24 11
2. Chomutice C ⋌4 3 0 1 51:21 10
3. Nemyčeves D ⋌4 3 0 1 46:26 10
4. Sobotka ⋌ 3 3 0 0 43:11  9
5. Butoves C ⋌4 2 0 2 29:43  8
6. Libáň B ⋌3 2 0 1 35:19  7
7. Popovice C ⋌4 1 0 3 28:44  6
8. Kopidlno C ⋌3 1 1 1 25:29  6
9. Úbislavice C ⋌ 3 1 0 2 24:30  5
10. Slatiny ⋌4 0 0 4 16:56  4
11. Hořice C ⋌4 0 0 4 15:57  4