Výsledky: Okres – 1. třída muži: Radim A – Lány A 6:12 (Breuer, Myšík 2 – Martin a David Vokrouhlečtí 4,5), Hořice A – Nová Paka C 17:1 (Kvapil, J. Zelený, Polák 4,5 – Virag 1), Chomutice A – L. Bělohrad A 6:12, Libáň A – Miletín A 15:3 (Mádlo 4,5 – Rychtera 2),Kopidlno A – Jičín C 13:5 (Tomášek, Procházka 3,5 – Doule, Kříž 1,5), Stará Paka B má volno.

1. Stará Paka B ⋌9 8 1 0 119:43 26
2. Hořice A ⋌9 8 0 1 111:51 25
3. L. Bělohrad A ⋌9 7 0 2 107:55 23
4. Chomutice A ⋌ 9 6 1 2  98:64 22
5. Kopidlno A ⋌ 9 5 0 4  87:65 19
6. Libáň A ⋌9 4 1 4  79:83 18
7. Lány A ⋌ ⋌9 3 0 6 59:103 17
8. Nová Paka C ⋌ 9 3 1 5  65:97 16
9. Jičín C ⋌9 2 1 6  66:96 14
10. Radim A ⋌10 1 0 9 58:122 12
11. Miletín A ⋌9 0 1 8 51:111 10

2. třída: Butoves A – Stará Paka C 2:16 (Žďárský,Vích 1 – Krutský ml., Pánek, Vávra 4,5), Valdice B – Kopidlno B 14:4 (Bilanský 4,5 – Palička 2,5), Popovice A – L. Bělohrad B 5:13 (Kryl 2,5 – Ordáň, Petřivý st. 3), L. Bělohrad C – Žlunice 12:6 (F. Klejch 4 – Němeček 3), Hořice B – Železnice B 11:7 (Šotek, Kárník, Kvapil 3,5 – Kalousek 3), Lány B – Rovensko A 11:7 (J. Vokrouhlecký 4 – Kozák 3,5).

1. Hořice B ⋌10 7 2 1 114:66 26
2. Valdice B ⋌10 7 1 2 117:63 25
3. L. Bělohrad B ⋌10 6 3 1 113:67 25
4. Lány B ⋌⋌10 7 1 2 102:74 25
5. Stará Paka C ⋌10 6 1 3 104:76 21
6. Rovensko A ⋌ 10 5 1 4  95:85 21
7. Popovice A ⋌10 5 0 5  89:91 20
8. Železnice B ⋌ 10 4 1 5  99:81 19
9. L. Bělohrad C ⋌ 10 4 1 5  84:96 19
10. Kopidlno B ⋌ 10 2 0 8 57:123 14
11. Butoves A ⋌ 10 0 2 8 51:129 12
12. Žlunice ⋌ 10 0 1 9 51:129 11

3. třída: Rovensko B – Úbislavice A 4:14 (Tyrychtr 2 – Morávek st. a ml. 4,5), Jičín D – Železnice C 7:11 (Rejha 3 – Jindra 4,5), Miletín B – L. Bělohrad E 3:15 (Petr 2 – A. a F. Klejchovi 4,5), L. Bělohrad D – Chomutice B 8:10 (Václavík 3,5 – P. Vaníček 4), Veliš – Jičín E 13:5 (V. Pažout 4,5 – Augustin, Douša 2), Nemyčeves C – Butoves B 11:7 (R. Trč ml. 4,5 – M. Zhouf 3).

1. Veliš ⋌10 9 0 1 125:55 28
2. Úbislavice A ⋌ 10 7 2 1 126:54 26
3. L. Bělohrad E ⋌ 10 7 2 1 110:70 26
4. Chomutice B ⋌ 10 7 2 1 107:23 26
5. Železnice C ⋌10 6 1 3  97:83 23
6. L. Bělohrad D ⋌10 6 0 4 109:71 22
7. Nemyčeves C ⋌ 10 5 0 5  87:93 20
8. Butoves B ⋌10 2 2 6 74:102 18
9. Miletín B ⋌10 3 0 7 67:113 16
10. Jičín D ⋌10 2 0 8 65:115 14
11. Rovensko B ⋌10 1 0 9 63:117 12
12. Jičín E ⋌10 0 1 9 50:130 11

4. A třída: Stará Paka D – Nemyčeves E 10:8 (Kuřík 3,5 – Macek 4), Hořice D – Železnice D 0:18 (Hrabala, Kotlář, Tominec, Kabela st. 4,5), Miletín C – Roškopov 7:11 (Rais 3,5 – Stuchlík 3,5), L. Bělohrad F – Popovice B 2:16 (Brykner 2 – Kazda st., ml. 4,5), Úbislavice B – Radim B 12:6 (L. Vít, Milický 3,5 – Šimek, Čermák, Vrabec), Nová Paka D volno.
1. Úbislavice B ⋌ 10 10 0 0 143:41 30
2. Nová Paka D ⋌9 8 0 1 123:39 25
3. Popovice B ⋌ 9 7 0 2 101:59 23
4. Stará Paka D ⋌9 6 1 2  94:68 22
5. Radim B ⋌9 5 0 4 105:67 19
6. Roškopov ⋌ 9 4 1 4  83:79 18
7. Železnice D ⋌9 4 0 5  89:73 17
8. Nemyčeves E ⋌⋌ 9 2 0 7 62:100 13
9. L. Bělohrad F ⋌9 2 0 7 37:123 13
10. Miletín C ⋌9 1 0 8 51:111 11
11. Hořice D ⋌9 0 0 9 20:152  9
4. B třída: Butoves C – Úbislavice C 8:10 (Volek, Vohánka 3,5 – L. Brendl 3,5), Sobotka – Kopidlno C 12:6 (Najman 4,5 – Hejdrych 3), Chomutice C – Libáň B 11:7 (Scháňko,Tázler st. 3,5 – Kuzma 4), Slatiny – Popovice C 9:9 (Martínek 3-Šamko 4,5), Nemyčeves D – Rovensko C 7:11 (Bareš 4,5 – P. Stuchlík, Stantejský, Tyrychtr 3), Hořice C volno.    Václav Nidrle

1. Sobotka ⋌ 9 9 0 0 122:40 27
2. Chomutice C ⋌ 9 7 1 1 113:49 24
3. Rovensko C ⋌9 6 1 2  98:64 22
4. Libáň B ⋌ 9 6 0 3 107:55 21
5. Nemyčeves D ⋌ 9 5 1 3  96:66 20
6. Kopidlno C ⋌ 9 4 1 4  74:88 18
7. Úbislavice C ⋌9 4 0 5  82:80 17
8. Popovice C ⋌10 1 1 8 55:125 13
9. Butoves C ⋌9 3 0 7 54:108 13
10. Hořice C ⋌9 2 0 7 49:109 13
11. Slatiny ⋌9 1 1 7 50:112 12