V nedělních závodech se představilo hned několik okresních jezdců. Třída 125SP nabídla za krásného slunečného počasí zajímavé boje. Hořický M. Zima dojel na pátém místě, šestou pozici obsadil J. Vojtíšek, jedenáctou L. Fikker. Bez bodů tentokráte dojeli na osmnáctém místě J. Kubišta, dvacátém P. Čeřovský a třiadvacátém R. Mazura.

Závody 125GP a 250SP předváděly početnému diváckému publiku napínavou podívanou. Těsně pod stupni vítězů skončil O. Podlipný, páté místo patří M. Savinkovi šestý pak dojel J. Novotný. Ve třídě SP250 cíl pro technickou poruchu neviděl R. Švorc. Ve třídě klasik do 750 ccm si výborně vedl veterán V. Vyhnálek, který obsadil páté místo.

Divácky atraktivní jsou závody sajdkár a i zde to bylo s okresní účastí. Svoji premiéru absolvovala na přívěsném vozíku P. Kulhánková společně s P. Fišarem, kteří obsadili deváté místo. Cíl bohužel nespatřil O. Kopecký, který jel s M. Medkem a v posledním kole jejich stroj vypověděl službu.

Již příští týden je na programu jeden z vrcholů českého motocyklového sportu, a to hořických 300 zatáček Gustava Havla. Zde uvidíme kromě českých jezdců na startu také reprezentanty Slovenska, Rakouska, Německa, Finska nebo Francie.   (rv, re)