Divácky atraktivní duel sehrály Kobry od Soudku Arnultovice s Dangerous Rebels Jičín, kde se po naprosto vyrovnaném průběhu a konečném skóre 9:10 body dělily.

Podruhé v řadě prohrálo v západní B lize trutnovské Tornádo, které ještě před dvěma týdny vévodilo tabulce s plným bodovým ziskem. Po prohře v minulém kole v Dolní Bousově s A týmem místních Devills prohráli trutnovští tentokrát doma a to s béčkem zmiňovaného klubu 5:13. Ve šlágru stejné skupiny mezi druhým a třetím celkem se radovali Pistolníci z Dolní Kalné, kteří 11:7 zdolali vrchlabský Sklípek.

Prozatím nejvyrovnanější průběh nabízí C liga východ. První čtyři mužstva mají schodný počet bodů a páté zaostává o bod jediný. Přitom každý z této pětice zaznamenal v dosavadních sedmi potažmo osmi zápasech bodovou ztrátu minimálně dvakrát.

To na západě mají oproti ostatním navrch Rally bar Vrchlabí a Rýbrcoul Trutnov. Jejich aktuálně remízový bodový účet se v kole následujícím odliší, protože je v Trutnově čeká první vzájemné poměření. Podobný vývoj je k vidění ve východní D lize, kde se o prvenství rozdílem ve skóre přetahují Prima Česká Skalice B s úpickými Klikaři z Podskalky. Na jejich vzájemný souboj si ale ještě měsíc počkáme.

Zcela odlišné poměry panují na západě, kde v současnosti disponuje sedmibodový výpadem tým Vo tečku Vítězná. I když je ve hře ještě kupa bodů, je již nyní velmi pravděpodobné, že právě Vítězná ukořistí prvenství. Už jen proto, že v první třetině přehrála všechny své konkurenty a její průměrné skóre činí drtivých 14:4.   (VOn)

Dějištěm volejbalového derby byla královédvorská sportovní hala při ZŠ Strž.
Smír ve východočeském šlágru. Hronov se probral až v odvetě