Okres – 1. třída: Libáň A – Jičín C 10:8 (V. Horák 3,5 – Doule 3), Kopidlno A – Nová Paka C 11:7 (Tomášek 4,5 – Růžek 3), Stará Paka C – Miletín A 12:6 (Kamler 4,5 – Bezvoda 3), Hořice B – Hořice A 11:7 (Polák 4,5 – J. Zelený 3), Lány A – L. Bělohrad A 3:15 (M. Vokrouhlecký 1,5 – Grym, Šetřivý ml. 4,5), Chomutice A – Radim A 6:12 (P. Vaníček, Kučera 2 – Stříbrný 4,5).

1. Radim A ⋌ 2 2 0 0 25:11 6
2. Libáň A ⋌ 2 2 0 0 22:14 6
3. Hořice B ⋌ 2 1 1 0 20:16 5
4. L. Bělohrad A ⋌2 1 0 1 24:12 4
5. Hořice A ⋌ 2 1 0 1 23:13 4
6. Miletín A ⋌ 2 1 0 1 19:17 4
7. Nová Paka C ⋌ 2 1 0 1 17:19 4
8. Kopidlno A ⋌ 2 1 0 1 16:20 4
9. Stará Paka C ⋌2 1 0 1 14:22 4
10. Jičín C ⋌2 0 0 2 16:20 2
11. Chomutice A ⋌2 0 0 2 12:24 2
12. Lány A ⋌2 0 0 2  8:28 2

2. třída: Nemyčeves C – Chomutice B 10:8 (Hlawatschke, Macek 3 – Kučera 3), Železnice A – Úbislavice A 10:8 (Kalousek 3,5 – Plecháčová, Morávek ml. 3), L. Bělohrad C – Rovensko A 10:8 (Jiří Šulc 4,5 – Kozák 3,5), Popovice A – Lány B 11:7 (Olejarčík 4 – Čeřovský, Stuchlík 2,5), Valdice B – L. Bělohrad B 10:8 (Harcuba 4 – Petřivý st., Zívr 2,5).

1. Železnice A ⋌2 1 1 0 19:17 5
2. L.. Bělohrad B ⋌2 1 0 1 26:10 4
3. Lány B ⋌2 1 0 1 19:17 4
4. Nemyčeves C ⋌2 1 0 1 18:20 4
5. L. Bělohrad C ⋌2 1 0 1 16:20 4
6. Popovice A ⋌2 1 0 1 11:25 4
7. Valdice B ⋌1 1 0 0  10:8 3
8. Žlunice A ⋌1 1 0 0  12:6 3
9. Chomutice B ⋌2 0 1 1 17:19 3
Úbislavice A ⋌2 0 1 1 17:19 3
Rovensko A ⋌2 0 1 0 17:19 3

3. třída: Úbislavice B – Chomutice C 8:10 (P. Erlebach 4 – Tázler st. 3,5), Železnice B – Libáň B 10:8 (Ježková, Kudrnáč 3 – Kuzma 4,5), L. Bělohrad D – Rovensko B 9:9 (Václavík, Stehlík 2,5 – Varečka 4,5), Miletín B – Popovice B 14:4 (Černík, Hladký, Karel, Rezmuves 3,5 – Olejarčík 4), Nová Paka D – Butoves A 10:8 (Hanuš, Růžek 4,5, Hlawatschke, V. Zhouf 2), Jičín D – Kopidlno B 11:7 (Vraštil 4,5 – Ševců 2,5).

1. Jičín D ⋌2 2 0 0 21:15 6
2. Nová Paka D⋌2 1 1 0 19:17 5
Železnice B ⋌2 1 1 0 19:17 5
4. Miletín B ⋌2 1 0 1 21:15 4
5. Libáň B ⋌2 1 0 1 19:17 4
Butoves A ⋌2 1 0 1 19:17 4
7. L. Bělohrad D⋌2 0 2 0 18:18 4
Rovensko B ⋌2 0 2 0 18:18 4
9. Chomutice C⋌ 2 1 0 1 17:19 4
10. Kopidlno B ⋌2 0 1 1 16:20 4
11. Popovice B ⋌2 0 1 1 13:23 3
12. Úbislavice B ⋌2 0 2 2 16:20 4

4. A třída: Úbislavice C – Nemyčeves E 6:12 (L. Brendl 2,5 – Stránský 4,5), Radim B – Nová Paka E 10:8 (Šimek 4,5 – Osten 3,5), L. Bělohrad E – Miletín C 14:4 (Hoza, Brykner 4,5 – Fof 2), Rovensko C – St. Paka D 10:8 (Suchý 3,5 – Knap, Hruška, Kuřík, Rosenbergová 2), Roškopov – Železnice C 7:11 (Petr Krejčí ml. 4,5 – Ježková, Jiříště 3,5).

1. L. Bělohrad E ⋌2 2 0 0 31:5 6
2. Železnice C ⋌2 2 0 0 25:11 6
3. Radim B ⋌2 2 0 0 21:15 6
4. Nová Paka E ⋌2 1 0 1 19:17 4
Nemyčeves E ⋌2 1 0 1 19:17 4
6. Rovensko C ⋌2 1 0 1 14:22 4
7. Roškopov ⋌2 0 1 1 16:20 3
8. Úbislavice C⋌2 0 1 1 15:21 3
9. Miletín C ⋌2 0 0 2 11:25 2
11. Stará Paka D ⋌1 0 0 1  8:10 1
12. Hořice D ⋌1 0 0 1  1:17 1

4. B třída: Nemyčeves D – Žlunice B 18:0 (Nosek, Hrdý, Rossler, Ludvík 4,5), Kopidlno C – Slatiny 11:7 (Brodský 4 – Svobodová 3,5), Hořice C – Popovice C 11:7 (Hátle, Samek 3,5 – Šamko 3,5), Miletín D – Chyjice 13:5 (Drahonínský, Kněžourek 4,5 – Hoch 2), Veliš – Sobotka 11:7 (J. a V. Pažoutovi 4,5 – Najman 2,5).     Václav Nidrle

1. Hořice C ⋌2 2 0 0  27:9 6
2. Veliš ⋌ 2 2 0 0 21:15 6
3. Nemyčeves D ⋌2 1 0 1 26:10 4
4. Slatiny ⋌2 1 0 1 24:12 4
5. Sobotka ⋌ 2 1 0 1 23:13 4
6. Popovice C ⋌2 1 0 1 17:19 4
7. Miletín D ⋌1 1 0 0  11:7 3
9. Chyjice ⋌2 0 0 2  7:29 2
10. Žlunice B ⋌2 0 0 2  1:35 2
11. Butoves B ⋌1 0 0 1  8:10 1