Na skvělá představení z mistrovské sezóny dal vzpomenout vynikající Veverka, jemu ale skvělým způsobem pomáhala ve druhé půli téměř nepropustná obrana v čele s Barešem, Grohem, Lepiešem a na brankovišti s pivoty soupeře bojujícím Naimannem. Stejně velký kus práce odváděl Rychna, jenž navíc vstřelil tři důležité branky. Na křídlech zaznamenali stejný počet přesných zásahů rovněž Krahulec a Král, svoji partii na začátku druhého dějství odehrál výborně aktivní Čurda. Celkově lze Jičínské pochválit, dokázali se zvednout z nepovedeného prvního poločasu a také díky vynikající podpoře slušně zaplněné městské sportovní haly dotáhli zápas do zaslouženého vítězství (podrobnosti jsme přinesli včera).

Posledním 11. kolem pokračovaly o víkendu ligové soutěže s jičínským zastoupením. Všechny tři týmy v neděli cestovaly za soupeři.

Prvoligoví muži zamířili do Brna, kde změřili síly s domácími Bohunicemi. Po vyrovnaném prvním poločase 12:12 dokázali, i když nastoupili pouze s jedním střídajícím hráčem, zmobilizovat ve druhé půli síly a rozhodli o cenné výhře 25:21. Po podzimní části drží sedmou příčku. Mladší a starší dorostenci bojovali o ligové body v Zubří a oba zápasy měly podobný průběh. Starší dorostenci podlehli 25:29 a po polovině soutěže jsou šestí. Mladší prohráli 32:37 a do jarních odvet půjdou z devátého místa. ⋌(hbc)