1.třída regionálního přeboru mužů: Hořice B – Nová Paka C 10:8 (Zemánek, J. Zelený 3, – Fišar 3,5), Železnice B – Kopidlno A 2:16 (Breuer 2 – Hladík, Tomášek 4,5), Nemyčeves B – Jičín B 10:8 (Kubík, T. Trč 3 – Červenka 4,5), Miletín A – Butoves A 9:9 (Novák, Bezvoda 3 – Hlawatschke ml. 3,5), Rovensko pod Troskami A – Libáň A 5:13 (Kozák, Kopecký 1,5 – Vaníček, Horák 4,5), Lány A – Valdice B 9:9 (M.Vokrouhlecký 3,5 – Harcuba 3,5).

1. Jičín B ⋌16 15 0 1 201: 87 46
2. Kopidlno A ⋌ 16 13 0 3 185:103 42
3. Valdice B ⋌ 16 11 2 3 177:111 40
4. Hořice B ⋌ 16 11 0 5 168:120 38
5. Nová Paka C ⋌ 16 11 0 5 166:122 38
6. Libáň⋌ 16 9 1 6 143:145 35
7. Lány A ⋌ 16 5 2 9 130:158 28
8. Nemyčeves B⋌ 16 5 1 10 124:164 27
9. Miletín A⋌ 16 4 1 11 111:177 25
10. Butoves A ⋌ 16 3 2 11 126:162 24
11. Železnice B ⋌16 2 1 13 102:186 21
12. Rovensko p. Tr.⋌ 16 2 0 14 95:193 20

2. třída muži: Butoves B – Popovice A 8:10 (Hlawatschke st. 3,5 – Voldán st. 4,5), Lány B – Veliš A 11:7 (Zahradník, Stuchlík, J. Vokrouhlecký 3 – V. Pažout 4,5), Lázně Bělohrad B – Stará Paka C 16:2 (Zívr, Kordík 4,5 – Vávra 2), Jičín C – Žlunice 10:8 (Kříž 4,5 – Haken 3), Kopidlno B – Lázně Bělohrad C 9:9 (Brodský, Machačný 2,5 – J. Šulc 3), Nová Paka D – Chomutice A 9:9 (Stuchlík 4,5 – Břeský 3,5).

1. Lány B ⋌16 13 2 1 185:103 44
2. Popovice A ⋌16 9 5 2 159:129 39
3. L. Bělohrad C ⋌ 16 8 5 3 157:131 37
4. Kopidlno B ⋌16 9 2 5 150:138 36
5. L. Bělohrad B ⋌16 8 1 7 148:140 33
6. Nová Paka D ⋌16 8 1 7 147:141 33
7. Chomutice A ⋌16 6 3 7 153:135 31
8. Jičín C ⋌16 7 1 8 141:148 31
9. Veliš A ⋌16 6 1 9 136:152 29
10. Butoves B ⋌16 6 0 10 140:148 28
11. Žlunice ⋌16 4 0 12 123:165 25
12. Stará Paka C ⋌16 1 1 14 89:199 19

3. třída muži: Úbislavice A – Nová Paka E 9:9 (Vydra 4,5 – Morávek 3), Valdice C – Rovensko pod Troskami B 5:13 (Bukartyk 4 – Horáček, Varečka, Kudrnáč 3,5), Lázně Bělohrad D – Miletín B 14:4 (Ordáň 4,5 – Rezmuves 3), Radim A – Hořice C 14:4 (Stříbrný 4,5 – Rypl 3), Sobotka – Nemyčeves C 9:9 (Ježek 3,5, R. Trč st., Hrdý 3), Popovice B – Železnice C 5:13 (Šamko 3 – Kalousek 4,5).

1. Radim A⋌16 13 2 1 199: 89 44
2. Železnice C ⋌16 13 2 1 190: 98 44
3. Sobotka ⋌16 11 3 3 175:113 41
4. Hořice C ⋌16 9 1 5 160:128 35
5. L. Bělohrad D⋌ 16 9 0 7 153:135 34
6. Úbislavice A ⋌16 6 3 6 162:126 33
7. Nemyčeves C ⋌ 16 6 4 6 148:140 33
8. Rovensko B ⋌ 16 6 1 9 141:147 29
9. Miletín B ⋌ 16 4 2 9 118:170 26
10. Nová Paka E ⋌16 3 3 10 123:165 25
11. Popovice B ⋌16 3 0 13 93:195 22
12. Valdice C ⋌16 1 1 14 65:223 19

4. třída muži A: Nemyčeves E – Úbislavice B 3:15 (Macek, Homola, D. Novotný 1 – Plecháčová, L. a Z.Vítovi 4,5), Roškopov – Jičín D 5:13 (Sochor 2 – Fedor, Havránek 4,5), Chomutice B – Lázně Bělohrad E 14:4 (Tázler, Průša 4,5 – Z. Fejfar 2), Hořice D – Radim C 8:10 (Kárník 4,5 – Šimek 3) a volno Butoves C.

1. Úbislavice B ⋌12 11 0 1 148: 68 34
2. Butoves C ⋌11 10 0 1 137: 61 31
3. Chomutice B⋌12 8 1 3 131: 85 29
4. Radim C ⋌12 7 0 5 121: 77 25
5. L. Bělohrad E ⋌11 6 1 4 114: 84 24
6. Jičín C ⋌11 4 0 7 88:128 20
7. Hořice D ⋌12 2 0 10 85:131 16
8. Roškopov ⋌12 2 0 10 76:140 16
9. Nemyčeves E ⋌11 1 0 10 36:162 13
4. třída muži B měla tentokrát volný termín.    Václav Nidrle