Německý závodník Kevin Wahr se do závodu kvalifikoval jednadvacátý, ale po sedmnácti kolech nedělního závodu projel cílem okruhu Chang International dvanáctý, což mu v průběžném hodnocení seriálu stačí na sedmnáctou příčku. V Austrálii přišel tým Jana Sasky o možnost bodovat v posledním kole, protože to už byla pneumatika Kevina Wahra totálně zničená a on nedokázal čelit atakům svých soupeřů.

V Thajsku to ze začátku nevypadalo ideálně, protože po kvalifikaci byl Němec jednadvacátý v pořadí, ale start mu vyšel (startoval dvacátý) a okamžitě figuroval na hranici patnáctky. Pro tým Jana Sasky je dvanácté místo v cíli nejlepším výsledkem od roku 2012. Tehdy projel Valentin Debise cílem Donington Parku osmý.

Jan Saska, manažer a majitel týmu: „V dalekém Thajsku jsme se konečně dočkali vytoužených bodů. Zpočátku to tak vůbec nevypadalo. První páteční trénink a sedmnácté místo, odpoledne pak jednadvacáté. Lépe to začalo v sobotu, protože to na lehce mokré trati dojel Kevin osmý. Dost jsme se potýkali s nastavením a výsledkem byla až jednadvacátá pozice na startovním roštu.

Večer jsme provedli několik změn s tím, že v závodě už nemáme co ztratit. Kevin do závodu velmi dobře odstartoval a první kolem projížděl již na čtrnáctém místě. Dostal se do skupiny, která bojovala o dvanácté místo a to také odvážným předjetím v poslední zatáčce získal." „Byly to tvrdě vybojované body, ale o to víc chci poděkovat celému týmu. Dodává nám to novou sílu a již se těšíme na první evropské závody v Aragonu."   Daniel Rais