„Jedná se o sportem nabitý kemp, na kterém se děti nebudou rozhodně nudit. Je zaměřený nejen na fotbal, ale i na další míčové hry. Sportovci budou rozděleni do několika družstev podle ročníků narození. Kemp není určen jen pro fotbalisty, ale pro všechny chlapce, kteří rádi sportují a soutěží," říká Daniel Svatoň, otec celého projektu.

Kromě fotbalu si děti zahrají také florbal, košíkovou (v areálu ZŠ Štefcova), líný tenis, nohejbal, v plánu jsou cyklistické etapy, koupání (Stříbrňák podle počasí) a další aktivity.

„Hodně času budeme trávit mimo areál při výjezdech na kolech do přilehlého okolí a na koupaliště Stříbrňák. Pokud si ale myslíte, že váš syn ještě není pro krátké výlety na kole připraven, není podmínkou účasti na kempu," podotýká Svatoň.

V areálu bude k dispozici travnaté a antukové hřiště, nafukovací bazén pro osvěžení. Pro volný čas soutěže, šipky, ping pong, petang. V případě špatného počasí bude k dispozici tělocvična Sokola Malšovice. Více informací na www.sokolmalsovice.cz.