Absolutními vítězi se po boji stali Jan Dohnal s Michalem Ernstem ve voze Ford Focus WRC, kteří v nedělní deštivé etapě udolali doposud vedoucí Václava Pecha s Petrem Uhlem (Porsche). Třetími v cíli byli Štajf s Rajnohou jedoucí s vozem Škoda Fabia R5. Do cíle dorazilo sedmdesát tři dvojic z původně 115 odstartovaných.
Kvalitní výsledky zaznamenaly i dvě posádky z Jičínska. Radost si udělali Luboš a Martina Pickovi ze Staňkovy Lhoty. Na Příbramsku skončili čtvrtí ve třídě 7, ale celkově jim patří titul vicemistrů této kategorie za posádkou Kovář – Belda.

„Ještě nikdy jsem snad nejel tak rychlou soutěž. Průměry na erzetách se pohybovaly okolo 120 km/hod., což už je na hraně. Ale jinak to byla pěkná rally. Auto nám fungovalo po celou dobu bez problémů a s výsledkem jsme hodně spokojeni," ohlíží se za vydařenou tečkou za sezónou Luboš Picek.

Špičkový výsledek zajela soutěžní legenda Jindřich Štolfa. S nezvyklým vozem Rover Metro Gti obsadil sedmatřicáté místo absolutně, v absolutním pořadí mistrovství ČR historiků pak byl pátý a se spolujezdcem Miroslavem Krčmářem vyhráli třídu.

Opět prokázal velký cit pro vůz a že dokáže zajet prakticky s jakýmkoliv vozem. Štolfu čeká za necelých deset dní závěrečná soutěž Rally Sprint Série, v níž bude společně se Zdeňkem Hawlem bojovat se Škodou 130 RS o vítězství ve třídě 17.    Pavel Vydra