Výsledky – region – 1. třída: Nová Paka B – L. Bělohrad A 12:6 (Kazda 4,5 – J. Fejfar 3), Hořice B – Valdice B 11:7 (J. a M. Zelení 3,5 – Harcuba 4), Miletín A – Libáň A 3:15 (Rychtera 3 – Horák 4,5), Nemyčeves B – Nová Paka C 9:9 (T. Trč 4,5 – Oravec 3,5), Železnice B – Kopidlno A 8:10 (Jiřiště, Kalousek, Kabela, Vraštil 2 – Matuna 4,5), Lány A – Jičín C 5:13 (M. Vokrouhlecký 3 – Doule 4,5).

1. Nová Paka B ⋌ 22 19 1 2 291:105 61
2. L. Bělohrad A ⋌22 19 1 2 286:110 61
3. Kopidlno A ⋌22 19 0 3 260:136 60
4. Jičín C ⋌ 22 11 3 8 208:188 47
5. Libáň A ⋌ 22 10 1 11 181:215 43
6. Lány A ⋌ 22 8 3 11 182:214 41
7. Nová Paka C ⋌22 7 4 11 184:212 40
8. Hořice B ⋌ 22 8 1 13 162:234 39
9. Nemyčeves B ⋌22 8 1 13 174:222 39
10. Valdice B ⋌22 7 3 12 171:225 39
11. Miletín A ⋌22 3 3 16 141:255 31
12. Železnice B ⋌22 2 1 19 136:260 27

2. třída: Stará Paka C – Úbislavice A 8:10 (Krutský ml. 3,5 – Morávek, P. Erlebach 3), Radim A – Lány B 14:4 (Breuer, Myšík 4,5 – Stuchlík 2, L. Bělohrad B – Chomutice A 11:7 (J. Fejfar 4,5 – Kubík, Kučera 2,5), Kopidlno B – Železnice C 5:13 (Novák 3 – Jiříště 4,5), Nová Paka D – L. Bělohrad C 10:8 (Stuchlík 4,5 – Kordík,Václavík 2,5), Butoves A – Rovensko A 10:8 (Vích 4,5 – Drahoňovský, Kopecký 3).

1. Chomutice A ⋌22 19 1 2 305: 91 61
2. Radim A ⋌22 17 2 3 249:147 58
3. L. Bělohrad B ⋌22 17 1 4 250:146 57
4. Lány B ⋌22 13 2 7 210:186 50
5. Stará Paka C ⋌22 9 4 9 202:194 44
6. L. Bělohrad C ⋌22 9 3 10 187:209 43
7. Rovensko A ⋌22 9 3 10 176:220 43
8. Nová Paka D ⋌22 7 0 15 157:239 36
9. Železnice C ⋌22 6 2 14 170:226 36
10. Butoves A ⋌22 5 3 14 177:219 35
11. Úbislavice A ⋌22 5 3 14 155:241 35
12. Kopidlno C ⋌22 4 0 18 138:258 30

3. třída: Úbislavice B – Hořice C 6:12 (Z. Vít, Milický 2 – Kvapil, Kárník 4,5), Butoves B – Jičín D 13:5) Cír 4,5 – Rejha 3,5), L. Bělohrad D – Popovice A 15:3 (Z. Fejfar, Vít 4,5 – Havel, Šamko, Procházka 1), Sobotka – Železnice D, 10:8 (Ježek, Najman 3,5 – Tajčová, Kretová 2,5), Veliš – Nemyčeves C 9:9 (V. Pažout 4,5 – R. Trč st., Bílek, Stránský 3), Žlunice – Miletín B 18:0 (Němeček, Haken, Smutný 4,5).

1. Popovice A ⋌ 22 18 0 4 279:117 58
2. Žlunice ⋌22 14 5 3 236:160 55
3. Nemyčeves C ⋌22 12 3 7 208:188 49
4. Jičín D ⋌22 9 6 7 203:193 46
5. L. Bělohrad D ⋌22 11 2 9 218:178 46
6. Butoves B ⋌22 7 7 8 195:201 43
7. Miletín B ⋌22 8 3 11 161:235 41
8. Veliš ⋌22 5 8 9 182:214 40
9. Hořice C ⋌22 7 4 11 180:216 40
10. Železnice D ⋌22 7 3 12 169:227 39
11. Sobotka ⋌22 5 6 11 175:221 38
12. Úbislavice B ⋌ 22 3 5 14 170:226 33
V případě rovnosti bodů rozhodují vzájemné zápasy.

4. třída – play-off – o 1. – 2. místo: Chomutice B – Rovensko B 11:7 (Kučera 4,5 – Varečka 3), o 3. – 4. místo: Nemyčeves D – Radim B 9:9 (Hendrych 3 – Šimánek 4), o 5. – 6. místo: L. Bělohrad E – Libáň B 9:9 (A. Klejch, Kout 3 – Jakoubek, Kuzma 3,5), o 7. – 8. místo: Nová Paka E – Valdice C 6:12 (Vavrinec 2,5 – Kryl 4,5), o 9. – 10. místo: Nemyčeves E – Jičín E 16:2 (R. Trč st., Macek 4,5 – Havránek 2), o 11. – 12.místo: Úbislavice C – Kopidlno C (soupeři se dohodli, že oba zápasy odehrají o následujícím víkendu), o 13. – 14. místo: Popovice B – Stará Paka D 10:8 (V. Kazda ml. 3,5 – Kuřík 3), o 15. – 16. místo: Rovensko C – Chomutice C 13:5 (Stantejský, Stuchlík, Brožek 3,5 – Scháňko, Hofman 2), o 17. – 18. místo: Roškopov – Slatiny 11:7 (P. Krejčí ml. 4 – Karlas 3,5).

Odvety o víkendu: O 1. – 2. místo: Rovensko B – Chomutice B, o 3. – 4. místo: Nemyčeves D – Radim B, o 5. – 6. místo: Libáň B – L. Bělohrad E, o 7. – 8. místo: Valdice C – Nová Paka E, o 9. – 10. místo: Jičín E – Nemyčeves E, o 11. – 12. místo: Kopidlno C – Úbislavice B, o 13. – 14. místo: Popovice B – Stará Paka D, o 15. – 16. místo: Chomutice C – Rovensko C, o 17. – 18. místo: Slatiny – Roškopov.   Václav Nidrle