Všichni čtyři postoupily přes své soupeře Mlejnka, Kutnara, Kareše a Krátkého ve vyřazovacím pavouku až do finálových jízd a obsadily stupně vítězů v pořadí Jarda Pekárek, Michal Janeček, Honza Pekárek a Ladislav Trejbal.

Méně obsazená třída nad 1400 byla opět doménou vítězů minulého závodů, jen v jiném pořadí. Tentokrát zvítězil Ladislav Strauss před Michalem Janíkem, který opět jel s Peugeotem 205 GTi zapůjčeným od týmu pořadatelů. Následováni byli bronzovým Romanem Hetfleišem, Katkou Mlejnkovou a Patrikem Bímou, nováčkem těchto závodů.

Ve třídě SPECIÁL tentokrát vévodily navrátilci Pavel a Filip Stříbrní, kteří po dlouhé době doladily svoji AUDI 80 Quattro Turbo a předváděli nádherné průjezdy. Bronz si vybojoval Honza Pekárek, a na bramborovou pozici dosáhl Michal Janík.

Další závod, tentokrát dvoudenní, pořadatelé připravují na 19. a 20.července 2014 pod názvem

MOTORSPORT VÍKEND.

Sobotní závod se odehraje klasicky dle známého harmonogramu
07.00 - 08.30 – technické přejímky + administrativní přejímky
08.30 - 08.45 - rozprava s jezdci - instruktáž k závodu
08.50 - 09.55 - volný trénink
10.00 hod. - START závodu (2 série základních rozjížděk + finálový rozstřel )
16.30 hod. - vyhlášení vítězů

V neděli 20.července je na programu od 9 do 14hod. den plný volných tréninkových jízd pro všechny závodníky, sponzory, hosty, pořadatele, a při velkém zájmu vložený sranda závod ve stylu finálového vyřazovacího pavouka. Po dohodě je možno absolovat individuální kurz závodní jízdy. Vše dle bezpečnostních předpisů Rally show Nemyčeves.

Pro všechny účastníky bude již od pátečního odpoledne připraveno stanové městečko, parkoviště, depo závodních strojů a stánek s občerstvením. Chybět nebude DJ Pípa, který má na oba večery připravený diskotékový program.

Máte chuť se také svézt na Rally show Nemyčeves a nemáte auto?

Stačí, když si přivezete pouze svoji bezpečnostní přilbu a "závoďáka" Vám rádi půjčíme . K dispozici máme vozy Škoda Favorit, které splňují technické a bezpečnostní předpisy. Cena pronájmu těchto konkurence schopných aut je 1300,-Kč na jeden závod. V ceně je palivo, pneumatiky, příprava vozu, instruktáž k závodu a kompletní servis během závodu. Pro náročnější zájemce nabízíme k pronájmu vozy Peugeot 205 GTi a Audi A4 quattro.

„Účelem pořádání závodů v Nemyčevsi je připravit bezpečné a velmi levné závodění pro všechny nadšence, škola bezpečné a sportovní jízdy, kterou vyučují zkušení závodní jezdci a instruktoři. Proto neváhejte, a přijeďte si také zazávodit a naučit se správnému stylu jízdy v běžném provozu. Rádi Vás naučíme i závodní styl jízdy a vaše řidičské návyky doladíme tak, aby jste řídili za všech okolností bezpečně." Zájemci o půjčení vozů se mohou hlásit do pátku 18. července 2014 do 16.00hod. Info na tel. 608382280 nebo 774285265.

Odkaz na video z Májové Rally show: http://www.youtube.com/watch?v=9CdBqKBannQ
Martin Kejzral, http://www.rallyshownemyceves.estranky.cz/