TJ Sokol Podhorní Újezd – Sokol Albrechtičky 17:19 (7:12). Nastoupili: D. Pour, Boťánek – Jarina, Kloutvor, Bílek, Bartoš – P. Bajer 11, Kindl 2, Hruška 2, Bittner 2, L. Bajer. Trenér J. Chudoba, vedoucí družstva M. Vrabec.

Obě družstva vytvořila na začátku utkání velké množství chyb. Přece jen se Podhorní Újezd ujal vedení, ale soupeř ihned srovnal. Situace se opakovala do stavu 3:3 (10. minuta). Nepřesnou střelbu domácích hosté využili k získání rozhodujícího náskoku (3:6, 4:10 v 21. minutě). Snaha „Podhoráku" ve druhém poločasu přinesla ovoce a vyrovnání se přiblížilo (16:17, 17:18). Bohužel k poslednímu kroku se domácí nedostali, neboť zkušený moravský tým vždy skóroval a vítězství si nenechal uniknout. Domácí tak doplatili na chyby v prvním poločase.

TJ Sokol Podhorní Újezd – TJ Sokol Rokytnice 25:17 (12:5). Nastoupili: D. Pour, Boťánek – Bartoš, Jarina, Kloutvor, Smutný – P. Bajer 16, Kindl 5, Hruška 2, L. Bajer 1, Novotný 1, Bittner. Trenér J. Chudoba, vedoucí družstva M. Vrabec.

Domácí už nemohli změnit své postavení v tabulce, přesto žádný ze soupeřů nechtěl v posledním utkání prohrát. Výhodu výhozu do utkání hosté nevyužili, naopak domácí napravili sobotní zaváhání a od začátku bojovali naplno (2:1, 5:1 – 12. minuta).

Základ skvělého vstupu do utkání chytil ve výborné formě domácího brankáře Davida Poura a jeho překonání se stalo klíčové pro útočníky z Moravy. Náskok narostl až do úctyhodných rozměrů (9:2 – 21. minuta). Do konce poločasu už dále náskok nenarostl, ale hlavně ho domácí udrželi. Po přestávce se překvapivě obraz hry nezměnil a dál mělo utkání jednoznačný průběh. Podhorní Újezd nepolevil a přestože trenér dal důvěru i dalším hráčům z lavičky, náskok narostl až na 11 branek (14:5, 18:7 – 12. minuta). V soustavném dešti se hostům nedařilo mobilizovat síly a náskok zůstával nezměněn (22:10 – 18. minuta). V závěrečné desetiminutovce přece jen hosté zabrali a náskok snížili na konečných 8 branek. ⋌(mj)

1. TJ S. Rokytnice ⋌22 17 3 2 430:344 37
2. Sokol Dobruška ⋌22 16 2 4 361:326 34
3. Draken Brno ⋌22 14 1 7 390:306 29
4. SK NH Veselí n/M. ⋌22 13 2 7 418:392 28
5. Sokol Albrechtičky ⋌22 13 1 8 380:364 27
6. S. Podhorní Újezd ⋌22 9 3 10 389:420 21
7. TJ Pustějov ⋌22 7 1 14 314:339 15
8. KNH MS Brno ⋌22 6 3 13 369:399 15