O to se zasloužili hlavně členové oddílu Sportu pro všechny a další občané Popovic, aktivně se podílející na našich akcích .
Turnaje se zúčastnilo deset kvalitních družstev. Kromě stabilních účastníků přijel i celek S.T.S. z Hradce Králové a družstvo juniorů z Popovic ve složení Matyáš Honzák, David Kolář a Jakub Stejskal.
Úderem 9. hodiny byly zahájeny boje ve skupinách a po jejich ukončení přišly na řadu zápasy o celkové umístnění. Kolem 19. hodiny bylo vyhlášeno vítězné družstvo Animals, vedené Petrem Novotným. Jako druzí skončil tým S.T.S. z Hradce Králové, na třetím místě družstvo Hejdrych a spol. Kromě věcných cen, byly uděleny také poháry uhrazené z dotace Městského úřadu Jičín.
Příjemným překvapením bylo deváté místo popovických mladíků. Dobrá nálada panovala i po vyhlášení, kdy jsme vše prodiskutovali s důrazem na příští ročníky a příjemný den jsme řádně oslavili.

Závěrem chceme poděkovat nejen účastníkům, ale i všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě a průběhu této akce. Těšíme se příště na shledanou při volejbalu v Popovicích. Již 4. srpna se koná turnaj v malé kopané (13).