Soutěžilo se v basketbalu, nohejbalu, fotbalu, házené, petangu, tenisu, florbalu a plážovém volejbalu. Díky menšímu počtu dvojic se turnaj mohl odehrát systémem spravedlivějšího oboustranného pavouka, to znamená, že dvojice po jedné prohře jde na stranu levou, kde má ještě šanci na opravu a může se dostat až do finále turnaje. O velmi vyrovnané a napínavé zápasy nebyla opět nouze.

Z vítězství se radovala dvojice Myškař, Ulrych kteří vyhráli v petangu, fotbalu a plážovém volejbale. Druhé místo obsadili loňští vítězové Fiala, Smutný, jež ovládli basketbal a florbal. Třetí místo Bílek, Kozák vítězové nohejbalu.

Pořadí turnaje: 1. A. Myškař, R. Ulrych 64 bodů, 2. P. Fiala, M. Smutný 58b., 3. T. Bílek, T. Kozák 56 b., 4. J. Špína, M. Hlava 56b., 5. Voňka, Vyhnalík 48 b., 6. L. Fiala, M. Fiala 48b., 7. O. Bartoš, L. Hladik 47 b., 8. K. Bartošová, A. Krejcar 45 b., 9. M. Chudoba, F. Chudoba 42 b., 10. J. Sedláček, D. Schánělec 38 b., 11. D. Melagová, D. Melaga 37 b. a 12. D. Kulhánek, L. Parobok 37 b.