TJ Stará Ves nad Ondřejnicí – TJ Sokol Podhorní Újezd 23:22 (12:13). Přestože Podhorní Újezd nenastoupil kompletní, tak od první minuty utkání držel režii zápasu a určoval tempo hry. Domácí oddíl také trápí obtížnost záchrany ve druhé lize, a tak nasadil zkušené hráče, kteří už sice nejsou v plném tréninku, ale zkušenostmi to bohatě nahrazují. Diváci nenechali své družstvo upadnout do beznaděje, ke které bylo ještě daleko a mohutným povzbuzováním pomáhali domácím držet kontakt. Přesto se ale šlo v poločase do kabin lépe hostům. Po pauze ještě Podhorní Újezd vedl, ale domácí začínali mít herní převahu. V deváté minutě se domácí dostali poprvé do vedení (16:15). Hosté s blížícím se koncem utkání zrychlili a využili toho k otočení stavu (20:22 – 26. min.).

Hosté pak bohužel závěr utkání vůbec nezvládli, navíc se zranil střelec a vynikající nahrávač Martin Zítko. Domácí otočili stav na 23:22. Podhorní Újezd sice ještě přímo sahal po bodu, ale pokutový hod před závěrem zůstal nevyužit, a tak se domácí radovali po průběhu zápasu z nečekaného vítězství.
Podhorní Újezd: Hátle – Pour, Bílek, Zhouf, Schovánek – Bajer 11, Zítko 8, Kindl 3, Hruška. Trenér: J. Chudoba, vedoucí družstva: M. Vrabec.
So. Svinov – TJ So. Podhorní Újezd 25:18 (13:6). Proti druhému týmu tabulky musel Podhorní Újezd nastoupit se základním počtem hráčů. Neskutečnou vitalitu a oddanost svému klubu předvedl trenér J. Chudoba, který se neváhal převléknout do dresu a ve svých osmapadesáti letech byl připraven naskočit do útoku.

Tým by na holičkách nenechal ani vedoucí družstva M. Vrabec, který byl připraven pro dopsání na soupisku, kdyby se někdo zranil. Domácí tým ale s hosty neměl vůbec slitování a od začátku hrál naplno.

Hosté se poprvé radovali z branky až v sedmé minutě a na další čekali až do 14. min., kdy snížili na 7:2. Obraz hry zůstával nezměněn a poločasový výsledek tomu odpovídal. Po přestávce se průběh změnil, Podhorní Újezd dokázal hru vyrovnat, ale skóre už příliš narostlo. Hosté se sehráli, i když absence Zítka byla stále citelná, ale přesto jejich zlepšená hra přinesla alespoň vyrovnanou druhou půli.

Podhorní Újezd: Malach – Zhouf, Chvalina, Šritr – Bajer 13, Kindl 2, Hruška 3. Trenér: J. Chudoba, vedoucí družstva: M. Vrabec.
Nyní na diváky ve Vojicích čeká poslední domácí utkání. V neděli v 10.30 hodin hostí tým Podhorního Újezdu Jiskru Humpolec, která se drží ve středu tabulky.     (mj, re)