TJ Osek nad Bečvou – TJ So. Podhorní Újezd 22:22 (11:8). Díky místní slavnosti přišlo na toto utkání velké množství diváků. Podhorní Újezd se musel obejít bez několika opor, a tak jeho situace nevypadala dobře. Navíc musel podstoupit souboj s týmem, který nehraje druhou ligu pravidelně a ten vsadil vše na tvrdost. Největší síla hostů přicházela od kanonýra Patrika Bajera. V minulosti ho domácí nikdy čistě neubránili, tak se tentokrát zřejmě rozhodli, že zkrátka body musí zůstat doma. Hosté se domácí tvrdé hry nezalekli. Přesto se Osek dostal do vedení a držel se své taktiky, která dostala diváky do varu. Po přestávce se obraz hry nezměnil, hra se ještě přiostřila a zákroky hostů byly pro rozhodčího i díky divákům zřetelnější.

Ten začal vylučovat, ale bohužel jen na straně hostů. Domácí ze dvou vyloučení vytěžili šestibrankový náskok (17:11 – 10. min.). Nečekaný náskok ale domácí ukolébal. Podhorní Újezd ovšem doslova vstal z mrtvých a drtil svého soupeře. Tři minuty před koncem vyrovnal (19:19), ale diváci zvrat nepřipustili. Domácí už sahali po vítězství, ale v posledních vteřinách překvapil domácí obranu Zdenek Hruška a technickou střelou vyrovnal.

Podhorní Újezd: Malach, Hátle – Bartoš, Pour, Šritr, Chvalina – Bajer 13, Novotný 5, Hruška 4, Žitko, Trenér: J. Chudoba, vedoucí družstva: M. Vrabec.

So. Kokory – TJ So. Podhorní Újezd 22:21 (11:11). V nedělním utkání hosty čekal jasný domácí favorit, který navíc nastoupil i se svojí ikonou Horákem, který hraje především mezinárodní házenou (nyní házenou) a je českým reprezentantem.
Přesto přijela desítka věrných příznivců podpořit Podhorní Újezd i na dalekou Moravu a ti dali o sobě vědět. Hosty musel už v sobotu opustit obránce Chvalina, a tak trenér měl o obraně jasno. Zodpovědností nesvázaní hosté lehce kombinovali a nečekaně drželi s domácím týmem krok. Překvapivý průběh nezastavila ani poločasová přestávka a dál pokračovala vyrovnaná, rychlá a pohledná hra. K očekávaným kanonýrům Horákovi na jedné straně a Bajerovi na druhé, nečekaně přibyl mladý Novotný. V závěru se dokonce Podhorní Újezd dostal do vedení o dvě branky (19:21 – 26. min.). Zbytečná ztráta míče v útoku a navíc bez střelby ale bohužel dala domácím šanci a ti trestali. Technickou chybou v poslední minutě se Podhorní Újezd připravil o body úplně, protože zkušený domácí tým si nechal vítěznou branku až na poslední vteřiny.

Podhorní Újezd: Hátle, Malach – Bartoš, Pour, Šritr – Bajer 11, Novotný 8, Hruška 2, Žitko. Trenér: J. Chudoba, vedoucí družstva: M. Vrabec.

Další výsledky 3. a 4. kola 2. ligy B.: Sokol Svinov – Sokol Dobruška 20:23 (10:12), TJ Stará Ves n/O Jiskra Humpolec 20:13 (13:8), Sokol Kokory – TJ S. Opatovice n/L 22:23 (10:16), SKNH Veselí n/M – Draken Brno 15:11 (10:6), Sokol Ostopovice – KNH MS Brno 11:11 (9:6), Sokol Svinov – Jiskra Humpolec 21:15 (11:8), TJ Stará Ves n/O – Sokol Dobruška 21:16 (10:5), TJ S. Osek n/B – S. Opatovice n/L 18:20 (8:13), Sokol Ostopovice Draken Brno 13:16 (7:6), SKNH Veselí n/M – KNH MS Brno 16:15 (9:6).

12. Humpolec ⋌4 0 0 4   50:74 0

Oblastní přebor: Sokol Krčín – TJ Sokol Podhorní Újezd 22:13 (11:6). Po slibném začátku, kdy Podhorní Újezd vedl o dvě branky, převzali kontrolu nad utkáním domácí. Hosté neubránili brejky, a tak domácí jasně zvítězili. Hostům se utkání nevydařilo po všech stránkách a prohráli i vinou neproměněných šancí, trestných hodů a technických chyb.

Podhorní Újezd: Matěj Čermák – Filip Chudoba, Lukáš Soukup, Tomáš Današ, Lukáš Šára a Ondřej Kloutvor – Adam Kloutvor 2, Vladimír Bílek 5, Aleš Kloutvor 6.    (mj)