Jičín, jako jediný tým, si z turnaje odnesl plných šest bodů, když v prvním utkání porazil pražský celek Elite vysoko 7:2 a v druhém předvedl kvalitní výkon s nelehkým soupeřem z Litvínova a těsným vítězstvím 4:3 ho vyprovodil ze hřiště.

FBK Jičín – Elite Praha B 7:2 (3:1, 2:0,2:1). Góly a asistence: Pitthardová, Pitthardová (Floriánová), Pitthardová, Pitthardová (Vacková), Špíglová, Chlumská (Exnarová), Chlumská (Pitthardová). Vyloučení: 1:0 (Exnarová – 2. minuty sekání). Toto utkání se odehrávalo pod taktovkou Markéty Pitthardové. Jičíňačky předváděly nádherné, secvičené akce už od začátku. Již v prvních minutách druhé třetiny soupeřky propadávaly úplnému zoufalství, když pražská golmanka lovila ze své brány, již čtvrtou nechytatelnou „pumelenici", od neuvěřitelně hrající Pitthardové.

Nikdo ze soupeřek na naší střelkyni nestačil. Po té se k Pitthardové připojila Šárka Chlumská, která svými pohotovými střelami pokračovala v rozjeté gólové sérii a skvěle navázala na svou spoluhráčku. V obranné fázi nelze zapomenout vyzdvihnout s přehledem hrající Ladu Špíglovou a jistou golmanskou ruku Verči Samkové. Zasloužené body tak zůstaly doma.

SK Bivojky Litvínov – FBK Jičín 3:4 (0:3, 1:0, 2:1). Góly a asistence: Exnarová, Pitthardová (Floriánová), Chlumská, Pitthardová (Růžičková). Vyloučení: 2:1 (Floriánová – 2 minuty opakované přestupky). Velmi tvrdě hrající Litvínov čekal na naše děvčata v odpoledních hodinách.

Ale Jičíňačky byly dobře připravené. Pohodová nálada v týmu, sebevědomí z prvního utkání a hlavně chuť, bojovnost a odhodlání zvítězit, děvčatům úsměv z obličeje nesebrala. Pitthardová s Chlumskou byly k nezadržení, vysílaly nádherné střely i na litvínovskou golmanku, která si v brance nestačila pomalu ani odpočinout.

Ke střelkyním se v tomto zápase připojila i mladičká hráčka Kája Exnarová, která odvedla na hřišti také veliký kus práce a podílela se na vítězství. V obranné fázi pak určitě nešlo přehlédnout ani další nadějnou mladičkou Lucku Růžičkovou, která patří svou rychlostí mezi naše nejlepší hráčky.
Ač dvě třetiny, podle výsledků, vyhrály soupeřky svými náhodnými góly, jičínská děvčata působila jistě a pro další bodíky si nekompromisně došla.
FBK Jičín: Samková – Vacková, Růžičková, Hučíková, Špíglová – Šudová, Exnarová, Chlumská – Pitthardová, Floriánová, Konířová. Trenér Tomáš Pokorný, asistent Pavlína Mikolášková. ⋌(kr)

1. Herb. SJM Praha 11 B⋌⋌8 5 2 1 39:25 17
2. Královské Vinohrady⋌ 8 5 1 2 35:23 16
3. Bivojky Litvínov⋌ 8 5 0 3 37:29 15
4. Elite Praha B ⋌8 5 0 3 28:27 15
5. TJ JM Chodov B ⋌6 4 0 2 43:18 12
6. FbC Panthers ⋌8 4 0 4 20:24 12
7. FBK Jičín⋌ 6 3 0 3 25:24  9