Závodu se na výborně připravené trati zúčastnilo 44 tříčlenných družstev, to je celkem 132 jezdců. Na startu nechyběli ani velice dobře známí motokrosaři – reprezentanti Michal Kadleček, Michal Votroubek a Petr Bartoš.

Každý z nich byl ale členem jiného družstva a právě ta se také všechna umístila na stupních vítězů, když shodně absolvovala po 75 kolech během 150 minut jízdy. Také náš okres měl ve startovním poli své zastoupení, a to dvěma družstvy z Nové Paky a jedním z Jičína. Zvláště první novopacký tým si vedl velice dobře, když obsadil osmé místo s 71 kolem.

 

Výsledky závodu:

1. M. Kadleček, J. Bittner, P. Polanský – 75 kol, 2. M. Votroubek, J. Mňuk, V. Janeček – 75 kol, 3. P. Bartoš, M. Bárta, A. Suchánek – 75 kol,… 8. M. Dubec, L. Duleba, Vl. Fiala (Nová Paka) – 71 kol, 22. L. Konopáč, D. Hána, D. Brusák (Jičín) – 65 kol, 30. M. Haman, P. Imlauf, M. Purma (Nová Paka) – 63 kol.


Vítězné družstvo dosáhlo průměrné rychlosti 59,869 km/hod., nejrychlejší kolo bylo zajeto průměrem 69,170 km/hod.


Skončila tak bohatá autokrosová a motokrosová sezona na tomto závodišti a nezbývá než se těšit na rok 2008, ve kterém určitě novopačtí pořadatelé připraví opět řadu zajímavých závodů.