Naše občanské sdružení Sportem proti bariérám Český ráj přivítalo reprezentanty v Nové Pace už v pátek 27.dubna. Ubytováni byli na internátu gymnázia, kde obsadili všechny bezbariérové pokoje v suterénu budovy.
Cílem pobytu bylo získat dobrou formu a co nejlepší pohodu. Tréninky byly každý den velmi intenzivní, odpočívalo se při každé příležitosti. I přesto se vraceli všichni hráči i asistenti na večeři unaveni.
Počasí bylo fajn, proto na trénink docházela skupinka sportovců v plné síle každý den ráno na devátou hodinu do sportovní haly.
Na sobotu bylo připraveno grilování. Všem moc chutnalo. Ve třiadvacet hodin únavou padli i poslední vytrvalci.

Přání úspěchu

Dobrá nálada panovala po celou dobu pobytu i díky playboyským uším, které donesly celé výpravě pro štěstí dobrovolnice. Tak ať všem přinesou vítězný pohár a následnou nominaci na paralympijské hry v Číně 2008!
Zažili jsme i trápení se zuby Štefana Pekary a Petra Horáčka. Nakonec si může Štefan v Kanadě říkat, že nechal v Pace dvě stoličky pro štěstí.
Na 1. máje se cestou do haly všichni políbili pod rozkvetlou sakurou. Po obědě s přáním hodně štěstí a úspěchů se rozjeli do svých domovů.
Naše sdružení přeje celé výpravě šťastný a úspěšný návrat ze světového poháru a co největší kus štěstí ve všech zápasech.
Nezapomeňte doma uši!