Regionální 1. třída muži: Lány B – Kopidlno A 6:12 (Stuchlík 3,5 – Procházka, Tomášek 3,5), Stará Paka B – Miletín A 16:2 (Krutský st., Herber, Krtička 4,5 – Bezvoda, Rychtera 1), Lázně Bělohrad A – Nová Paka C 11:7 (Petřivý ml. 4,5 – Grof 3,5), Nemyčeves B – Libáň A 14:4 (T. Trč, Voldán 4,5 – Vaníček 2), Hořice B – Lázně Bělohrad B 13:5 (Polák 4,5 – Ordáň 2), Valdice B – Lány A 12:6 (Harcuba 4 – Ulrych 2,5).

1. Stará Paka B ⋌13 13 0 0 177: 57 39
2. Hořice B ⋌13 10 1 2 138: 96 34
3. L. Bělohrad A⋌ 13 10 0 3 150: 84 33
4. Nemyčeves B ⋌13 9 2 2 143: 91 33
5. Kopidlno A⋌ 13 8 1 4 134:100 30
6. Valdice B ⋌ 13 7 1 5 140: 94 28
7. Libáň A ⋌ 13 5 2 6 107:127 25
8. Nová Paka C ⋌13 5 1 7 114:120 24
9. L. Bělohrad B⋌ 13 2 1 10 80:154 18
10. Lány A ⋌ 13 2 0 11 92:142 17
11. Lány B ⋌ 13 1 1 11 57:177 16
12. Miletín A ⋌ 13 1 0 12 72:162 15

2. třída muži: Veliš A – Žlunice 9:9 (V. Pažout 3,5 – Němeček, Smutný 3,5), Kopidlno B – Železnice C 4:14 (Pekárek 3 – Vraštil 4,5), Lázně Bělohrad C – Rovensko p. Tr. A 9:9 (Jiří Šulc 3,5 – Vágenknecht, Kozák 3), Radim A – Jičín C 8:10 (Míka st., Gebauer, Myšík, Stříbrný 2 – Kříž, Sebera 3,5), Nová Paka D – Chomutice A 11:7 (Oravec, Grof 4 – Kubík, Břeský 2,5), Železnice B – Butoves A 10:8 (Breuer 4 – Hlawatschke ml. 3,5).

1. Jičín C ⋌13 13 0 0 169: 65 39
2. Železnice B ⋌ 13 11 0 2 152: 82 35
3. Chomutice A ⋌13 7 2 4 121:113 29
4. Butoves A ⋌13 7 1 5 124:110 28
5. Železnice C ⋌13 7 0 6 129:105 27
6. Rovensko A ⋌ 13 5 3 5 120:114 26
7. Radim A ⋌13 5 2 6 123:111 25
8. L. Bělohrad C ⋌13 5 2 6 115:119 25
9. Nová Paka D ⋌ 13 5 2 6 104:130 25
10. Kopidlno B ⋌13 4 0 7 101:133 21
11. Žlunice⋌ 13 0 2 11 76:158 15
12. Veliš A ⋌ 13 0 2 11 70:164 15

3. třída muži: Butoves B – Stará Paka C 5:13 (Frýba 2,5 – Vávra, Pánek 4), Úbislavice A – Hořice C 17:1 (J. Erlebach, Milický, Morávek 4,5 – Kárník 1), Popovice – Rovensko p. Tr. B 12:6 (Voldán a Tomi 4,5 – Varečka 3,5), Nová Paka E – Nemyčeves C 11:7 (Vondráček 4,5 – Žáček 3), Sobotka – Lázně Bělohrad D 10:8 (Fejfar, Najman, Kozák, Ježek 2,5 – J. Fejfar 4), Železnice D – Úbislavice B 12:6 (Jiřiště 4,5 – Plecháčová, L.Vít 2).
1. Úbislavice A ⋌13 11 1 1 153: 81 36
2. L. Bělohrad D ⋌13 10 0 3 142: 92 33
3. Butoves B ⋌13 6 3 4 123:111 28
4. Stará Paka C ⋌ 13 6 2 5 117:115 27
5. Sobotka ⋌ 13 6 2 5 112:122 26-1
6. Úbislavice B ⋌ 13 5 2 6 112:122 25
7. Železnice D ⋌ 13 6 0 7 112:122 25
8. Nemyčeves C ⋌ 13 5 0 8 123:111 23
9. Nová Paka E ⋌ 13 3 4 6 106:128 23
10. Popovice ⋌13 4 2 7 108:126 23
11. Hořice C ⋌13 4 2 7 106:128 23
12. Rovensko B ⋌13 2 2 9 90:144 19

4. třída A: Radim C – L. Bělohrad E 3:15 (Šimek, Šimánek 1,5 – Kout, Fejfar st. 4,5), Valdice C – Nemyčeves E 15:3 (Jirásková, Veselý 4,5 – Macek 2), Butoves C – Miletín B 12:6 (M. Zhouf, Cír 4,5 – Kněžourek, Hladký, Petr 2), Úbislavice C – Jičín E 10:8 (J. Brendl 4,5 – Fedor 3), Chomutice B – Roškopov 12:6 (M. Jón, Vaníček, Průša 3,5 – Pavel Krejčí 3).

1. L. Bělohrad E ⋌10 10 0 0 136: 44 30
2. Chomutice B ⋌10 8 1 1 117: 63 27
3. Radim C ⋌10 7 1 2 120: 60 25
4. Butoves C ⋌ 10 6 0 4 100: 80 22
5. Miletín B ⋌10 6 0 4 98: 82 22
6. Jičín E ⋌ 10 3 1 6 78:102 17
7. Valdice C ⋌ 10 3 0 7 75:105 16
8. Roškopov ⋌ 10 3 0 7 62:118 16
9. Úbislavice C ⋌ 10 2 1 7 69:111 15
10. Nemyčeves E ⋌10 0 0 10 43:133 10

4. třída B: Rovensko p. Tr. C – Kopidlno C 7:11 (Borovička, Brožek, P. Stuchlík 2 – Petr, Urbaník, Machačný 3,5), Jičín D – Veliš B 16:2 (Rajm 4,5 – Červenka 2), Nemyčeves D – Slatiny 15:3 (Rössler, Bareš 4,5 – Svobodová, Nosek, Martínek 1), Chomutice C – Libáň B 8:10 (Scháňko, Hofman, Jezbera 2,5 – Jakoubek 4), Radim B – Stará Paka D 4:14 (Míka ml. 4 – Rosenbergová, Knap, Lhota, Havelka 3,5).

1. Jičín D ⋌ 10 10 0 0 150: 30 30
2. Kopidlno C ⋌10 8 0 2 118: 62 26
3. Nemyčeves D ⋌10 6 1 3 111: 69 23
4. Rovensko C ⋌ 10 6 0 4 94: 86 22
5. Libáň B ⋌10 6 0 4 94: 86 22
6. Radim B ⋌10 3 1 6 76:104 17
7. Stará Paka D ⋌10 2 2 6 76:104 16
8. Veliš B ⋌ 10 2 2 6 68:112 16
9. Chomutice C ⋌ 10 0 4 6 61:119 14
10. Slatiny ⋌ 10 1 2 7 52:128 14

Okresní dorost má sehraná čtyři kola základní části. Aktuální výsledky: Rovensko pod Troskami – Kopidlno 1:4 (Houška 1, Habel 0 – Myška 2,5, Pelant 1, Novák 0,5), Kopidlno – Hořice 2:3 (Novák, Myška 1 – Zelený 2,5, Táborský 0,5), Rovensko pod Troskami – Hořice 0:5 (Habel, Houška 0 – Zelený, Táborský 2,5), Butoves – Sobotka 3:2 (Kumaj, Jiránek 1,5 – Čuda 2, Najmanová 0), Sobotka – Žlunice 5:0 (Najmanová, Čuda 2,5 – Mokošín, Smutný 1), Butoves – Žlunice 5:0 (Kumaj, Jiránek 2,5 – Mokošín, Smutný 0), Nová Paka – Nemyčeves 5:0 (Vydra, Štefan 2,5 – Homola, Stejskal 0), Nemyčeves – Jičín A 1:4 (Homola 1, Stejskal 0 – Augustin 2,5, Forgáč 1,5), Nová Paka – Jičín A 5:0 (Vydra, Štefan 2,5 – Homola, Stejskal 0), Jičín B – Úbislavice 5:0 (Douša 2, Kulhánek, Havránek 1,5 – Brendl, Militký 0), Úbislavice – Veliš 3:2 (Brendl, Militký 1,5 – Francák 2, Kubánek 0), Jičín B – Veliš 5:0 (Kulhánek 2,5, Havránek 1,5, Douša 1 – Francák, Kubánek 0).   Václav Nidrle

1. Nová Paka ⋌9 9 0 0 42: 3 27
2. Jičín B ⋌ 9 7 0 2 37: 8 23
3. Jičín A ⋌9 7 0 2 32:13 23
4. Butoves ⋌ 9 6 0 3 27:18 21
5. Hořice ⋌ 9 6 0 3 27:18 21
6. Kopidlno ⋌ 9 6 0 3 27:18 21
7. Úbislavice ⋌ 9 4 0 5 18:27 17
8. Veliš ⋌ 9 4 0 5 20:25 17
9. Nemyčeves⋌ 9 2 0 7 13:32 13
10. Rovensko ⋌9 2 0 7 14:31 13
11. Sobotka ⋌9 1 0 8 13:32 11
12. Žlunice⋌ 9 0 0 9  0:45  9