Okres, 1. třída: Lány A – Radim A 9:9 (Ulrych 4 – Breuer 3,5), N. Paka C – Hořice A 6:12 (Oravec 3 – Polák 4), L. Bělohrad A – Chomutice A 12:6 (J. Fejfar 4,5 – Štěpánek 3), Miletín A – Libáň A 7:11 (Bezvoda 2,5 – Kuzma 3), Jičín C – Kopidlno A 3:15 (Doule 2 – Pekárek, Matuna 4,5) a volno Stará Paka B.

1. Stará Paka B ⋌19 17 1 1 242:100 54
2. L. Bělohrad A ⋌19 16 1 2 233:109 52
3. Hořice A ⋌ 19 15 1 3 223:119 50
4. Chomutice A ⋌ 19 11 1 7 190:152 42
5. Kopidlno A ⋌ 19 11 0 8 188:154 41
6. Libáň A ⋌⋌19 10 1 8 165:177 40
7. Jičín C ⋌ 19 6 1 12 145:197 32
8. Nová Paka C ⋌19 6 1 12 139:203 32
9. Lány A ⋌ 19 4 1 14 121:221 28
10. Radim A ⋌20 2 1 17 121:239 25
11. Miletín A ⋌ 19 2 1 16 123:219 24

2. třída: Stará Paka C – Butoves A 12:6 (Vávra 4,5 – Žďárský 3,5), Kopidlno B – Valdice B 5:13 (M. a L. Novákovi 1,5 – M. Novotný, Bilanský 4,5), L. Bělohrad B – Popovice A 14:4 (A. Klejch 4,5 – R. Voldán 2), Žlunice – L. Bělohrad C 10:8 (Libánský, Němeček, Haken, Smutný 2,5 – Jiří Šulc 4), Železnice B – Hořice B 7:11 (Kalousek 4 – Kárník, Kvapil 3,5), Rovensko A – Lány B 9:9 (Varečka, Kozák 2,5 – Stuchlík, Čeřovský 2,5),

1. Hořice B ⋌ 21 16 3 2 244:134 56
2. L. Bělohrad B ⋌21 14 4 3 250:129 53
3. Stará Paka C ⋌21 15 2 4 236:142 53
4. Lány B ⋌21 13 3 5 224:154 50
5. Valdice B ⋌21 12 2 7 214:164 47
6. Rovensko A ⋌21 12 2 7 205:173 47
7. Železnice B ⋌21 10 1 10 203:175 42
8. Popovice A ⋌21 10 0 11 196:182 41
9. L. Bělohrad C ⋌21 6 1 14 162:216 34
10. Kopidlno B ⋌21 5 1 15 143:235 32
11. Žlunice ⋌21 2 1 18 105:273 26
12. Butoves A ⋌21 0 2 19  97:281 23

3. třída: Úbislavice A – Rovensko B 12:6 (Morávek ml., P. Erlebach 3,5 – Varečka 4), Železnice C – Jičín D 9:9 (Jindra, Kudrnáč 2,5 – Rejha, Zikmund 3), L. Bělohrad E – Miletín B 18:0 (A. a F. Klejchovi, Kout, Malý 4,5), Chomutice B – L. Bělohrad D 12:6 (P. Vaníček, Kučera 3,5 – Václavík 3) Jičín E – Veliš 7:11, Butoves B – Nemyčeves C 9:9 (M. Zhouf, Cír 2,5 – Bareš, Macek 2,5).

1. Úbislavice A ⋌21 18 2 1 269:109 59
2. Veliš ⋌21 19 0 2 260:118 59
3. L. Bělohrad E ⋌21 15 3 3 154:124 54
4. Chomutice B ⋌21 11 4 6 197:181 47
5. L. Bělohrad D ⋌2118 2 1 214:164 45
6. Železnice C ⋌21 10 4 7 199:179 45
7. Butoves B ⋌21 7 4 10 161:227 39
8. Nemyčeves C ⋌21 7 1 13 177:201 36
9. Miletín B ⋌21 6 1 14 140:238 34
10. Jičín D ⋌21 5 2 14 144:234 33
11. Rovensko B ⋌21 4 0 17 131:257 29
12. Jičín E ⋌21 1 1 19 122:256 24

4. A třída: Nemyčeves E – Stará Paka D 9:9 (Homola 4,5 – Hruška 3), Železnice D – Hořice D 16:2 (Tajčová, Tominec 4,5 – Šlechta 1), Roškopov – Miletín C 14:4 (P. Krejčí st., Sochor, Stuchlík 4,5 – Drahonínský, Balihar, Portík, Kulhánek 1), Popovice B – L. Bělohrad F 17:1 (Olejarčík, Málek, Kazda ml. 4,5 – Brykner 1), Radim B – Úbislavice B 8:10 (Stuchlík 2,5 – Bareš 4,5) a volno Nová Paka D.

1. Úbislavice A ⋌20 17 1 2 259:101 55
2. Nová Paka D ⋌19 17 0 2  249:93 53
3. Popovice B ⋌19 17 0 2 238:104 53
4. Stará Paka D ⋌19 10 4 5 196:144 43
5. Roškopov ⋌19 10 1 8 180:162 40
6. Železnice D ⋌19 10 0 9 201:141 39
7. Radim B ⋌19 8 2 9 287:160 37
8. Nemyčeves E ⋌19 5 2 12 141:201 31
9. Miletín C ⋌19 3 0 16  95:247 25
10. L. Bělohrad F ⋌19 2 0 17  77:265 23
11. Hořice D ⋌19 1 0 18  65:276 21

4. B třída: Úbislavice C – Butoves C 14:4 (J. a L. Brendlovi 4 – Vohánka 2,5), Kopidlno C – Sobotka 9:9 (Hejdrych 4 – Fejfar, Zahradník 3,5), Libáň B – Chomutice C 11:7 (Kuzma 4,5 – Tázler st. 3,5), Popovice C – Slatiny 9:9 (Procházka 4,5 – Karlas, Debnár 3), Rovensko C – Nemyčeves D 7:11 (Stuchlík 2,5 – Bareš 4,5) a volno Hořice B.     Václav Nidrle

1. Sobotka ⋌19 18 1 0  246:96 56
2. Chomutice C ⋌ 19 14 2 3 226:116 49
3. Libáň B ⋌ 19 13 1 5 220:122 46
4. Rovensko C ⋌ 19 12 1 6 187:145 44
5. Nemyčeves D ⋌ 19 11 2 6 209:137 43
6. Úbislavice C ⋌ 19 9 1 9 184:158 38
7. Kopidlno C ⋌19 8 2 9 160:182 37
8. Hořice C ⋌19 7 0 12 130:212 33
9. Popovice C ⋌⋌20 2 2 16 114:248 26