Akce tohoto druhu je po roce 2015, kdy se odehrávala v hale ZŠ v Komenského ul. druhou a daleko významnější.

Jedním z hlavních aktérů večera je packý profesionální boxer Jakub Chval bojující za Trutnov, který má po přestupu k profesionálům za sebou již dvě vítězství K.O. Tentokrát se utká s Petrem Chmelíkem z Berserker Box Trutnov. Soupeř je výborný, a tak lze očekávat velice zajímavý boj. Diváci uvidí i boje něžného pohlaví, když se ve váze do 60 kg představí packá boxerka Aneta Sálová boxující za BC Jičín, která si to v ringu rozdá s Lenkou Rychlíkovou z REAL FIGHT CLUB. Z packých boxerů se v ringu objeví i Martin Lavický proti Adamu Vondruškovi z Pardubic.

V průběhu večera se mezi dalšími dvojicemi utká i bývalá jičínská boxerská legenda, která byla dříve již čtyřikrát mistrem Česka, vítězem mnoha mezinárodních turnajů a účastníkem MS v Mexiku. Bojovat bude s bývalým jičínským boxerem, nyní zápasícím za Pardubice Lukášem Styblíkem.

V dalším duelu se na galavečeru ve střední váze představí jičínský boxer Josef Pavliš, který má ve sbírce stříbrnou medaili z MČR mužů z roku 2013 a mnoho mezinárodních i extraligových startů. Soupeřem mu bude neméně zkušený poděbradský bijec Daniel Antoš.

Příznivci tohoto sportu by si neměli nechat tuto ojedinělou boxerskou show uniknout.

(po)