Tým se tak bodově vyrovnal s vedoucím celkem tabulky, BSK Jičín, který v Jablonci neuspěl. Zaváhání soupeřů využilo družstvo Hradce Králové B.

Bižuterie Jablonec nad Nisou – Sokol Nová Paka 46:54 (6:25, 21:30, 28:45). Sokolky vstoupily do utkání excelentně a v první čtvrtině dovolily domácím pouze šest bodů, zatímco samy jich zaznamenaly pětadvacet. Těchto devatenáct bodů rozdílu bylo základem pro jejich celkové vítězství. Domácí sice ve druhé čtvrtině snížili na devět, ale sokolky v dalším dějství opět odskočily na sedmnáct bodů. V závěru si již basketbalistky Nové Paky vítězství nenechaly vzít. Vítěznému týmu tentokrát stačily pouze jedny dvojciferné body nejlepší střelkyně Jitky Matoušové a poměrně vyrovnaný jednociferný bodový zisk zbývajících hráček se dvěma trojkami Hruškové a jednou Podrazilové.

Body Nové Paky: Matoušová 15, 2x3, 5/4, 2, Hrušková 8, 2x3, 0/0, 0, Turková 7, 6/3, 4, Machátová 6, 0/0, 4, Jislová P. 6, 0/0, 3, Podrazilová 5, 1x3, 0/0, 1, Jislová T. 2, 4/2, 2, Vršťalová 2, 0/0, 2, Urbancová 2, 2/2,4, Marečková 0, 0/0, 1, Pochopová 0, 0/0, 1. Trestné hody: 28/16 (57,1%): 17/11 (64,7%). Trojky: 2:5. Fauly: 20:24, 5 faulů: 1:0. Rozhodčí Jan Kvoch, Štěpán Scholze (oba Pardubice).

Utkáním v Jablonci novopacké sokolky zakončily základní skupinu a nyní je čekají třetí březnový víkend první zápasy play-off.   (po, re)